Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Stary dom, zapomniany ogrod i ...ja na francuskiej ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Stary dom, zapomniany ogrod i ...ja na francuskiej ziemi

Danusza 19:37, 20 cze 2012


Dołączył: 30 wrz 2010
Posty: 2192
dziekuję za wizyte w moich katach , u ciebie slicznie klimatycznie takie klimaty uwielbiam kuchni zazdroszczę moja czeka na remont
____________________
pozdrawiam Danusza - Ogród Danuszy - odsłona 2 - Wizytowka - Ogród Danuszy
alinak 19:39, 20 cze 2012


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
przyszłam się przywitać i chyba tu zostaje . kocham Francję , Prowansje i lavendy.kabina się nie przejmuj - musisz sie przecież myć ..

ta róża pnąca powaliła mnie na kolana ....ach
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
justi 19:40, 20 cze 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Betysiu wprosiłam się do kuchni i wypiłam kawkę Cudnie i miło. A tak serio to przypomniał mi sie jeden belgijski dom, w którym kiedyś byłam na wakacjach. Zdjęcia mam ale papierowe, bo wtedy nie miałam cyfrówki.
Włascicielka , cudowna i miła kobieta tworzyła ciepły dom, bardzo klimatyczny, pięknie haftowała i szyła. Dużo rzeczy ozdabiała lawendą. Nawet szyła okładki dla albumów To pewnie miłośc do Francji, bo jej mama tam mieszkała. Zdziwiłam się gdy nagle postanowili sprzedać dom i pojechali do Nowego Jorku, bo mąż dostał propozycję lepszej pracy. A tacy młodzi nie byli, po 50 na pewno. Dom przeszedł dużą metamorfozę , bo nowi właściciele unowocześnili go bardzo.
Zanudziłam pewnie trochę, ale tak mi się ta historia przypomniała
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Diana 19:43, 20 cze 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Betysiu przychodzę się przywitać.........jestem szczerze zauroczona.......na początku zobaczyłam wisterię, którą kocham poprostu.Posadziłam u siebie przed domem z myśla żeby rosła sobie po dachu do góry....i patrzę na nią patrzę kiedy ona urośnie Twoja taka olbrzymia - cudowna
Ogród jest pełen wspaniałych roślin.......dom cudowny, z duszą i właścicielka urokliwa
Wszystko podoba mi się bardzo Uwielbiam takie historie będę zaglądała
pozdrawiam cieplutko
betysia 19:43, 20 cze 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
alinak napisał(a)
przyszłam się przywitać i chyba tu zostaje . kocham Francję , Prowansje i lavendy.kabina się nie przejmuj - musisz sie przecież myć ..

ta róża pnąca powaliła mnie na kolana ....ach


oj dziekuje...az sie usmiechnelam ...
na znak protestu od 2 lat kapie sie w 2-gie lazience w starej , wiekowej, dziwacznej i urokliwej wannie ( jedna z rzeczy, ktore tu zastalam) i jak sie domyslasz wyszarpalam, bo maz juz na wysypisko wywozil !
pozdrawiam serdecznie i dziekuje...
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
andziulka 20:12, 20 cze 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 2608
Beatko, masz cudowny dom, w ciekawym rustykalnym stylu. Czuć w nim romantyczną duszę właścicielki Przyjemnie pić kawkę w takim klimacie Teraz nie odpędzisz się od wirtualnych gości Na pewno nie będziesz się nudzić
____________________
Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami
bociek 20:13, 20 cze 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
O matuchno kochana. Chyba umarlam i trafilam do raju....

Przeczytalam z otwarta paszcza od deski do deski...

Betysia, jak rany koguta, ale wyczarowalas dom!!!! Te niebieskie okiennice, te wnetrza. A tam wnetrza - ta kuchnia!!!!! Ta Kuchnia mnie rozwalila na lopatki....

A ogrod??? Jak pragne zakwitnac masz wlasne granaty i figi!!!! I wisteria i te roze uratowane, i oszalala lawenda... I klimat, w ktorym zawsze chcialam mieszkac... I slimaki i zabki i...... I na dodatek masz F U T R O z cyrku

Betysiu, czy nie potrzebujesz moze gosposi?????

Ale super opowiesc Witaj serdecznie w klubie zielono zakreconych
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
an_tre 20:13, 20 cze 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22387
Za oknem deszcz i wiatr, ciemne chmury zasnuły niebo, słoneczka dziś nie uświadczyliśmy, praca w ogrodzie musi też poczekać, wpadam więc na Ogrodowisko i...odkryłam Twój wątek utonęłam w nim na długi czas, tak pięknie i obrazowo opowiadasz o swojej przygodzie z nowym skrawkiem zapomnianego raju na obczyźnie w Twoim opowiadaniu tyle słońca i radości z tego co robisz, że i mnie cieplej na duszy się zrobiło mimo wrednej pogody fanie, ze wpadłaś w nasze towarzystwo, nowe ogrody pochłaniamy jak świeże bułeczki opowiadaj, opowiadaj i pokazuj a Twoja tęsknota za rodzinnym krajem w naszym towarzystwie nie będzie tak doskwierać Pozdrawiam Beatko i życzę samych sukcesów w opiece nad egzotycznymi egzemplarzami i nie tylko
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
popcorn 20:13, 20 cze 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Pięknie u Ciebie Betysiu! Jakie róże! A jaki dom! Wracam czytać dalej
____________________
Mój nowy ogródek
Celina 20:45, 20 cze 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Betysiu a nie będziesz odmalowywać okiennic w najbliższym czasie?
Bo ja mogę dojechać ! farby i pędzle zabieram!


____________________
Celina - Moje poletko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies