Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Marzy mi się Siedlisko....

Pokaż wątki Pokaż posty

Marzy mi się Siedlisko....

beta 13:31, 15 sty 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Haj Anulko
dawno u Ciebie nie byłam wstyd normalnie...nie moge się doczekać tych Twoich rabat wiosną piekne masz te bylinówki i musze odszukać ten Twój warzywniacze, bo wiem że podobał mi się a szykuje zmiany u siebie i inspiracja by mi sie przydała

pozdr.
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
AniaK 20:27, 15 sty 2013


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
siaaska napisał(a)
Ania przyszłam złożyć życzenia noworoczne bo wcześniej nie było okazji... Jakoś w ten zimowy czas troszkę Ogrodowisko poszło w odstawkę... ale powolutku wracam bo wiosna idzie i trzeba zacząć coś planować...
Życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku, spełnienia tych najskrytszych marzeń i planów które czekają już długo na swoją kolej. Buziaki gorące posyłam bo u nas też zima na całego...


Witam Asiu w Nowym Roku i dziękuję za życzenia, zaraz lecę do Ciebie, bo rzeczywiście ten czas zimowo świąteczny nie pozostawił miejsca na ogrodowisko, a teraz to wszystko nadrobic to do wiosny akurat zleci
Pozdrawiam
____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
AniaK 20:33, 15 sty 2013


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
beta napisał(a)
Haj Anulko
dawno u Ciebie nie byłam wstyd normalnie...nie moge się doczekać tych Twoich rabat wiosną piekne masz te bylinówki i musze odszukać ten Twój warzywniacze, bo wiem że podobał mi się a szykuje zmiany u siebie i inspiracja by mi sie przydała

pozdr.


Hej, hej Beatko, ja też nie mogę się już doczekać wiosny (choć zima piękna), cebul dużo posadziłam i ciekawa jestem co też wzejdzie i jak to będzie wyglądać. No i wzięłam się wreszcie za planowanie warzywnika, a to zawsze jakoś ciężko mi idzie, żeby zachować te wszystkie zasady co po czym i koło czego, żeby dobrze rosło. Chyba czas wybrać się po nasionka, ale najpierw przejrzeć i zobaczyć co dokupić.

O, a u Ciebie zmiany się szykują, oj będzie co oglądać.
Pozdrawiam cieplutko
____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
margi 09:41, 27 sty 2013


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
Witam Cię Aniu,w niedzielny poranek pospacerowałam u Ciebie no i proszę bylinki piękne,rabatki zadbane,b.mi się podobało.Ja także lubię bodziszki,liliowce,lawendę czyli byliny.Na wiosnę zapewne masz już nowe plany.Pozdrawiam już prawie wiosennie
____________________
gosia - Trzeba zacząć wszystko od początku***Same wątpliwości
AniaK 23:32, 27 sty 2013


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Witam Cię Gosiu, miło że ktoś tu zagląda w taki zimowy czas.Dziękuję za miłe słowa.

Oj chciałoby się już tej zieleni i kolorów, ale zima na całego, zaśnieżone i śnieg nadal pada, chociaż już za kilka dni ma być +10st.
A w głowie już plany na wiosnę i zaczęłam już kupować nasiona, jeszcze trochę poczekają.

Pozdrawiam.
Byle do wiosny
____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
nieszka 22:07, 30 sty 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Witam Aniu!
Spędzilam jakiś czas w Twoim ogrodzie i muszę Ci zwyczajnie napisać że jesteś Bylinową Królową!
Uwielbiam bodziszki i strasznie się ucieszyłam jak zobaczyłam że można je ścinać i zakwitają ponownie
Będę zaglądać
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
renatamama3 09:04, 04 lut 2013


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Aniu tak jak ty nie mogę doczekać się wiosny .Posprzątać po zimie .Wczoraj zrobiłam spacerek po włościach i zauważyłam ,że wschodzą hiacynty.pozdrawiam
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
inka83 22:19, 11 lut 2013


Dołączył: 07 lut 2013
Posty: 6
Witaj, odbyłam wizytę w Twoim ogrodzie. Jest piękny, lekki, zwiewny. Chce się w nim przebywać.
____________________
beta 14:11, 12 lut 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Aniu oglądam Twój ogród od początku...zatrzymałam się na warzywniku...piekny jest....powiedz mi Anulko jakiej wielkości maz te skrzynie? i czy praktyczne są.....a ogórki to na sznurkach prowadziłaś?, sprawdza się to?, bo ja zupełny laik jestem

lecę dalej
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Ewa4 16:55, 12 lut 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Witaj Aniu.
po tym co zobaczyłam to mi się marzą rabaty bylinowe piękne no i ta kaskada ...... superancka.muszę pomyśleć nad tym.będę tu zaglądać bo ta kaskada to mi się śnic po nocach będzie.pozdrawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies