Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród do odświeżenia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odświeżenia

JulkAd 21:26, 13 sie 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Kindzia napisał(a)
Cierpliwości Ci życzę. U mnie rosną od zeszłego roku i nijak na prowadzenie na kiju się nie nadają


Oj trudne to trudne, ale wiem, że w ogrodzie cierpliwość to podstawa
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Enya73 22:36, 13 sie 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
JulkAd napisał(a)
Pierwsze przymiarki przed posadzeniem



I już wkopane krzaczorki w jeden dołek.



do tej pory rosły obok siebie to i teraz będą

A tutaj w fartuszku przed wizytą u fryzjera



I fryzjer podczas pracy



Wow, Julka, ale masz rękę. Jestem pod dużym wrażeniem precyzji. Naprawdę wyszło ci to super! Może ja też spróbuję w końcu.
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
JulkAd 22:48, 13 sie 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Enya73 napisał(a)

Pierwsze przymiarki przed posadzeniem



I już wkopane krzaczorki w jeden dołek.



do tej pory rosły obok siebie to i teraz będą

A tutaj w fartuszku przed wizytą u fryzjera



I fryzjer podczas pracy



Wow, Julka, ale masz rękę. Jestem pod dużym wrażeniem precyzji. Naprawdę wyszło ci to super! Może ja też spróbuję w końcu.


Oj nie jest idealnie, zdjęcie trochę przekłamuje
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Ozz 00:19, 14 sie 2012


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
Tak spojrzałam na te zdjęcia jałowców z limkami i dochodzę jednak do wniosku - tam faktycznie za mało miejsca żeby z tyłu sadzić trawy...

Hortensja lada moment się rozrośnie i w ogóle nie będzie efektu.

Może kup w tym roku i przyszłym jakąś piękną trawę jednoroczną i podsadź nią jałowce?

Ładne, ładne kuleczki robisz
____________________
Tutaj piszę bloga: ZielenDoKwadrat.pl A tutaj walczę z własnymi ogrodami :) MIKRO ogród 2.0 stary wątek tu: MIKRO ogród 1.0
JulkAd 12:02, 14 sie 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Ozz napisał(a)
Tak spojrzałam na te zdjęcia jałowców z limkami i dochodzę jednak do wniosku - tam faktycznie za mało miejsca żeby z tyłu sadzić trawy...

Hortensja lada moment się rozrośnie i w ogóle nie będzie efektu.

Może kup w tym roku i przyszłym jakąś piękną trawę jednoroczną i podsadź nią jałowce?

Ładne, ładne kuleczki robisz


Ozz chyba sobie dam spokój na razie z posadzeniem czegoś za jałowcami, poczekam do przyszłego roku. W tym sezonie pokombinuję z hostami i zobaczymy co z tego będzie. Dzięki, że zaglądasz i pomagasz, bo ja naprawdę w tym względzie zielona jestem
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
justi 19:56, 14 sie 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Obejrzałam i trochę poczytałam od początku. Podziwiam odważne cięcie jałowców a kulka bukszpanowa bardzo fajnie wyszła. Będą piękne rabaty z takim cięciem
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
JulkAd 20:53, 14 sie 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
justi napisał(a)
Obejrzałam i trochę poczytałam od początku. Podziwiam odważne cięcie jałowców a kulka bukszpanowa bardzo fajnie wyszła. Będą piękne rabaty z takim cięciem


Dzięki Justynko za odwiedziny, za miłe słowa, bo one napędzają mnie do działania w ogrodzie
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Enya73 21:19, 14 sie 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Jula, nie bądź taka skromna, naprawdę wyszło bardzo dobrze. Ja zabrałam się za formowanie cisów, ale wcale dobrze mi nie poszło, nawet wstyd pokazać. Czekam, aż wypuszczą nowe przyrosty, to poprawię, ale pewnie to potrwa jeszcze.Jeszcze głupia kupiłam w sklepie Tchibo takie metalowe siatki (2 półkule, które się otwiera i wkłada ) do formowania bukszpanów i nie tylko, ale wcale to się nie sprawdza. Szkoda kasy.
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
JulkAd 21:28, 14 sie 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Enya73 napisał(a)
Jula, nie bądź taka skromna, naprawdę wyszło bardzo dobrze. Ja zabrałam się za formowanie cisów, ale wcale dobrze mi nie poszło, nawet wstyd pokazać. Czekam, aż wypuszczą nowe przyrosty, to poprawię, ale pewnie to potrwa jeszcze.Jeszcze głupia kupiłam w sklepie Tchibo takie metalowe siatki (2 półkule, które się otwiera i wkłada ) do formowania bukszpanów i nie tylko, ale wcale to się nie sprawdza. Szkoda kasy.



Widziałam te formy do cięcia kul, ale moja by się nie zmieściła. Co do jałowców, to nie było innego wyjścia, liczę, że się odwdzięczą za oczyszczenie z brązowych gałązek (bo słyszałam, że należy to robić każdej wiosny). Chodziło przede wszystkim, żeby miejsce zrobić Limkom
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Anita1978 12:59, 15 sie 2012


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Akcja "bukszpan"- wg mnie wypadła super, kula jak malowana!!!
Widzę, że praca wre!!! A u mnie pada więc zastój
____________________
ogródek Anity
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies