Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród do odświeżenia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odświeżenia

TheMagda 11:19, 16 sie 2012


Dołączył: 08 maj 2012
Posty: 789
Witaj Julitko, akcja BUKSZPAN zrobiła na mnie wrażenie!!
Fajnie sobie poradziłaś z roślinkami, dałaś im dobre warunki do życia. Będzie piękna kula, co ja gadam już jest piękna kula
Jako że jestem raczej nieuleczalnie chora na "żurawkozę" to znalazłam link pomocny w identyfikacji żurawek.
Mam nadzieję, że pomoże Tobie w identyfikacji NN
http://www.heucheraholics.co.uk/heuchera_shop.html
pozdrawiam,
Magdalena
____________________
Magdalena: Moje ogrodowe przedbiegi PART I : planowanie ogrodu Piszę zawsze w krótkich żołnierskich słowach :D
Milka 15:50, 16 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
JulkAd napisał(a)
No już u Marzenki widziałam podobną i to była Purple Palace, być może to też ona?

Kupiłam, bo była duża za 5 zł, więc szkoda było zostawić


Tak, to ta odmiana, a ceny jak za darmo; ja jadę do Finki, bo potrzeba mi dużo do dokończenia skarpety wokół susan

kulkowanie super ci poszło; tez wczoraj cięłam moje, aż odciski sobie narobiłam, nie dałam fartuszków, bo juz mnie tak umęczyła ta praca, że leciałam aby szybko; wyschnie wszystko, to zgrabię
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
JulkAd 19:34, 16 sie 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Madzioskoczek napisał(a)
Witaj Julitko, akcja BUKSZPAN zrobiła na mnie wrażenie!!
Fajnie sobie poradziłaś z roślinkami, dałaś im dobre warunki do życia. Będzie piękna kula, co ja gadam już jest piękna kula
Jako że jestem raczej nieuleczalnie chora na "żurawkozę" to znalazłam link pomocny w identyfikacji żurawek.
Mam nadzieję, że pomoże Tobie w identyfikacji NN
http://www.heucheraholics.co.uk/heuchera_shop.html
pozdrawiam,
Magdalena


Dzięki Madziu, że zawitałaś do mnie. Zapraszam częściej, do Ciebie też niebawem zawitam. Dzieki za link do żurawek. Mnie tez powoli ogarnia żurawkowa mania.
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
JulkAd 19:40, 16 sie 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
irena_milek napisał(a)

No już u Marzenki widziałam podobną i to była Purple Palace, być może to też ona?

Kupiłam, bo była duża za 5 zł, więc szkoda było zostawić


Tak, to ta odmiana, a ceny jak za darmo; ja jadę do Finki, bo potrzeba mi dużo do dokończenia skarpety wokół susan

kulkowanie super ci poszło; tez wczoraj cięłam moje, aż odciski sobie narobiłam, nie dałam fartuszków, bo juz mnie tak umęczyła ta praca, że leciałam aby szybko; wyschnie wszystko, to zgrabię


Irenko cena żurawek atrakcyjna bardzo, ale szkoda, że tylko jedna odmiana była Innych będę musiała poszukać w innej szkółce lub w necie
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
JulkAd 19:43, 16 sie 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Kindzia napisał(a)
5 zł??? Ja swoje kupowałam po 9,00 i szczęśliwa byłam jakby mi ktoś w kieszeń narobił. U Kapiasa były po 12 zeta.


9 zł to też dobra cena, ja swoje pozostałe kupowałam w centrum ogr., a nie w szkółce i płaciłam od 9 do 13 zł Teraz szukam żółtych, które trochę słońca zniosą (ale pewno odłożę to na wiosnę).
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
agata_chrosc... 19:52, 16 sie 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
pewnie, że dobra cena! Ja muszę po 4,50-5,50 płacić
____________________
ogród w Holandi
JulkAd 19:59, 16 sie 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
A to dzisiejsze prace ogródkowe. Trzeba podgonić trochę, bo wakacje mi się kończą i do pracy powoli się trza szykować




Rabatka została stworzona pod hortensję Vanille Fraise. Tak naprawdę na razie jej w ogóle tam nnie widać

Widok na rabatę z jednej strony




i z drugiej





i wierny pomocnik



____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
JulkAd 19:59, 16 sie 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
agata_chroscicka napisał(a)
pewnie, że dobra cena! Ja muszę po 4,50-5,50 płacić


Toż to rozbój w biały dzień
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Anita1978 20:01, 16 sie 2012


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Dzisiejsze prace ogródkowe- zaliczam jako bardzo udane!!!
____________________
ogródek Anity
Anita1978 20:02, 16 sie 2012


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
A ja nie zrobiłam prawie nic bo zagadałam się z sąsiadką-ale na tematy ogrodowiskowe
____________________
ogródek Anity
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies