Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród do odświeżenia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odświeżenia

JulkAd 17:24, 05 cze 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Żółta pnąca NN

Pod nią liliowce z iryskami, ostróżki i potfoor NN
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
JulkAd 17:30, 05 cze 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Munstead Wood

Ascot i Queen of Sweden z tyłu krzewuszka

No i raz jeszcze, nie mogłam się oprzeć ...jest cudna, ale okropny śmieciuch
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
JulkAd 17:33, 05 cze 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
AsiaK_Z napisał(a)
Jessssuuuuuu Julcia, to ile tych komarów u Ciebie że żadne środki nie pomagają? Masakra

Róże cudowne


Asia, nasza Odra ma niezłe rozlewiska w okolicy, a po wiosennych deszczach namnożyło się tego cholerstwa
róże owszem cieszą, ale ciężko czasami cokolwiek zrobić przy nich
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Kindzia 19:37, 05 cze 2017


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Matko i córko...jaka luiska!!!!!!!!!!! Moje cięte na 20-30 cm były (w zeszłym roku na 4 metry urosły, nie chcę aż tak...) i w ciemnej...są. Cudną masz, jestem zachwycona!!!


Że śmieciuch, to wiedziałaś

Buziaki dla Was Jak tam Korcia?
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
JulkAd 21:25, 05 cze 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Kindzia napisał(a)
Matko i córko...jaka luiska!!!!!!!!!!! Moje cięte na 20-30 cm były (w zeszłym roku na 4 metry urosły, nie chcę aż tak...) i w ciemnej...są. Cudną masz, jestem zachwycona!!!


Że śmieciuch, to wiedziałaś

Buziaki dla Was Jak tam Korcia?


Gdybym ją cięła to pewnie też by mi tak wybujała, ale chyba wolę ją taką, tylko jeszcze nie wiem jak podejść do niej z cięciem po kwitnieniu, żeby dała radę zakwitnąć jeszcze w tym sezonie. Na razie na bieżąco obrywam przekwitłe kwiaty.
Tak Kasiu wiedziałam, że śmieciuch, ale uważam, że kwiat ma najpiękniejszy ze wszystkich ...kształt, no i ten porcelanowy róż

Korcia?...he, he łysa prawie, bo ze względu na upały do fryzjera dość regularnie chodzi , ciut przybrała po sterylizacji, ale nadal "zielone okrągłe, które skacze" to jej świat
Odbuziowuję
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
lojalna_ 21:42, 05 cze 2017


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Tyle róż gdzie Ty to mieściszkoda one są ogromne ) musi pięknie pachnieć w ogrodzie ))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Kindzia 08:52, 06 cze 2017


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
JulkAd napisał(a)


Gdybym ją cięła to pewnie też by mi tak wybujała, ale chyba wolę ją taką, tylko jeszcze nie wiem jak podejść do niej z cięciem po kwitnieniu, żeby dała radę zakwitnąć jeszcze w tym sezonie. Na razie na bieżąco obrywam przekwitłe kwiaty.
Tak Kasiu wiedziałam, że śmieciuch, ale uważam, że kwiat ma najpiękniejszy ze wszystkich ...kształt, no i ten porcelanowy róż

Korcia?...he, he łysa prawie, bo ze względu na upały do fryzjera dość regularnie chodzi , ciut przybrała po sterylizacji, ale nadal "zielone okrągłe, które skacze" to jej świat
Odbuziowuję

Jak chcesz ją wysoką zostawić, to tnij pędy tylko ze 20-30 cm. Wypuści z bocznych pędów nowe. Będzie kwitła, tyle, że już nie tak obficie jak przy pierwszym tłoczeniu. Musi Ci pachnieć nieziemsko...

Tylko ciut przybrała? To dobrze, my Figa pilnujemy z żarełkiem, po kastracji przybrał z 21 do 26 kg. I pilnuję go, bo powinien max 28 kg ważyć. Zresztą to był główny powód kastracji, nie miałam siły wiecznie go do jedzenia namawiać, chudy był jak przysłowiowy pies.

To taka rasa owsikowata, nic tego nie zmieni. Może starość trochę Cały jej urok, że taka ruchliwa Piłeczka to jej miłość pierwsza, musisz się pogodzić
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kondzio 10:55, 06 cze 2017


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Wiedziałem kiedy wpaść
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Milka 10:45, 07 cze 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Jula, jaki busz, róże bardzo zdrowiutkie, ślicznie jest, fajnie że jesteś
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
gierczusia 07:37, 09 cze 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Lampa na komary ?? to istnieje takie ustrojstwo ?? ja mam szpirale napewno śmierdoli nieludzko i czasem też zadziała ale walory estetyczne..hmmm...na 3-
Studniówka powiadasz czyli tańce Ci się szykujà

Buziole Juluś róże cuudowne
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies