Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród do odświeżenia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odświeżenia

Milka 17:19, 29 cze 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
No mam nadzieję, że u ciebie w końcu będzie lepiej z czasem, u mnie do sierpnia nie, ale potem już po lecie.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
JulkAd 11:37, 30 cze 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Kindzia napisał(a)
To dziwne, że luiski tak te lichy lubią, u mnie w zeszłym roku też żarły...teraz jeszcze mała, jak na nią, to spokój. Ale one u mnie dopiero zaczynają kwitnienie. Potem wybujają i będą za żarełko robić...może jakiś oprysk na robale im zapodam...

Macham
Buziol


Koniecznie muszę też oprysk zrobić, ale teraz od dwóch dni mokro i sporo wieje, poczekać na lepszą pogodę muszę. Na grzyba też prysnę, bo wilgoć i ciepło sprzyja choróbskom ...moja luiska ma pojedyncze kwiatki jeszcze ale szaleństwo kwitnienia ma już chyba za sobą

Odbuziowuję
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
JulkAd 11:39, 30 cze 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Milka napisał(a)
No mam nadzieję, że u ciebie w końcu będzie lepiej z czasem, u mnie do sierpnia nie, ale potem już po lecie.


I ja mam taka nadzieję, chociaż znając siebie znajdę coś w domu do remontu ...chociaż małego ...No nie strasz mnie Irenko, że lato tak szybko zleci (chociaż sama wiem, że tak )...czekamy na nie długie miesiące, a ono zawsze nam jakiś niedosyt zostawia
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Kindzia 18:39, 03 lip 2017


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Moje luiski już za karmę robią, aura sprzyja opryskom u nas, ale zupełnie zapomniałam o tym.
Na skarpie chwaściory mi urosły do kolan, czas dojrzeć znowu do niej...nie ma zmiłuj
I chcę deszczu...dwie godziny padało, przez dwa miesiące to był drugi raz...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
gierczusia 10:05, 11 lip 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Po 7.07 mówisz??? to już 11 huuura
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
AsiaK_Z 10:33, 11 lip 2017


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
I w ten sposób Jula pewno znowu jakieś remonty wymyśli, zamiast odpoczywać na zielonej trawce
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
gierczusia 10:26, 12 lip 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Alllooo buziole wakacyjne przesyłam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
JulkAd 10:27, 12 lip 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Kindzia napisał(a)
Moje luiski już za karmę robią, aura sprzyja opryskom u nas, ale zupełnie zapomniałam o tym.
Na skarpie chwaściory mi urosły do kolan, czas dojrzeć znowu do niej...nie ma zmiłuj
I chcę deszczu...dwie godziny padało, przez dwa miesiące to był drugi raz...


Tydzień w kuchni siedziałam ...wymyśliłam sobie przemalowanie mebli ...teraz boję się do ogrodu wyjść ...czeka mnie odchwaszczanie prawie całości ...moją luiskę żrą i liszki i grzyb zaczyna się panoszyć, jak nie będzie padać to dzisiaj oprysk
Deszcz?....w końcu padał porządnie w poniedziałek....wczoraj siąpiło, ale co będzie dalej?...na razie ogród nieźle podlany
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
JulkAd 10:29, 12 lip 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
gierczusia napisał(a)
Po 7.07 mówisz??? to już 11 huuura


Też się cieszę, że 11, ale niestety nabór o jedną klasę mniejszy ...
powoli wracam na O,no i w końcu do ogrodu po małych remoncikach....i tak sobie coś wymyślę do dłubania, bo nie wytrzymam tego bezrobocia
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
JulkAd 10:31, 12 lip 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
AsiaK_Z napisał(a)
I w ten sposób Jula pewno znowu jakieś remonty wymyśli, zamiast odpoczywać na zielonej trawce


Już wymyśliłam...ale jeden na szczęście za mną ...nieduży, ale cieszący moje oko...no i przy okazji porządek w szafkach kuchennych zrobiłam ...ale kawę co rano na tarasie piję ...żeby ciut na ogród pozerkać
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies