Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Witajcie w Wyżełkowie

Pokaż wątki Pokaż posty

Witajcie w Wyżełkowie

Jabeska 20:53, 15 lip 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
stempka napisał(a)
Podoba mi się również ten kamień, piaskowiec? ten którym jest obłożony ganek. I donice świetne.


Niestety nie pamiętam jak się ten kamień nazywa, ale to na pewno nie piaskowiec, chyba raczej gnejs.
____________________
Witajcie w Wyżełkowie proszę o pomoc w planowaniu Planowanie w Wyżełkowie pozdrawiam Joanna
siaaska 21:12, 15 lip 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
Jabeska napisał(a)

Jestem zachwycona Waszym ogrodem i co najlepsze mieszkamy w tej samej okolicy Mam nadzieję że kiedyś będą mogła Was odwiedzić
Te kamienne ścieżki to coś o czym z M. marzymy tylko trzeba dużo kamienia... Prześlesz mi na priva namiary na Waszego sprzedawcę?
Te słupy podpierające daszek przed wejściem też mnie urzekły. Aż słów mi brakuje
U nas też na kompostowniku zawsze rośnie cukinia to chyba najlepsze dla niej miejsce


Witaj bardzo się cieszę, że do mnie trafiłaś. Czy Twój nick oznacza, żeś Joanna jak i ja? Już się cieszę na nasze spotkanie i zapraszam Cię oczywiście z całą rodzinką


Dokładnie też Asia Oj jak się zwalimy z moimi rozrabiakami może być ciekawie Będą miały się z kim bawić? Chyba że z pieskami bo je uwielbiają Nasza Sonia ma ich już troszkę dość
Na spotkanko jeszcze się umówimy bo teraz troszkę zamieszania mam w związku z tym że zostajemy u siebie i od sierpnia chcę wrócić do pracy.

Pozdrawiam
____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
Jabeska 21:16, 15 lip 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
Idę sobie uliczką przez moją wioskę, patrzę sobie pod nogi i zobaczcie co zobaczyłam!



Ktoś miał super pomysł, żeby na pokrywie kanału wygrawerować fragment "Hymnu o miłości". Znalazłam ich potem więcej. Wyobraźcie sobie, że idzie jakiś smutny człowiek ze zwieszoną głową i pod stopami znajduje taką pociechę. Mnie się to bardzo podoba
____________________
Witajcie w Wyżełkowie proszę o pomoc w planowaniu Planowanie w Wyżełkowie pozdrawiam Joanna
Jabeska 21:20, 15 lip 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
siaaska napisał(a)


Jestem zachwycona Waszym ogrodem i co najlepsze mieszkamy w tej samej okolicy Mam nadzieję że kiedyś będą mogła Was odwiedzić
Te kamienne ścieżki to coś o czym z M. marzymy tylko trzeba dużo kamienia... Prześlesz mi na priva namiary na Waszego sprzedawcę?
Te słupy podpierające daszek przed wejściem też mnie urzekły. Aż słów mi brakuje
U nas też na kompostowniku zawsze rośnie cukinia to chyba najlepsze dla niej miejsce


Witaj bardzo się cieszę, że do mnie trafiłaś. Czy Twój nick oznacza, żeś Joanna jak i ja? Już się cieszę na nasze spotkanie i zapraszam Cię oczywiście z całą rodzinką


Dokładnie też Asia Oj jak się zwalimy z moimi rozrabiakami może być ciekawie Będą miały się z kim bawić? Chyba że z pieskami bo je uwielbiają Nasza Sonia ma ich już troszkę dość
Na spotkanko jeszcze się umówimy bo teraz troszkę zamieszania mam w związku z tym że zostajemy u siebie i od sierpnia chcę wrócić do pracy.

Pozdrawiam


Asiu do zabawy tylko pieski bo moje Maleństwo ma już 23 lata i jeszcze się z dzieciakami nie bawi
Napisz kiedy będziesz chciała się wybrać do mnie. Może być zarówno w tygodniu jak i weekend. Bardzo się cieszę, że zostajecie u siebie.
____________________
Witajcie w Wyżełkowie proszę o pomoc w planowaniu Planowanie w Wyżełkowie pozdrawiam Joanna
Jabeska 21:32, 15 lip 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
Historia pewnej ścieżki
W piątek po pracy zastałam taki oto widok



to mogło oznaczać tylko jedno, zmianę w tym miejscu



postępy prac, najpierw M zrobił wykop i zasypał go kamieniem, potem podsypka cementowo-piaskowa a na końcu kamienie



no a tu już wiąże się cement



jutro zalewamy fugi i będzie gotowa ścieżka pod pergolą Potem pozostanie trawka i bukszpany w żwirku
____________________
Witajcie w Wyżełkowie proszę o pomoc w planowaniu Planowanie w Wyżełkowie pozdrawiam Joanna
Jabeska 21:37, 15 lip 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
a ja w tym czasie.... zobaczcie sami


a one mają karę, za wykopaliska w poszukiwaniu zaginionego krecika



____________________
Witajcie w Wyżełkowie proszę o pomoc w planowaniu Planowanie w Wyżełkowie pozdrawiam Joanna
siaaska 21:39, 15 lip 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
To jutro już będzie można spacerować Powiedz mi czy kamień przed domkiem był układany w ten sam sposób? Słyszałam o topieniu kamieni bez zalewania fug....
Gdzie zaopatrujesz się w roslinki do ogrodu? Widzę piękne bukszpany
____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
Jabeska 21:41, 15 lip 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
Na koniec relacji jeszcze nasza małżeńska ławeczka w kwiatach. Ta kliwia zawsze miała tylko jeden kwiat, od kiedy mamy ławeczkę i ona stanowi jej ozdobę, postanowiła wydać dwa kwiaty dla mnie i dla M, choć ostatnio siadują tam wieczorami syn z dziewczyną



____________________
Witajcie w Wyżełkowie proszę o pomoc w planowaniu Planowanie w Wyżełkowie pozdrawiam Joanna
Jabeska 21:46, 15 lip 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
siaaska napisał(a)
To jutro już będzie można spacerować Powiedz mi czy kamień przed domkiem był układany w ten sam sposób? Słyszałam o topieniu kamieni bez zalewania fug....
Gdzie zaopatrujesz się w roslinki do ogrodu? Widzę piękne bukszpany


Tak ten przed domem był podobnie układany, chcemy dać fugi, bo do tej pory mieliśmy ścieżki bez podsypki i bez fug, ale są bardzo nierówne, dlatego będziemy wszystkie przerabiać.
Bukszpany dostałam od teścia a teraz rozmnażam sama. Rośliny kupuję różnie w okolicznych szkółkach, u Kapiasa, Tomszaka, Pudełka ale wiele roślin mam od znajomych. Ja również chętnie się podzielę jak Ci się coś spodoba.
____________________
Witajcie w Wyżełkowie proszę o pomoc w planowaniu Planowanie w Wyżełkowie pozdrawiam Joanna
siaaska 22:00, 15 lip 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
Ja dostałam od Mamy takie troszkę już większe i staram się formować je w kulki ale idzie wolno... Też próbuję robić sadzonki. Roślinki pewnie powymieniamy jak się spotkamy Ja też chętnie się podzielę o ile znajdziesz u mnie coś co Cię zainteresuje bo niewiele tego mam
____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies