Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Witajcie w Wyżełkowie

Pokaż wątki Pokaż posty

Witajcie w Wyżełkowie

weronika77 23:35, 15 lip 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Jabeska napisał(a)
Idę sobie uliczką przez moją wioskę, patrzę sobie pod nogi i zobaczcie co zobaczyłam!



Ktoś miał super pomysł, żeby na pokrywie kanału wygrawerować fragment "Hymnu o miłości". Znalazłam ich potem więcej. Wyobraźcie sobie, że idzie jakiś smutny człowiek ze zwieszoną głową i pod stopami znajduje taką pociechę. Mnie się to bardzo podoba


Jabesko,
PISMO ŚWIĘTE jest w naszych czasach dostępne jak nigdy wcześniej, piękne wydania książkowe, możliwość czytania przez internet, ale na pokrywie kanalizacyjnej...też mnie zaskoczyło. To znak czasu, w jakim żyjemy.
To fragment listu Pawła do Koryntian, pisanego z Efezu ok. 55r.(który miałam szczęście zwiedzać,
w dzisiejszej Turcji). A o miłości, to piękne i mądre słowa.
Chętnie przyjmę od Ciebie to zdjęcie. Pokaż inne pokrywy, czy wszystkie mówią o miłości...
Pozdrawiam
i zostawiam Ci skrawek mojego dzisiejszego nieba. Dodam, że ładne wejście do Twojego domu.
____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
Jabeska 13:12, 16 lip 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
Piękne dzięki za śliczne niebo piękne rabaty pod Twoim niebem i słowa o Biblii. Wszystkie pokrywy są takie same jest ich kilka na tej drodze. Zdjęcie wkleję u Ciebie. Pozdrawiam
____________________
Witajcie w Wyżełkowie proszę o pomoc w planowaniu Planowanie w Wyżełkowie pozdrawiam Joanna
Milka 15:42, 16 lip 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Jabeska napisał(a)
Idę sobie uliczką przez moją wioskę, patrzę sobie pod nogi i zobaczcie co zobaczyłam!



Ktoś miał super pomysł, żeby na pokrywie kanału wygrawerować fragment "Hymnu o miłości". Znalazłam ich potem więcej. Wyobraźcie sobie, że idzie jakiś smutny człowiek ze zwieszoną głową i pod stopami znajduje taką pociechę. Mnie się to bardzo podoba


Coś niesamowitego, ludzie sporo pięknych rzeczy jednak wymyslają
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Sonka 23:20, 16 lip 2012


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2245
Witaj Jabeska , doczytałam do końca ,pracowicie, pięknie, romantycznie, zdrowo, miłośnie, podziwiam i pozdrawiam.
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
Urszulla 21:29, 17 lip 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Niesamowite z tymi pokrywami. Może ktoś zna historię skąd taki pomysł, warto popytać. Pozdr. Ulka
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Jabeska 11:42, 18 lip 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
Historii niestety nie znam, ale na pokrywie z boku widać producenta. Sprawdziłam, do dziś takie produkują
____________________
Witajcie w Wyżełkowie proszę o pomoc w planowaniu Planowanie w Wyżełkowie pozdrawiam Joanna
Urszulla 13:40, 18 lip 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
To ciekawe z tymi pokrywami. Przeczytałam też o twoim płodozmianie. Przy okazji zobaczę jak u Ciebie w ogródku. Dla mnie to początki..
A dziś przekopałam do końca Rabatę i z sił opadłam. A już wymyśliłam coś innego. To ci dopiero z tym Ogrodowiskiem -jak 2 dni deszczowe posiedzisz na necie i pooglądasz i poczytasz to głowa robi się pełna pomysłów. Tylko skąd brać tyle roślin
Pozdrowionka
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
baraga1904 13:49, 18 lip 2012


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...ciekawe z tymi pokrywami...sama mam trzy u siebie...można by się zastanowic nad czymś takim...fajne
Jabeska 13:51, 18 lip 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
Zgadzam się, Ogrodowisko to niewyczerpana kopalnia pomysłów, dlatego trzeba mieć dobry plan (którego u mnie brak) i trzymać się go. Tylko faktycznie skąd brać te wszystkie rośliny... Ja sobie myślę, że w długie zimowe wieczory poproszę Ogrodowiskowych ekspertów i ekspertki o pomoc w przeprojektowniu mojego ogrodu a potem będę czekać na kolejna wiosnę no i kupię kajdanki dla psów Twój przy pieńku uroczy!
____________________
Witajcie w Wyżełkowie proszę o pomoc w planowaniu Planowanie w Wyżełkowie pozdrawiam Joanna
Jabeska 13:57, 18 lip 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
baraga1904 napisał(a)
...ciekawe z tymi pokrywami...sama mam trzy u siebie...można by się zastanowic nad czymś takim...fajne


Super pomysł, że też nie wpadłam na to wcześniej, przecież mogę i ja założyć takie u siebie...
____________________
Witajcie w Wyżełkowie proszę o pomoc w planowaniu Planowanie w Wyżełkowie pozdrawiam Joanna
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies