Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Witajcie w Wyżełkowie

Pokaż wątki Pokaż posty

Witajcie w Wyżełkowie

anna_g 22:14, 17 kwi 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Dziękuję Asiu Cieszę sie że jeszcze taka całkiem ślepa nie jestem A te buksiki które sadzonkowałaś wszystkie się dobrze przyjęły?
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Jabeska 22:15, 17 kwi 2013


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
To miejsce czekało na moje urodziny i sie doczekało



Mężuś zaczyna uzywać slangu ogrodowiskowego nazwał to co mi kupił "ciurkadełkiem"!



Więc mam już wymarzone źródełko



i kojący szum wody po całym dniu

____________________
Witajcie w Wyżełkowie proszę o pomoc w planowaniu Planowanie w Wyżełkowie pozdrawiam Joanna
Jabeska 22:18, 17 kwi 2013


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
Synuś też się postarał



tylko trochę się boję, że psiaki go zjedzą

Teraz muszę pomyśleć jak to wszystko ubrać w roślinki
____________________
Witajcie w Wyżełkowie proszę o pomoc w planowaniu Planowanie w Wyżełkowie pozdrawiam Joanna
anna_g 22:20, 17 kwi 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
łał Super No to wszystkiego najlepszego z okazji 18-tych urodzin (tak przy okazji) Świetny prezent. A możesz coś bliżej napisać o nim - z czego to jest ?(kamień?), gdzie takie śliczne można kupić ? no takie tam...
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Jabeska 22:23, 17 kwi 2013


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
anna_g napisał(a)
Dziękuję Asiu Cieszę sie że jeszcze taka całkiem ślepa nie jestem A te buksiki które sadzonkowałaś wszystkie się dobrze przyjęły?



Zrobiłam ich kilkadziesiąt i 2lub 3 wyglądają marnie, ale reszta jest super. Nie wiem jakie mają korzenie bo im tam jeszcze nie zaglądałam Będą prawdopodobnie stanwiły obwódki do hortensji. Jak zakupie i posadzę to wszystko Ci powiem.
____________________
Witajcie w Wyżełkowie proszę o pomoc w planowaniu Planowanie w Wyżełkowie pozdrawiam Joanna
anna_g 22:29, 17 kwi 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Jabeska napisał(a)



Zrobiłam ich kilkadziesiąt i 2lub 3 wyglądają marnie, ale reszta jest super. Nie wiem jakie mają korzenie bo im tam jeszcze nie zaglądałam Będą prawdopodobnie stanwiły obwódki do hortensji. Jak zakupie i posadzę to wszystko Ci powiem.


Bardzo się cieszę - chętnie się dowiem
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Jabeska 22:31, 17 kwi 2013


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
anna_g napisał(a)
łał Super No to wszystkiego najlepszego z okazji 18-tych urodzin (tak przy okazji) Świetny prezent. A możesz coś bliżej napisać o nim - z czego to jest ?(kamień?), gdzie takie śliczne można kupić ? no takie tam...



dziękuję bardzo dzisiaj mężuś liczył ile to już razy po 18 źródełko niestety nie jest kamienne jest z żywicy epoksydowej z włóknem szklanym, kamienne były bardzo drogie, za drogie jak dla nas, więc zdecydowałm się na to. W opisie produktu było napisane, że do złudzenia przypomina skałę (zarówno wizualnie jak i w dotyku) i faktycznie tak jest, chociaż przy naszych kamieniach jednak widac różnicę. Mam plan obsadzić go roslinkami i troszkę zamaskować. za bardzo nie mogę, bo to będzie równiez jak sie okazało wodopój dla psiaków i bedą deptać wszystko wokół.
____________________
Witajcie w Wyżełkowie proszę o pomoc w planowaniu Planowanie w Wyżełkowie pozdrawiam Joanna
Jabeska 22:33, 17 kwi 2013


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
a kupić można na www.makstor.pl albo na allegro
____________________
Witajcie w Wyżełkowie proszę o pomoc w planowaniu Planowanie w Wyżełkowie pozdrawiam Joanna
anna_g 22:38, 17 kwi 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Jabeska napisał(a)
a kupić można na www.makstor.pl albo na allegro


Asia dzięki za linka - ale fajne ciurkadełka tam są. Też na kamienne pewnie nie byłoby mnie stać - chociaż co ja gadam, mam kamienne - czyli naukładaną kupę kamieni która trzykrotnie w zeszłym roku z teściowa przekładałyśmy żeby coś z tego było ale i tak nam się nic a nic nie podoba więc szukam innego pomysłu. Może znajdę coś na tej stronce. Dzięki
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 22:55, 17 kwi 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Niekulturalna jestem - bez kfiatucha na urodziny... Nadrabiam

Buziaki
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies