Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Witajcie w Wyżełkowie

Pokaż wątki Pokaż posty

Witajcie w Wyżełkowie

danuta_szwajcer 17:26, 07 kwi 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Rewelacja z tymi tabliczkamibardzo pasuja i sa piękne a ja bym się tam opinią sasiadów nie przejmowała a co tam?)niech myślą co chca na furtce, ktora tez jest bardzo fajna i stylowa nadaje to tajemniczosci i zacheca do wejscia jak do zaczarowanego ogrodu bardzo mi się to podoba
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Jabeska 19:49, 07 kwi 2013


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
gierczusia napisał(a)
A co do tabliczek ,to uważam że są bardzo stylowe i po prostu śliczniste .... Czy były wykonane na specjalne zamówienie ?? Uchyl rąbka tajemnicy






Elu tutaj http://www.ogrodowisko.pl/watek/2054-witajcie-w-wyzelkowie?page=22 jest instrukcja. Tabliczki zrobiłam własnorecznie, kilka stron wcześniej jest też skrzynia z napisem Wyżełkowo.
Dokupiłam jeszcze taką odłonkę na doniczkę z drutu wyłożona mata kokosową, która planuję powiesić pod napisem i jakies kwiateczki do niej.
____________________
Witajcie w Wyżełkowie proszę o pomoc w planowaniu Planowanie w Wyżełkowie pozdrawiam Joanna
ka1sia 19:57, 07 kwi 2013


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Świetnie wyglądają te tabliczki! Muszę moje Ogarkowo oznakować
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
Jabeska 20:12, 07 kwi 2013


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
Niedaleko mnie w Ligocie jest "bocianie zgłębie" niedawno czytałam, że bociany jeszcze tam nie przyleciały. Dziś widziałam całe stado!!! bocianów lecących w tamtą stronę
____________________
Witajcie w Wyżełkowie proszę o pomoc w planowaniu Planowanie w Wyżełkowie pozdrawiam Joanna
anna_g 00:05, 08 kwi 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Super wyglądają te tabliczki Super A ludzie jak ludzie - jednym się spodoba inni być może się popukają w głowę - nie mam pojęcia ale wiadomo że różnie bywa... tego się nie przeskoczyć więc ważne czym coś jest dla Ciebie Zresztą sama to wiesz...
Mówisz że do Ligoty bociany leciały??? Oj to już musi być ta wiosna, bo nam zmarzną nieboraki... Dobrej nocki
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
an_tre 00:09, 08 kwi 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
Świetny pomysl z tymi tabliczkami, a chorobę fotografowania to mamy chyba wszyscy
pozdrawiam Wyżełkowo
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
BarbaraM 09:02, 08 kwi 2013


Dołączył: 16 lis 2012
Posty: 3701
Asiu,po prostu super!!!
Najważniejsze że jest stylowo i tak po prostu - swojsko.
Bardzo mi się podobają tabliczki i,no...wszystko.
Pozdrawiam
____________________
ogród ogrodniczki *** ogród ogrodniczki II
magdziam 09:09, 08 kwi 2013


Dołączył: 15 lis 2012
Posty: 472
Przyszłam się przywitać, dziękuję za odwiedziny. Podoba mi się wykorzystanie kamienia w Twoim ogrodzie, też tak lubię. Pieski śliczne, zazdroszczę. Pozdrawiam wiosennie, będę zaglądać
____________________
magdziam - Nowe życie na pszczyńskiej ziemi
Jabeska 21:15, 08 kwi 2013


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
Dziękuję wszystkim za pochwały tabliczek, to jest bardzo duża motywacja Koszyk z doniczką dziś pomalowałam na niebiesko, jak wyschnie powieszę na bramce. A jeśli chodzi o bociany to dziś przeczytałam w internecie, że przyleciały do Ligoty
Dziś również były prace w szklarence, zrobiłam ze starych plasikowych doniczek osłonki do pomidorów i umieściłam je w szklarni. Ten zabieg pomoże mi zagospodarować miejsce, bo osłonki rezerwują miejsce dla pomidorków, a pomiędzy powsadzam sałatę i kalarpę, które posiałam już jakiś czas temu w domu i rzodkiewkę na pierwsze zbiory.
____________________
Witajcie w Wyżełkowie proszę o pomoc w planowaniu Planowanie w Wyżełkowie pozdrawiam Joanna
aneta230972 21:34, 08 kwi 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 831
Tabliczki rewelacja. Gratuluję super pomysłu.
____________________
Aneta - Pustynia, która będzie kiedyś ogrodem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies