Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

aga77 15:34, 22 lut 2017

Dołączył: 22 lut 2017
Posty: 1
Witam Wszystkich.
Od jesieni zaczytuję się w ogrodowisku. Praktycznie spędzam z Wami każdą noc i podziwiam Wasze wspaniałe realizacje.
Pozdrawiam
Aga
SebastianOgr... 19:22, 23 lut 2017

Dołączył: 22 lut 2017
Posty: 6
Witam Wszystkich zakręconych na punkcie ogrodów. Po około roku odwiedzania forum postanowiłem wyjść z ukrycia i zarejestrować się. Mam nadzieje wymieniać się z wami doświadczeniami i dzielić się sukcesami jak i porażkami. Udanego sezonu dla Wszystkich i witajcie !
rybka 20:33, 27 lut 2017


Dołączył: 27 lut 2017
Posty: 1
Dzień dobry. Od jesieni ubiegłego roku jestem szczęśliwą posiadaczką 300 m kw. ogródka działkowego na obrzeżach Hamburga. Poprzedni właściciel zostawił go w stanie tragicznym i w tym roku zabieram się za porządkowanie. Cieszę się bardzo z tego kawałka ziemi, na którym na razie poza chwastami nic na razie nie ma, a na który będę uciekać od miejskiego zgiełku. Mam nadzieję skorzystać z waszych porad i wskazówek.
Krótko przed 50-tką zaczynam od nowa moją przygodę z ogródkiem. Całkowitym nowicjuszem nie jestem, bo jeszcze parę lat temu miałam w Polsce mały ogródek warzywny, kilka krzaczków, parę drzewek. Lubię pracę w ogródku i już nie mogę doczekać się wiosny. Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Ella
malika69 15:52, 28 lut 2017


Dołączył: 28 lut 2017
Posty: 2
Witam serdecznie Wszystkich
MagdaSz 10:17, 01 mar 2017

Dołączył: 28 lut 2017
Posty: 1
To i ja witam Wszystkich serdecznie. Podglądam Wasze ogrody i „zazdraszczam” Szukam kolejnych inspiracji ale przede wszystkim zawsze znajduje cenne rady tych już „doświadczonych”. Wielkie dzięki!
Mojego ogrodu jeszcze nie ma. Jest działka miedzy polami, przy lesie. A właściwie to skłamałam bo ogród istnieje w całości tylko, że na razie w mojej głowie
Od lat jest pasją, marzeniem, sposobem na życie bliżej natury, i przede wszystkim jest też wspomnieniem ogrodu w którym się „wychowałam”. Jest w nim mnóstwo tradycyjnych kolorowych kwiatów, ukochanych bylin, pięknie kwitnących i wybarwiających się krzewów. Jest i łąka kwietna, wrzosowisko, żwirowe ścieżki no i oczywiście skromny warzywnik. Och i się zaczynam rozpisywać. A przede mną sporo pracy. Życzcie mi proszę powodzenia a może znów pewnego wiosennego poranka będę miała możliwość zachwycać się tym znajomym kwiatowym zapachem, tymi widokami i lśniącymi kroplami rosy…





MisiekF 17:03, 05 mar 2017

Dołączył: 05 mar 2017
Posty: 2
Siemanko wszystkim!

przede mną przygoda z moim pierwszym w życiu ogródkiem. Wiedzy nie mam prawie wcale a pytań całą masę wiec obiecuję zawracać gitarę

Pozdrowienia!
Misiek
EMKA18 14:11, 06 mar 2017

Dołączył: 06 mar 2017
Posty: 2
Dzisiaj znalazłam Ogrodowisko, chcę przedstawić się i powitać wszystkich.
Kiedyś kochałam świat roślin, na maturze zdawałam biologię i rozważałam studiowanie botaniki, jednak od 20 lat pracuję jako informatyk i mieszkam w kamienicy, w dużym mieście.
W kwietniu wprowadzam się do nowego, własnego, wymarzonego domu. Z każdym dniem ogarnia mnie coraz większa panika, bo z wielkich, sięgających podłogi okien, za którymi miał się znajdować piękny ogród, widzę błotniste bagienko, a ja nadal nie mam żadnego pomysłu co z tym zrobić! Na tym portalu zamierzam znaleźć ratunek dla siebie, a może i dawną miłość do pielęgnowania roślin..
Zamierzam dzielić się z Wami moimi sukcesami i porażkami - mam nadzieję, że dzięki Wam uda mi się zminimalizować porażki i zaliczyć, choćby skromne sukcesy!
Zamieszczam zdjęcie ogrodu sprzed kilku tygodni.
Pozdrawiam wszystkich!
____________________
EMKA z Lublina
goraht 11:02, 08 mar 2017

Dołączył: 08 mar 2017
Posty: 2
Witam wszystkich. Niedawno stałem się właścicielem mocno porośniętej i zaniedbanej działki. Będę więc częściej zwracał do Was o pomoc, gdyż to moje pierwsze doświadczenia jako właściciela i opiekuna zieleni
szkutnik 12:29, 13 mar 2017

Dołączył: 13 mar 2017
Posty: 6
Witam wszystkich, od kilku lat czytam wasze forum, a dzisiaj postanowiłem się przyłączyć.
Pistacja01 22:07, 13 mar 2017

Dołączył: 05 mar 2017
Posty: 26
I ja sie witam. Jestem zauroczona Ogrodowiskiem! Jestem pewna, ze bede czerpac stad ogromna wiedze, bo poki co, na kazdym kroku wychodzi, ile jeszcze nie wiem
Moj niewielki ogrodek od ponad roku totalnie mnie wciagnal. Cale zycie malym palcem ziemi bym nie tknela, a teraz tak sie porobilo, ze siebie nie poznaje
Jeszcze nie mam sie czym chwalic, roslinki sa male, mnostwa jeszcze brakuje. Ale powoli, powoli i mam nadzieje, ze za jakis czas bede dumna ze swojego ogrodka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies