Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

nyrewess 22:14, 03 maj 2017


Dołączył: 03 maj 2017
Posty: 1
Witam. W tym roku zaczynam przygode z ogrodem. Podzielam wypowiedzi przedmowcow i uznanie dla zalozycielki. Wspaniałe i cenne porady. Z ktorych nie raz skorzystam.
08:56, 04 maj 2017
Witam wszystkich Forumowiczów. Na Ogrodowisko natknęłam się szukając porad na temat pielęgnacji różaneczników i hortensji. Doświadczenie ogrodnicze mam niewielkie, niemniej od kilku lat nie ustaję w próbach stworzenia zielonego zakątka, w którym będę mogła odpocząć i o który będę w stanie należycie dbać, mimo aktywności zawodowej.
ania1110d 07:14, 05 maj 2017


Dołączył: 04 maj 2017
Posty: 1014
Witam Wszystkich. Mam na imię Ania i mieszkam w pięknych Bieszczadach.
Wczoraj w końcu udało się założyć post na Ogrodowisku z czego jestem bardzo zadowolona ponieważ podglądam Wasze ogrody już ponad 2-lata i czerpie z nich bardzo same dobre inspiracje i porady.
W swoim ogrodzie dużo przesadzam co chwilę powstaje coś nowego.Postaram się uwieczniać to w zdj,chodz nie jest ze mnie dobry fotograf.

Pozdrawiam i zapraszam do mojego "Ogródu w Cichym Dworku"
Ania
____________________
Ania Ogród w Cichym Dworku*Wizytówka
AlexaZim 22:50, 05 maj 2017


Dołączył: 05 maj 2017
Posty: 5
Witajcie, mam działkę rekreacyjną kolo Żywca. Ogród przerabiam od kilku lat z niegasnącą nadzieją, że wreszcie będzie widać efekt. Chętnie przeglądam Wasze wątki, można się z nich wiele nauczyć, może też założę swój.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie, Ola.
Szanuar 17:30, 06 maj 2017


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 3
Dzień dobry
Od prawie trzech lat zaglądam od czasu do czasu na forum, ale do tej pory nie pisałam. Mam miniogródek wokół szczytowego szeregowca. Moje rabatki powstawały pod silnym wpływem forum i rad wyczytanych w różnych wątkach. Może za jakiś czas zdobędę się na odwagę i pokażę parę zdjęć. Na razie pędzę na wątek o chorobach różaneczników bo jak trwoga to do...Ogrodowiska!
Magleska 21:57, 07 maj 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18384
Witam się Mam na imię Magda.Śledzę ogrodowisko już długi czas , aż w końcu nadszedł czas , żeby sie przywitać i prosić o porady , aby mój ogród tez był piękny.Dopiero ogarniam wszystkie techniczne sprawy -typu podpis , własny wątek , zdjęcia itp. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
gosia_k 18:37, 08 maj 2017


Dołączył: 08 maj 2017
Posty: 5
I ja chciałam się w końcu przywitać Witam Was moi drodzy i chciałabym, abyście i Wy mnie przywitali Wiele razy zaglądałam do Ogrodowiska... ale nigdy nie pisałam. Byłam cichą obserwatorką. Teraz w końcu mogę coś dodać od siebie i poznać nowych ludzi. W końcu łączy nas ta sama pasja - natura, kwiaty, przyroda. Od niedawna mam własny ogródek koło naszego nowego domku, w którym jeszcze nie mieszkamy. Uwielbiam kwiaty i mam też niewielki warzywnik.
Elunia 07:37, 09 maj 2017


Dołączył: 08 maj 2017
Posty: 91
Witam miłośników ogrodów.
Na forum trafiłam przez przypadek szukając informacji o nowo zakupionych roślinach. Zdziwiona byłam fachowością użytkowników forum i często korzystałam z Waszych porad i doświadczeń. Ja uczyłam się na własnych błędach a to niestety kosztuje.
____________________
EluniaDziałka pod lasem
Gardenarium 19:36, 09 maj 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Cytat : "Ucz się na błędach innych, bo sam żyjesz za krótko, aby je wszystkie popełnić"
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Elunia 07:50, 10 maj 2017


Dołączył: 08 maj 2017
Posty: 91
Prawda jest jednak taka, że swoje błędy lepiej się pamięta.
____________________
EluniaDziałka pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies