Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Zylasty 21:36, 04 cze 2017

Dołączył: 04 cze 2017
Posty: 6
Witam, trafiłem na to forum jak większość z Was z potrzeby dokształcenia się w dziedzinie jak dla mnie nowej. Mam nadzieję, że uda mi się wraz z Małżonką skomponować taki ogród, który będzie nas cieszył. Liczę na Waszą pomoc a i mam nadzieję, że i ja sam okażę się kiedyś pomocny. Pozdrawiam
golden2912 22:45, 08 cze 2017


Dołączył: 08 cze 2017
Posty: 3
witam i pozdrawiam z małopolski ;]
Doranma 22:15, 12 cze 2017


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Witajcie Czytelniczką i podglądaczką Ogrodowiska jestem od wielu lat (ile to już... któż to wie?), ale dopiero dzisiaj - co za wstyd! - zajrzałam do Powitań i szybciutko mówię: "dzień dobry"
Nie mam pojęcia, jak odkryłam Ogrodowisko. Zapewne szukałam jakiś informacji o roślinach. Spodobało mi się, więc zaczęłam oglądać, czytać artykuły, odwiedzać kilka ulubionych wątków. I jedyne co mnie powstrzymuje od dołączenia do tej społeczności roślinnych pasjonatów, to świadomość, że każde forum, to potworny pożeracz czasu. Ale czyż nie warto? Dlatego może już niebawem ulegnę pokusie
Dziękuję wszystkim współtwórcom tego miejsca za chęć dzielenia się pięknem swoich ogrodów, doświadczeniami, niepowodzeniami i sukcesami. Dziękuję za te wszystkie godziny, które spędziłam z nosem w monitorze podziwiając efekty Waszej pracy - wirtualne wizyty w Waszych ogrodach to świetny relaks i terapia Pozdrawiam serdecznie!
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
johnnynhannah 15:41, 16 cze 2017

Dołączył: 09 maj 2017
Posty: 86
Witajcie

Mam na imię Grzesiek, od ponad 2 lat uprawiamy sobie z Żoną ogród pod Krakowem. Wszelkie pomysły i zakupy są jej - ja kopię doły, ale nie narzekam widząc, jak działka z miesiąca na miesiąc pięknieje

Na Ogrodowisko trafiłem tu za Żoną właśnie - ona sama raczej nie pisuje tu, ale w obserwowanych ma kilka blogów na trudnych i pochyłych działkach - takiej jak nasza

Pozdrawiam
____________________
Grzesiek Małopolski ogródek
lukasae 21:49, 17 cze 2017

Dołączył: 17 cze 2017
Posty: 4
witam i pozdrawiam z Wrocławia
ala_krzaczynska 20:14, 19 cze 2017


Dołączył: 19 cze 2017
Posty: 3
Witajcie ogrodnicy!
Może nie jestem jakoś bardzo zaawansowana, ale ogród mam od kilku lat, lubię czytać o pielęgnacji roślin i czasem tylko czasu nie zostaje na stosowanie wiedzy w praktyce
pozdrawiam wszystkich
mest 13:09, 20 cze 2017

Dołączył: 20 cze 2017
Posty: 60
Cześć wszystkim, ja swój pierwszy ogród dopiero będę zakładał i z miłą chęcią "przygarnę" wszystkie wskazówki i rady
M_alina 10:09, 27 cze 2017


Dołączył: 27 cze 2017
Posty: 6
Witam wszystkich bardzo serdecznie
Niedawno odkryłam Ogrodowisko i przepadłam. Podziwiam Wasze ogrody.
Czytam, czytam i czytam.
I mam mętlik w głowie.
I zauroczona jestem chyba wszystkim co widzę.
I co do którego ogrodu zajrzę, to taki właśnie chcę mieć. Potem zaglądam do innego i ...

Przygoda z ogrodem dopiero przede mną, obecnie jeszcze trwa budowa.
Oczywiście zapomniałam dodać, choć to chyba oczywiste - jestem zielona w temacie zielonych.
____________________
Proszę o wyrozumiałość - dopiero się uczę :) Halina
myrcin 12:52, 02 lip 2017

Dołączył: 02 lip 2017
Posty: 11
Dzień dobry Wszystkim,

Sąsiad polecił mi to forum jako skarbnicę wiedzy. Trochę przeglądałem różne wątki i widzę, że się nie mylił.

pozdrawiam
Marcin
kasia33 16:15, 02 lip 2017


Dołączył: 02 lip 2017
Posty: 4
Witam wszystkich

Przez przypadek natrafiłam na to forum ogrodnicze i od razu postanowiłam dołączyć.

Liczę, że uda mi się stworzyć tak piękne ogrody jakie tutaj zdążyłam wypatrzeć
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies