Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

SylwiaF 08:18, 18 mar 2017

Dołączył: 18 mar 2017
Posty: 11
Witam serdecznie z Torunia. Od dwoch lat próbuję zagospodarować mój ogródek na piachu.
ewunia87 20:55, 18 mar 2017

Dołączył: 18 mar 2017
Posty: 1
Witam,
jestem tu nowa z początkiem wiosny zaczynam urządzać swój ogród mam nadzieję, że podpowiecie.
____________________
Donya 12:31, 23 mar 2017


Dołączył: 29 kwi 2016
Posty: 3
Dominika wita wszystkich z Ogrodowiska!
Od kiedy zaczęłam Was podglądać, obiecałam sobie, że mój ogród będzie zrobiony z udziałem Pani Danuty. I choćby nie wiem co, nikt inny mojego ogrodu nie tknie. A dzisiaj płaczę. Za późno się odezwałam Pani Danusiu, czekam na Panią. To już postanowione, proszę mnie nie zostawiać.
Tymczasem mam sporo wolnego, żeby się wyedukować na ogrodowisku i kiedy mój projekt powstanie (może za miesiąc, może za dwa, albo za pół roku) to będę go w stanie sama wykonać. Kto to wie? Pani Danusiu, bez Pani i ludzi z Ogrodowiska ani rusz! Pozdrawiam i trzymam kciuki!
sierotka 12:01, 01 kwi 2017


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Witam jestem tutaj od dzisiaj.Nadszedł czas na realizowanie marzeń i odpoczynek. Pewien etap życia za mną. Kolejne etapy przede mną .Zaczęłam od kupna działeczki w pięknym miejscu .Pora na jej zagospodarowanie.
Kocham ludzi ,kocham źycie ,więc na działeczce znajdą wytchnienie niebawem moi przyjaciele i ci co walczą o życie,osoby dzielne lecz bardzo chore.To przyjaciele i piękno przyrody doda im sił .Zabieram się więc do tworzenia .
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
hary11 21:30, 08 kwi 2017


Dołączył: 04 kwi 2017
Posty: 1
Witam wszystkich. Odwiedzam to forum od dłuższego czasu i czas nadszedł na oficjalne przywitanie. Kończę gruntowny remont domu i zaczynam urządzać powoli ogród (22 ary). W związku z tym na pewno będę miał parę pytań.
Jagna278 10:54, 14 kwi 2017

Dołączył: 06 kwi 2017
Posty: 1
Witam wszystkich ogrodnikow,jestem poczatkujaca ogrodniczka ,mam nadzieje ze choc w kilku procenta h uda mi sie stworzyc ogrod jakie podziwiam na ogrodowisku ,licze na cenne rady ,pozdrawiam serdecznie
____________________
Aga
RedLips 16:28, 17 kwi 2017

Dołączył: 15 kwi 2017
Posty: 5
witam wszystkich forumowiczów, od dłuższego czasu przeglądam ogrodowisko z ukrycia i jestem pełna podziwu, dla założycielki i również forumowiczów za waszą pasję umiejętności wytrwałość i konsekwencję, jesteście wzorem dla wielu. Pragnę dołączyć do waszego grona, i również cieszyć sie pieknym ogrodem z waszymi wskazówkami może podołam. Pozdrawiam wszystkich
Urszulka 08:17, 27 kwi 2017


Dołączył: 21 kwi 2017
Posty: 77
Dzień dobry wszystkim.
Na ogrodowisko trafiłam w styczniu, jak pewnie większość ogrodomaniaków przez przypadek szukając inspiracji do obsadzenia poletka, a raczej kurhanu rozsączającego naszej oczyszczalni. Trafiłam i wsiąkłam. Czytam cudne wątki i na razie nie przestanę. Dobrze, że jest ich tak dużo.
Troszkę o mnie, mieszkam na Podlasiu, w małej miejscowości pod Białymstokiem, gdzie mamy tylko 10 m-cy zimy, a potem już lato i lato.
Mój ogrodniczy stan posiadania to mały warzywnik i mały przedogródek do przerobienia. Mamy też niewielką szklarnię, w której mieści się ok 30 sztuk pomidorów.
Pozdrawiam serdecznie
Ulla
































____________________
Ulla
Czworolistkowa 12:14, 27 kwi 2017

Dołączył: 27 kwi 2017
Posty: 4
Witam wszystkich forowiczów
Ogrodowisko podczytuję od dawna, dla mnie to ogromny relaks.
Dziękuję Twórczyni tego miejsca za inspirację, radość i ogromne pokłady cierpliwości
baqster 23:43, 30 kwi 2017

Dołączył: 30 kwi 2017
Posty: 2
Witam wszystkich, mieszkam niedaleko Dąbrowy Górniczej i od niedawna urządzam swoją działkę. Mam nadzieję że znajdę tutaj kilka inspiracji. Pozdrawiam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies