Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

gabgor70 23:09, 24 lip 2022

Dołączył: 24 lip 2022
Posty: 2
Hej! Witajcie w to suche lato. Życzę Wszystkim dużo deszczu!
Pozdrawiam z Opola!
Kordina 09:37, 25 lip 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4720
Witaj
Ja miałam tyle deszczu wraz z upałem, że gniły kwiaty lilii i sałaty. Oddaję to życzenie dalej
Pozdrawiam z północy
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Raddo 10:39, 26 lip 2022

Dołączył: 26 lip 2022
Posty: 2
Część.
To mój pierwszy post więc witam wszystkich użytkowników.
Jakiś czas temu stałem się posiadaczem działki rekreacyjnej, która wiele lat była nieużytkiem z drzewami i krzakami. Zostało mi kilka pięknych dużych drzew a część użytkowa staram się doprowadzić do w miarę estetycznego wyglądu. Zostawiłem część dziką i pewnie duża część problemów bierze się z tej części. Do tej pory radziłem sobie że wszystkim sam ale teraz potrzebuje pomocy stąd moja wizyta na forum.
Pozdrawiam i mam nadzieję że też będę mógł w czymś pomóc
Qzin 11:57, 28 lip 2022

Dołączył: 28 lip 2022
Posty: 2
Cześć wszystkim!
Znalazłem to forum przez przypadek i mam nadzieję, że znajdę tu wiele fajnych inspiracji i wskazówek jak radzić sobie w ogrodzie
ewalion 00:06, 07 sie 2022

Dołączył: 22 cze 2022
Posty: 7
Witam wszystkich. Mam na imię Ewa. Zdjęcia ogrodów z tego forum spotykałam już od dłuższego czasu w różnych źródłach internetowych, ale jakoś nigdy nie czytałam co tu się pisze. W ogóle nie jestem zwolenniczką różnych rodzajów forum. Jakoś miałam takie mniemanie, że czytanie forum to strata czasu, która nie przynosi w ogóle żadnego pożytku. W owym czasie, odbyłam dwudniowe szkolenia w dziedzinie projektowania ogrodów, nabyłam kilka książek z opisem roślin i zabrałam się do projektowania swojej działki. Narysowałam trawnik, rabaty, tylko roślin nie zaznaczyłam, bo jakoś zdawało się, że kompozycje jakoś w głowie same ułożą się. I to był mój ogromny błąd. Słowem, znowu rozpoczęłam poszukiwania w internecie, co by tu zasadzić, żeby było ładnie, pasowało, podobało itd. Tak właśnie trafiłam na ogrodowisko tylko już nie jak "oglądaczka", ale jak chłoniąca wiedzę pasjonatka pięknych ogrodów i pragnąca coś pięknego stworzyć też u siebie. Wierzę, że z pomocą społeczeństwa ogrodowiska to się może udać.
____________________
Ewa - To co w duszy gra
OdettaZ 12:44, 22 sie 2022

Dołączył: 01 sie 2022
Posty: 32
Cześć A ja dopiero jestem początkująca jeśli chodzi o rośliny, Zaczynam swoja przygodę z ogrodnictwem, kupiłam ogrodek działkowy i chce by pięknie tam wyglądało
MagdaDorota 11:14, 23 sie 2022

Dołączył: 23 sie 2022
Posty: 3
Dzień dobry wszystkim!
Mam mały ogródek, trochę eksperymentuję i wciąż coś zmieniam od półtora roku mój wolny czas poświęcam dla roślin. Podczas remontu domu, zastanawiałam się jak umilić sobie także widok z okien.
Cieszę się, że nie raz będę mogła tutaj zaczerpnąć z wiedzy i doświadczenia innych ogrodników. Pozdrawiam wszystkich w to ciepłe lato
bzak7124 08:01, 16 lis 2022

Dołączył: 09 maj 2022
Posty: 2
Witam wszystkich!
Uleczka 18:16, 01 sty 2023

Dołączył: 01 sty 2023
Posty: 4
Witam wszystkich. Na imię mam Urszula. Na ogrodowisko trafiłam szukając informacji jak posiać groszek szerokolistny i bardzo jestem zadowolona że natrafiłam na ogrodowisko. Mam działkę 300m2 z domkiem i dużym tarasem, więc i taras trzeba zagospodarować. Dzisiaj zaczęłam pisać i już skorzystałam z pomysłu założenia rabatki na trawniku. Może ktoś ma pomysł co posadzić na tarasie /zadaszony/.
Pozdrawiam
Jasiekt 12:38, 26 lut 2023

Dołączył: 26 lut 2023
Posty: 2
Dzień dobry wszystkim ogrodomaniakom. Pozdrawiam prawie wiosennie. Z utęsknieniem czekam już na przyjazne temperatury kiedy będzie można wyjść w "pole".
Janusz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies