Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

rychuwro 11:41, 26 kwi 2022

Dołączył: 26 kwi 2022
Posty: 3
Witam całą społeczność. Pozdrawiam Piotrek.
garage1 17:52, 26 kwi 2022

Dołączył: 26 kwi 2022
Posty: 6
Witam serdecznie
Z uwagi na dosyć mały ogródek a duży niewykorzystany taras moim konikiem na zimowe była uprawa truskawki w rurach.
Wykonane jest już 99 %projektu, truskawki posadzone czekam na efekty
Pozdrawiam Arek
Kordina 15:53, 27 kwi 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4720
Kapitalne, gratulacje za wykonanie, czy u góry jest jakiś daszek, osłona?
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
garage1 20:36, 27 kwi 2022

Dołączył: 26 kwi 2022
Posty: 6
Dziękuje, obszerniejsze wyjaśnienie jest w wątku Tarasy i balkony, żeby tutaj nie zaśmiecać.
i3artosz 15:05, 29 kwi 2022

Dołączył: 29 kwi 2022
Posty: 5
Dzień dobry, witam wszystkich.
OgrodowaEwa 12:58, 01 maj 2022


Dołączył: 01 maj 2022
Posty: 1
Hej Mam na imię Ewa i jestem ogrodomaniaczką od kilku lat. Wybierając rośliny do ogrodu zawsze staram się najpierw poczytać rady na ogrodowisko więc postanowiłam założyć swój wątek (tylko jak to zrobić?) Piękna pogoda w majówkę więc życzę wszystkim radosnego spędzenia czasu ☀️
stopa15 15:21, 15 maj 2022


Dołączył: 01 mar 2021
Posty: 5
Dzień dobry, nazywam się Grzegorz i od jakiegoś czasu moim hobbby stały się prace w ogrodzie. Zbieram się do założenia wątku w którym opisze metamorfozę swojego ogrodu Pozdrawiam serdecznie
PrzemekA 21:09, 29 maj 2022


Dołączył: 28 maj 2022
Posty: 2
Witam,
mam na imię Przemek i od roku przeprowadziłem się na wieś i jestem posiadaczem małego ale fajnego ogrodu
Mieszkamy pod lasem i chcieliśmy przedłużyć „leśność” na naszej działce. Dlatego mamy dość gęsto popakowane różnorodne rośliny. Świerki serbskie, ogniki szkarłatna oraz laurowiśnie jako zimozielone opaski wokół ogrodu. Hortensje (ogrodowa, bukietowa, omszona, dębolistna, strzępolistna), klon strzępiastokory, derenie, kaliny, dziurawce oraz metasekwoje gold rush jako „wypełnienie” oraz pięknie trawy miskanty rosi czy droning ingrid.
Na rabatach kora oraz rośliny okrywowe jak dereń rozłogowy, barwinek oraz poziomki zwykłe oraz ananasowe.
Znajdzie się tez budleja Dawida, lilaki meyera, czarny bez czy różne rodzaje bluszczy, a dodatkowo dereń kousa, suchodrzew chiński, i inne. To wszystko na około 400m2 wiec za pare lat będzie busz
Sniezyna 13:29, 07 cze 2022


Dołączył: 05 cze 2022
Posty: 3
Witam wszystkich serdecznie. Nazywam się Dorota. Ogrodowisko czytam od dawna i wzdycham do Waszych pięknych ogrodów.
Od kilku lat jestem właścicielką prawie 7 tyś metrów. Najważniejsza była budowa domu, ale rok temu podczas naszych zmagań budowlanych nieudolnie powstała pierwsza rabata, w tym roku druga. I mogę śmiało stwierdzić trochę mi odbiło. Ogród i jego roślinne kompozycje zajmują mój umysł. A ziemia ci u mnie niełatwa. Glina na glinie, gliną przykryta. Dookoła pola uprawne, łąki, więc chwasty sieją się bez problemu. Zapomniałam wspomnieć, że na działce mam 300 metrowy zagajnik brzozowy. Kilka dębów (chyba błotnych), ale głowy za to nie dam, buki i inne drzewiaste, które ze sobą współpracują i pewnie z politowaniem patrzą na mnie, gdy miotam się po działce.
Sniezyna 13:32, 07 cze 2022


Dołączył: 05 cze 2022
Posty: 3
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies