Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Blaski i cienie nowego życia

Pokaż wątki Pokaż posty

Blaski i cienie nowego życia

danuta_szwajcer 07:54, 10 maj 2018


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Przetaczniki dają fajny kolor, u mnie już te niskie zakwitną, a róze Eden to u mnie jakaś bida z nędzą. Popadało u Ciebie bo u mnie lało uff zaraz mi lżej a posadziłam cynie i astry to fajnie się przyjmą Pozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Urszulla 07:58, 10 maj 2018


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21881
Milka napisał(a)
Fajnie Garnet sobie radzi
Hortensje to ja bym z chęcią przytuliła


Garnet był osłonięty kilka lat. Teraz ma pole do popisu



Nie ma sprawy u Ciebie cieplej tylko przez kogo Ci podać?
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 08:02, 10 maj 2018


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21881
danuta_szwajcer napisał(a)
Przetaczniki dają fajny kolor, u mnie już te niskie zakwitną, a róze Eden to u mnie jakaś bida z nędzą. Popadało u Ciebie bo u mnie lało uff zaraz mi lżej a posadziłam cynie i astry to fajnie się przyjmą Pozdrawiam


Nie wiedziałam że przetaczniki są niższe i wyższe. Dla mnie to fantastyczne byliny, długo kwitną fajne kępy



Wczoraj była niesamowita burza o 20 a potem lało dziś posieję cynie tam gdzie mam sadzonki trzmieliny bo jeszcze roku potrzebują na zagęszczenie.
Melduję że cynie wszystkie wysiane i podlane ciekawe czy wzejdą?

Eden mam od pol-zach są narazie doskonałe, rano lubią cień.a potem do zachodu uwielbiają słoneczko.

____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Pszczelarnia 15:01, 10 maj 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Tutaj sadzi się drzewa i ma dalsze w planie!

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Urszulla 15:33, 10 maj 2018


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21881
Pszczelarnia napisał(a)
Tutaj sadzi się drzewa i ma dalsze w planie!




Ewo, radość wielka natomiast niższe piętra w fazie rozmnażania z sadzonek i mam zajęcie na kolejne 2 lata a potem zobaczę co będzie
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Renii 22:09, 10 maj 2018


Dołączył: 19 cze 2017
Posty: 1258


A ja uparcie z różnych miejsc ogrodu przytaszczyłam sadzonki runianki. Chyba z 15 jest tu upchanych. Nic narazie nie widać , może po deszczach choć Ice Dance wreszcie ruszy.



Podoba mi się Twój zawijasek. Znajoma obiecała mi runiankę, bo ma za dużo więc jestem szczśliwa-bezkosztowo. Chociaż kupiłam kilka sztuk za 12 zł. jedna a później widziałam taniej- przepłaciłam-no ale trudno.

Ula podaj mi namiary na szkółki w Twojej okolicy, o których pisałaś u mnie
____________________
Japoński ogród Reni i Matiego
Urszulla 22:27, 10 maj 2018


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21881
Renii napisał(a)


Podoba mi się Twój zawijasek. Znajoma obiecała mi runiankę, bo ma za dużo więc jestem szczśliwa-bezkosztowo. Chociaż kupiłam kilka sztuk za 12 zł. jedna a później widziałam taniej- przepłaciłam-no ale trudno.

Ula podaj mi namiary na szkółki w Twojej okolicy, o których pisałaś u mnie


Runianka się podobno szybko rozrasta. U mnie ciężko. Sąsiadka właśnie z tego powodu wywalała. Ja przyjmuję każdą ilosc. Pozdrawiam.

____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
danuta_szwajcer 07:15, 11 maj 2018


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Ona na początki wolno rośnie a potem to już szybko, pięknie Ci piwonia już kwitnie, u mnie dwa pąki może dlatego , że jakoś nie za bardzo lubie. Pozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Milka 07:27, 11 maj 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Przetaczniki u mnie cierpiały, pożegnałam się i podziwiam twoje
Może przez Kindzię??
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Urszulla 07:56, 11 maj 2018


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21881
danuta_szwajcer napisał(a)
Ona na początki wolno rośnie a potem to już szybko, pięknie Ci piwonia już kwitnie, u mnie dwa pąki może dlatego , że jakoś nie za bardzo lubie. Pozdrawiam


Może Twoja może niedokarmiona. Moja jesienią dostała kompost a poza tym ta moja to taka zwykła.

A tylko na tej rabacie u mnie róż króluje

____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies