Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Blaski i cienie nowego życia

Pokaż wątki Pokaż posty

Blaski i cienie nowego życia

margaretka3 08:49, 17 maj 2018


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Ula, nadrobiłam zaległości u Ciebie na wątku. Czy potrzebujesz więcej ice dance? Mam jakby co. Nie wybierasz się w stronę Krakowa?
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
paniprzyroda 09:24, 17 maj 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Urszulla napisał(a)
Jeszcze z niecierpliwością czekam na tą część pod jabłonką. Może wreszcie te trawy ruszą.




Trawy pewnie ruszą po deszczu. Tutaj widać ładny szerszy kadr, stara jabłonka robi klimat w ogrodzie
____________________
Dwa ogrody
Urszulla 15:51, 17 maj 2018


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21838
Milka napisał(a)
Ula, dziś nie mam czasu,dopiero może wieczór wolny, na szybko wstawiam szkarłatkę, siewek znowu mnóstwo, ale plewię i wywalam.





A to niska jest. Obawiałam się że rośnie jak drzewo. To mogę sobie zrobić obwódkę wokół studni. Trochę ją zasłonią.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 15:55, 17 maj 2018


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21838
margaretka3 napisał(a)
Ula, nadrobiłam zaległości u Ciebie na wątku. Czy potrzebujesz więcej ice dance? Mam jakby co. Nie wybierasz się w stronę Krakowa?


Ice Dance też mogę rozdawać

Jakoś trudno mi się zebrać na długą jazdę. A tyle ogrodów bym odwiedziła w okolicy.

Mam jedną sadzonkę hortensji pnącej pod murem rośnie już. A dziś obłowiłam się kilkoma do ukorzenienia.



A jeszcze bluszcz który się pnie

____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 16:00, 17 maj 2018


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21838
paniprzyroda napisał(a)

Trawy pewnie ruszą po deszczu. Tutaj widać ładny szerszy kadr, stara jabłonka robi klimat w ogrodzie


Ruszą, ruszą. Tylko trzeba się naczekać. Mam nadzieję że zostaną i będą mnie cieszyć cały sezon. Potem mogę nimi obdzielić pół forum
A jabłonkę trzeba ciąć.

____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
malgorzata_s... 16:04, 17 maj 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Ula widzę że mnożysz nadal roślinki Buksiki masz piękne zieloniutkie
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Urszulla 16:15, 17 maj 2018


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21838
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Ula widzę że mnożysz nadal roślinki Buksiki masz piękne zieloniutkie


Gosiu mnożę bez końca. Setki sadzonek tej wiosny nastawiłam. Potrzeby mam duże.
Bukszpany te 4 na zdjęciu fajne wctym roku. A jeden do wymiany nie wszedł na szczęcie w kadr.

Dobrze że wpadłaś bo mam fotkę Twojej hakone narazie mnie cieszy kolorem ale jeszcze ma wąziutkie liście, przypomina elatę.

____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Bogdzia 22:22, 17 maj 2018


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Ula idziesz jak burza z nasadzeniami.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Urszulla 12:14, 18 maj 2018


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21838
Bogdzia napisał(a)
Ula idziesz jak burza z nasadzeniami.


Naprawdę? Ja ciągle piszę że mam żółwie tempo i walkę okropną ze wszystkim. Ogród jest moim sposobem na życie więc nie zależy mi na cudownych efektach z dnia na dzień ale z roku na rok.
Jak sobie przypomnę początki u Aliny w ogrodzie. ...Zaczęło się od 4 patyczków rozchodników, produkcji kompostu i zakupu 24 hortensji. Reszta była zdobywana po trochu. Teraz z 1 roślinki robię 3 i czekam. Byliny mam głównie podarowane. Kupiłam trochę traw i róże. Od Laurowiśni zaczęła się moja przygoda z własną produkcją z nasion. Od sąsiada nauczyłam się robić sadzonki ze wszystkiego.I jakoś leci do przodu

Zobacz jakiego cisa upolowałam do zdjęcia osobiście uwielbiam formowane okazy.

____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
ElzbietaFranka 13:11, 18 maj 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13891
Urszulla napisał(a)


Naprawdę? Ja ciągle piszę że mam żółwie tempo i walkę okropną ze wszystkim. Ogród jest moim sposobem na życie więc nie zależy mi na cudownych efektach z dnia na dzień ale z roku na rok.
Jak sobie przypomnę początki u Aliny w ogrodzie. ...Zaczęło się od 4 patyczków rozchodników, produkcji kompostu i zakupu 24 hortensji. Reszta była zdobywana po trochu. Teraz z 1 roślinki robię 3 i czekam. Byliny mam głównie podarowane. Kupiłam trochę traw i róże. Od Laurowiśni zaczęła się moja przygoda z własną produkcją z nasion. Od sąsiada nauczyłam się robić sadzonki ze wszystkiego.I jakoś leci do przodu

Zobacz jakiego cisa upolowałam do zdjęcia osobiście uwielbiam formowane okazy.





Tez widuje pieknego cisa a raczej 2 szt e neden olbrzym a drugi mniejszy.
Pod superm na Sluzewcu przy Landzid.
Formowane nie w jajo ale w kwadrat. Jak ide to obserwuje jak czesto ciety tez moje Marzenie.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies