Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Blaski i cienie nowego życia

Pokaż wątki Pokaż posty

Blaski i cienie nowego życia

Kordina 23:37, 31 maj 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4720
O! Będzie oczko, to się różne stworzenie i właścicielka ucieszy z efektu końcowego może wejście wysypane kamyczkami ?
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Urszulla 07:05, 01 cze 2023


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Magleska napisał(a)
Ula fajnie te oczko wyszło
roślinki rozrosną się i będzie świetna rabata
rybka czeka


Dzięki zaraziłaś mnie oczkami w zeszłym roku a że wystarczy kastra i trochę pracy to się udało. Chyba miałabym ochotę na większe ale też pracy nie chcę sobie dokładać, zostanę przy małym, może drugie zrobię latem na urlopie

Rozwaliła mi się jedna kieszonka w oczku i glinę mam w wodzie

A dziś skończyłam ścieżkę. Co myślisz o pomyślę, ażeby dać plastikowe ograniczniki



____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 21:49, 01 cze 2023


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Kordina napisał(a)
O! Będzie oczko, to się różne stworzenie i właścicielka ucieszy z efektu końcowego może wejście wysypane kamyczkami ?


U mnie kamyczki się nie sprawdzą
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
sylwia_slomc... 15:25, 05 cze 2023


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Ula na pamiątkę zostawiam i buziaki

____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Urszulla 20:54, 05 cze 2023


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Sylwia, zostają tylko wspomnienia fajnie spędziłam z Wami czas

U mnie zaczyna się szaleństwo bodziszkowe te najmniejsze sadzonki są pierwsze, a ta dużą kępa jeszcze potrzebuje czasu, będzie jak u Ciebie


Rabata z daleka, Łukasz kosił

____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 21:02, 05 cze 2023


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Jeśli chodzi o bodziszki, to najpiękniejszym moim zdaniem jest bodziszek wspaniały, ale drugim na liście chyba będzie bodziszek Renarda, piękny kolor lila kwiatków i omszałe liście (słabo to zdjęcie oddaje)- u mnie zastąpi lawendę, nie wiem tylko jaką kępę stworzy docelowo.


Bodziszek od Madzi narazie na ożankowej, ale będzie na budlejowej. Podobnie leśny Myflower. Na bliższe kadry trzeba poczekać niestety wszystko w fazie sadzonek
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
basia3012 21:03, 05 cze 2023


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9450
Ula, czytałam u Sylwii, że Twoje azalie idą w zieloną masę. Czy coś robisz w tym kierunku? Bo moje to długie patyki z listkami na czubku.
Bardzo podoba mi się Twoja rabata na porzeczki i ta na poziomki też. Widzę front robót. Powodzenia.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Urszulla 21:18, 05 cze 2023


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
basia3012 napisał(a)
Ula, czytałam u Sylwii, że Twoje azalie idą w zieloną masę. Czy coś robisz w tym kierunku? Bo moje to długie patyki z listkami na czubku.
Bardzo podoba mi się Twoja rabata na porzeczki i ta na poziomki też. Widzę front robót. Powodzenia.

Azalie podlewam wodą azotową z biologicznej bo wąż podziurawiony leje hak prysznic

Mam nadziejè że będą owoce z mojego jagodnika, nie mam wiele krzaczków, a wszystko przesadzane w zeszłym sezonie, więc poczekam na plony truskawki pod krzewami nie wszystkie się przyjęły, no cóż....wszystko wykładam słomą. Chwastów niby ma być mniej ale jest dużo miejsc w których plewię, trawyvteż dużo po koszeniu. Szybko więc powstanie podłoże pod nowe nasadzenia

____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
sylwia_slomc... 22:55, 05 cze 2023


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Będzie pięknie jak rozkwitną bodziszki Widzę, że działasz ostro
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Urszulla 12:55, 08 cze 2023


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
sylwia_slomczewska napisał(a)
Będzie pięknie jak rozkwitną bodziszki Widzę, że działasz ostro



Posadziłam bodziszki przy ścieżce do oczka, od Ciebie to jest kantabryjski, drugi inny- wszystko mikruski ale są wdzięczne bo nawet mała sadzonka kwitnie
I jeszcze taki ciemny, który u mnie od zeszłego roku się zadomowił
Sylwia, ciągle po trochu coś robię


____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies