Tak myśliszto tak będzie ...do świąt to najpierw cebulowymi się pozachwycamy,poodgarniamy i posprzątamy po zimie potem przygotujemy się na wiosenne kwiatki w tym roku jakieś plany poczyniłam....ciekawe jak mi wyjdzie Fajnie że zaglądnęłaś
To rozumiem zakochałaś się w tej szkółce....przyznaję że mam tam niezbyt daleko, ale byłam pierwszy raz w czasie spotkania..
....dużo tam kupujesz?....bo moim zdaniem mają wygórowane ceny
Jeżdżę dla relaksu i inspiracji ,w tamtym roku przywiozłam kilka bylinek za 50 zł ,dla mnie też za drogo ,oglądałam tam modrzewia na pniu kosztował 48 zł u mnie 32 zł .Ja mam jedną szkółkę ok 6 km 2 punkty ogrodnicze 1,5 km drugi 3 km a najczęściej jeżdżę do Jawornika ok 30 km dość tanio bylinki po 2,60 ,3 zł 5 zł .