Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje zmagania ogrodowe

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje zmagania ogrodowe

Welka 08:58, 21 sie 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Witam!
Mamy w mojej cudownej wioseczce małą awarię wody, a ze mieszkam na górce u mnie prawie nic z kranu nie leci Dobrze, ze w czajniku była woda, bo bez kawy to wcale bym nie funkcjonowała.
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
anieszka 09:54, 21 sie 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Ewelinka231281 napisał(a)
To chyba jedyny plus gliny, bo u mnie ani u najbliższych sąsiadów nie widać kopców kreta.


To ja już zaczynam chwalić moją glinę pod niebiosa
____________________
Aga- Ogród na Cedrowej
martaibartek 12:55, 21 sie 2012


Dołączył: 04 sie 2012
Posty: 1140
U mnie też glina i fatycznie kretów nie widać...

Ewelina i ja bez kawy z rana nie funkcjonuję

Buszuję po http://funkie.pl/ czy ktoś z was robił tam zakupy?
Uwielbiam funkie i żurawki mam dla nich specjalną rabatę. Większość funki to darowizny niestety zarażone HVX o którym kiedyś nie miałam pojęcia... Teraz chciałabym część usunąć i dokupić nowych właśnie z tej strony i stąd moje pytanie.
____________________
Welka 15:30, 21 sie 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
martaibartek napisał(a)
U mnie też glina i fatycznie kretów nie widać...

Ewelina i ja bez kawy z rana nie funkcjonuję

Buszuję po http://funkie.pl/ czy ktoś z was robił tam zakupy?
Uwielbiam funkie i żurawki mam dla nich specjalną rabatę. Większość funki to darowizny niestety zarażone HVX o którym kiedyś nie miałam pojęcia... Teraz chciałabym część usunąć i dokupić nowych właśnie z tej strony i stąd moje pytanie.


Witam, rano kupiłam u nich hortensje dla rodziców i kilka jeżówek. Wiosną kupowałam u nich dla siebie hortensję i ostróżkę (ta rośnie u koleżanki, bo nie dawała sobie rady z moimi wichurami). Byłam zadowolona wtedy, poczekaj z dwa dni to napisze jak będzie teraz. Zaraz Ci prześlę na pw gdzie kupowałam żurawki.

Anieszka, widziałam nowy wątek z gliną w tytule, zaraz zerknę co tam ciekawego rośnie i czy krety buszują
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
martaibartek 16:00, 21 sie 2012


Dołączył: 04 sie 2012
Posty: 1140
Ewelinka dzięki za odpowiedź
____________________
monteverde 18:34, 21 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Ewelinka231281 napisał(a)
Oczywiście tata marudzi, ze horti to nie ta co u mnie - czyli nie Pinky Winky, ale powiedziałam mu ze Phantoma sobie też kupię jak będzie ogrodzenie, już szukałam na all Pinky, muszę tylko sobie przypomnieć u kogo kupowałam swoją i też mu zamówię, a mama zadowolona że cokolwiek udało mi się dla nich kupić i zapakować, bo posadzili w łyse miejsce po wyciętej parchatej wiśni, a krzewuszka ma tak ozdobne liście, ze i bez kwiatów wyglada ładnie.

Ja pod siatka po lewej mam 2 Phantomy widziałaś? i krzewuszkę tą mam ona tak się rozklada nie idzie sztywno do góry
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
monteverde 18:34, 21 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
dubelek się zrobił to wstawiam kfiatka
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Welka 20:07, 21 sie 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Aniu, dzięki Tobie mam różę w wątku, bo w ogródku ich nie mam i raczej nie planuję. Krzewuszkę variatę (zawsze zapominam prawidłowej nazwy i tak sobie skracam) a im kupiłam taką z kolorowymi listkami, mam nazwę na zdjęciu u Szmitów, potem poszukam.
Marta, napisz jakie rośliny wybrałaś
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
EPODLAS 21:54, 21 sie 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
A u mnie są piachy i krety też są. Teraz wznowiły swoją aktywność. Jeden wniosek, krety nie są wybredne i buszują niezależnie od jakości gleby. Oby tylko w tej glebie robale były.
____________________
Mój ogród
martaibartek 22:27, 21 sie 2012


Dołączył: 04 sie 2012
Posty: 1140
Ewelinka jeszcze nie wybrałam.
Wyjeżdzam teraz na parę dni, jak wrócę to się zdecyduję

Pozdrawiam!
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies