Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku...

Pokaż wątki Pokaż posty

Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku...

vita 22:22, 21 wrz 2017


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4029
Czy wycałowałam za duszę? Zabij Mira, nie pamiętam! Przejęta byłam

Czasu brak, a odezwać się wypada, Mira masz wyjątkową intuicję!
I to: przyganiał kocioł garnkowi, najlepsze!
Miło przeczytać wpisy sprzed 5 (!) lat Dlaczego problemy pozostały nadal aktualne!?

____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
vita 22:32, 21 wrz 2017


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4029
Pszczelarnia napisał(a)
Właścicielko ogrodu osobliwości, pokaż proszę jak - gdzie posadziłaś tego czerńca?


Tu go posadziłam. Cieniście, żyźnie, niestety trochę kwaśno, bo przy dereniach kanadyjskich. Gdyby nie Twoja dociekliwość czerniec tkwiłby nadal w doniczce. Wczoraj posadziłam Masz miejsce dla swojego?

____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
jolanka 22:40, 21 wrz 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Za malo pokazujesz swojego ogrodu. Z przyjemnością zawsze tu zagladam. Czekam na więcej
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
vita 22:46, 21 wrz 2017


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4029
Agania napisał(a)
Spotkania jak zawsze są sympatyczne...dziewczyny widać zauroczone Twoim ogrodem, a Ewa pięknie opisała i pokazała nam swoje odczucia i wrażenia.
Zachwycam się i wzdycham

Och myślę już wiosennie, zakupiłam właśnie tawułkowce, szykuję pod nie stanowisko, podpowiedz czy podłoże wymieszać z dolomitem?


Bywają spotkania! Już myślisz wiosennie? Ja tkwię w późnym lecie jeszcze, tak. Ile tych tawułkowców zakupiłaś? Mam nadzieję, że dużo Z dolomitem się wstrzymaj, nie mam pewności czy potrzeba.
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
vita 22:50, 21 wrz 2017


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4029
jolanka napisał(a)
Za malo pokazujesz swojego ogrodu. Z przyjemnością zawsze tu zagladam. Czekam na więcej


Ja się ogromnie cieszę Jolanko i dziękuję, ale nie nadążam, nie daję rady na czas. O wyrozumiałość i pobłażliwość proszę
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
vita 22:57, 21 wrz 2017


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4029
Filomena napisał(a)
cudnie! - i odsyłam do synonimów https://synonim.net/synonim/cudnie


Tam cudnie Ale wizyta to cudna była! Doniczki to chyba posadzę u siebie
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
vita 23:02, 21 wrz 2017


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4029
viva napisał(a)
I ja tu byłam i ....... całe to piękno podziwiałam
Vito, Ewo dziękuję
Ewo, świetny reportaż. Będziemy dopingować Vitę aby częściej uchylała progi swojego ogrodu i obdarowywała nas zdjęciami swoich klimatycznych zakątków.
Dziękuję za piękny czas


Przyganiał kocioł garnkowi? Ale przyznaj, mamy ten sam problem?
Też za piękny czas dziękuję
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
vita 23:13, 21 wrz 2017


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4029
Gardenarium napisał(a)
Byłam i wszystko przeczytałam Też dziękuję

A my z Hanią byłyśmy 13-go tak blisko, w Końskowoli i Rykach


A my to też byłyśmy gdzieś blisko, któregoś dnia, jak to podczas ogrodniczych wypraw. Zapraszam
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Pszczelarnia 23:33, 21 wrz 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Cieszę się, że Cię widzę. Cebulowe to tylko wszystkie "lidle" po drodze. Żadne zakupy.

Jak się zrobi ładnie, to się jeszcze we wrześniu uporam.

Dostawa z północy dopiero nadciąga.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
vita 23:35, 21 wrz 2017


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4029
margaretka3 napisał(a)

Ach, to tam się Pszczółka ukryła i delektowała Cudowna relacja, Ewo. Poprzez każde ze słów można wyczuć, jak bardzo ogród Cię zachwycił.
Vito, ogród przewspaniały. Cieszę się z szerszych kadrów, bo układ rabat w ogrodzie masz nietuzinkowy.


Gosia, ogród jak ogród Nad szerszymi kadrami się właśnie pochylam
Dlaczego boimy się szerszych kadrów?
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies