Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku...

Pokaż wątki Pokaż posty

Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku...

vita 23:38, 21 wrz 2017


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 3986
Pszczelarnia napisał(a)
Cieszę się, że Cię widzę. Cebulowe to tylko wszystkie "lidle" po drodze. Żadne zakupy.

Jak się zrobi ładnie, to się jeszcze we wrześniu uporam.

Dostawa z północy dopiero nadciąga.


Na ładnie wielu chętnych Skąd dostawa północna? Nic nie wiem.
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
vita 11:28, 22 wrz 2017


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 3986
eee_taam napisał(a)
ja zacytuje ten widoczek ...bo przyszłam tu po sznurku od Pszczółki ...choc czasem tu bywam ...bo dla mnie ten ogród tez jest atrakcyjny i nietuzinkowy


Dzięki za wizytę i miłe słowa

Agnieszko W Cieszę się że wpadłaś Że pięknie pokazany to się zgodzę, z resztą nie.

Wendy Piękna relacja Ewy! A nie miała łatwo

____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
vita 11:31, 22 wrz 2017


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 3986
ogrodula napisał(a)
Z przyjemnością obejrzałam relację ogród inspirujący piękny.Będę częściej zaglądać. Pozdrawiam


Serdecznie zapraszam
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
vita 11:33, 22 wrz 2017


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 3986
sylwia_slomczewska napisał(a)
Przepiękne zdjęcia


Dzięki Sylwia za kibicowanie, to bardzo miłe
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
vita 11:36, 22 wrz 2017


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 3986
anabuko1 napisał(a)
I ja poczytałam, oglądałam, po-podziwialalam,powzdychalam, ponarzylalm i ech pomachalam Tobie


Witaj Aniu, odmachuję i pozdrawiam
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
vita 11:38, 22 wrz 2017


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 3986
katel napisał(a)
Zdjęcia cudowne , fajne spotkanie miałyście - w Daglezji w Rykach 16-17 września są dni otwarte, dziewczyny od nas się wybierają .


Jak słyszałam, Arboretum było oblegane, mnie nie udało się dotrzeć, poczekam na ładniejszą pogodę. Relacje oglądam
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
vita 11:42, 22 wrz 2017


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 3986
Marga napisał(a)
Vito, u Ciebie czuję się jak w jakimś mini arboretum Powtórzę się, ale ogród masz prześliczny.
Z dużym zainteresowaniem obejrzałam zdjęcia Pszczółki i jej inne spojrzenie na Twoje królestwo


Dzięki Monika. To 'królestwo' próbuję w końcu doprowadzić do ładu, z różnym skutkiem, nie ma to jak początek sezonu jednak
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Pszczelarnia 12:19, 22 wrz 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
vita napisał(a)


Dzięki za wizytę i miłe słowa

Agnieszko W Cieszę się że wpadłaś Że pięknie pokazany to się zgodzę, z resztą nie.

Wendy Piękna relacja Ewy! A nie miała łatwo



Pozwolę sobie napisać jeszcze raz - ogród jest piękny, fotogeniczny, pięknie wydzielony, skomponowany z murem, bramkami, kołami i ładnie strzyżonymi bryłami. Bezpośrednie otocznie domu, czyli taras - nie wiem dlaczego nie spędziłyśmy na nim całych 3 dni? Jest fantastyczny.

I warzywnik z rozmachem tuż przy samym domku z werandą. Miłe zakątki do posiedzenia z widokami ale - jak to u Vity bywa - wykrojonymi i skadrowanymi. Ten ogród w jakiś sposób sam jest przewodnikiem w swoim królestwie.

I najdorodniejsze hortensje.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Tamaryszek 23:13, 31 paź 2017

Dołączył: 21 sie 2012
Posty: 430
Jak się cieszę, że mogłam zobaczyć ogród Vity, chociaż tutaj, relacja Ewy świetna. Zazdroszczę Wam tego spotkania. Ogród z rozmachem i z klasą, wyrafinowany. Pięknie!
____________________
Pozdrawiam , Tamaryszek http://www.ogrodowisko.pl/watek/3042-wizytowka-moj-swiat
Pszczelarnia 14:27, 14 lis 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Właścicielko wyrafinowanego ogrodu, pobudka, zima idzie i za chwilę zaśniesz snem zimowym i istnieje obawa, że nie będzie zdjęć ogrodu w tym roku.
Słyszysz to wołanie?!
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies