Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek

eliza3 17:54, 10 lis 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Witaj, jak tam sobota... ikea, czy ogród ? Pochwal sie co kupiłaś, lub co zrobiłaś?
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
ewa004 23:15, 10 lis 2012


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
witaj Wiuniu

Na zakupach byłam i prawie nic nie kupiłam tzn kupiłam do domu troszkę ale do ogrodu NIC !
Z tym moim M to lepiej nigdzie się nie ruszać. Co za chłop!!!

Przez Ikea to przeleciał jakby mu ktoś zapalony ląd do d.... wsadził
Córcie naciągnęły go na galerie ,to już w ogóle spazmy dostał:(ale tu to się nie dziwie )

I jak tu żyć ! jak żyć

A jak Twój dzionek minął ?

Ale pomysł na spatkanie w Ikea jak najbardziej jestem za ,musimy się kiedyś wcześniej zgadać
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
wiunia 00:24, 11 lis 2012


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
ewa004 napisał(a)
witaj Wiuniu

Na zakupach byłam i prawie nic nie kupiłam tzn kupiłam do domu troszkę ale do ogrodu NIC !
Z tym moim M to lepiej nigdzie się nie ruszać. Co za chłop!!!

Przez Ikea to przeleciał jakby mu ktoś zapalony ląd do d.... wsadził
Córcie naciągnęły go na galerie ,to już w ogóle spazmy dostał:(ale tu to się nie dziwie )

I jak tu żyć ! jak żyć

A jak Twój dzionek minął ?

Ale pomysł na spatkanie w Ikea jak najbardziej jestem za ,musimy się kiedyś wcześniej zgadać

Ewuniu, uśmiałam się do łez U mnie niestety plany ogrodowe spełzły na niczym Ja w ogrodowe ciuchy się wbijam, a tu goście mili goście! I tak nam całe popołudnie i trochę wieczorku upłynęło na pogaduszkach. Ale za to dostałam w prezencie wiklinowy koszyk na taras (drugi do pary)


a na zakupy do IKEA kobietki powinny wybierać się chyba tylko we własnym towarzystwie, bo to i mniej nerwów i można skupić się na rzeczach OCZYWISTYCH czyli oglądaniu i ewentualnie kupowaniu
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
wiunia 00:31, 11 lis 2012


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
eliza3 napisał(a)
Witaj, jak tam sobota... ikea, czy ogród ? Pochwal sie co kupiłaś, lub co zrobiłaś?

Elu, bardzo mi miło Cię gościć Niestety ani ogród ,ani zakupy - goście ale za to było bardzo sympatycznie i wesoło. Jutro niedziela wiec o pracy w ogrodzie nie myślę, może podjedziemy do P-nia świętować i skusimy się na Rogale Świętomarcińskie? no chyba , że ktoś do nas wpadnie-co jest wielce prawdopodobne
Pozdrawiam cieplutko
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
vita 13:41, 11 lis 2012


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4057
wiunia napisał(a)
U mnie niestety plany ogrodowe spełzły na niczym Ja w ogrodowe ciuchy się wbijam, a tu goście mili goście! I tak nam całe popołudnie i trochę wieczorku upłynęło na pogaduszkach. Ale za to dostałam w prezencie wiklinowy koszyk na taras (drugi do pary)


Oj, znam te plany, co to spełzają na niczym! Ale wiklinowy koszyk pierwsza kasa, tym bardziej, że do pary. Miłej niedzieli, Wiuniu
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
wiunia 13:51, 11 lis 2012


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
CIEPLUTKIEJ I MIŁEJ NIEDZIELI ŻYCZĘ WSZYSTKIM MOIM GOŚCIOM

____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
eliza3 14:59, 11 lis 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
wiunia napisał(a)

Witaj, jak tam sobota... ikea, czy ogród ? Pochwal sie co kupiłaś, lub co zrobiłaś?

Elu, bardzo mi miło Cię gościć Niestety ani ogród ,ani zakupy - goście ale za to było bardzo sympatycznie i wesoło. Jutro niedziela wiec o pracy w ogrodzie nie myślę, może podjedziemy do P-nia świętować i skusimy się na Rogale Świętomarcińskie? no chyba , że ktoś do nas wpadnie-co jest wielce prawdopodobne
Pozdrawiam cieplutko

Rogale... och pychota. Raz jadłam, jak przywiózł brat męża (mieszka koło Poznania) bardzo mi smakowały. Życzę udanego świętowania
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
jotka 18:04, 11 lis 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Wiuniu, jakoś głupio wyszło ... Najpierw pospacerowałam u Ciebie jako NN a dopiero potem sie witam
Ale już następnym razem będzie OK
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
wiunia 19:49, 11 lis 2012


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Jolu, bardzo mi miło,że po spacerku u mnie jako NN, zasłużyłam na Twoje oficjalne odwiedziny Podejrzewam, że większość osób na tym forum urządza takie własnie spacerki zanim oficjalnie się przywita - nie wykluczając oczywiście mnie
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
jotka 16:20, 12 lis 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Przyznaję, że czasami brak czasu, a czasami weny (co napisać?) a czasami coś odwróci uwagę ....
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies