Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystko o czym ... Marzysz

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystko o czym ... Marzysz

anna_g 14:34, 27 mar 2014


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Oj trochę nie byłam tutaj i co widzę, no co... no szpital, no serducho... no Kasia Ciebie trza pilnować Mogę sobie pożartować skoro jest już dobrze i nie bylo to nic naprawdę poważnego Uważaj na się Przyszłam zapytać o pomidorki... bo sobie kupiłam takie małe do donic - wiem że Ty tez miałaś w donicach co prawda inne, ale... jakie duże miałaś te donice na jednego pomidorka? dawałaś hydrożel? czy zawsze pamiętasz o podlaniu Super miałas pomidorki w tym roku nie chce na grządce bo tam za malo słoneczka było. Pozdrawiam Kasiu - zdrówka
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Joaska 14:58, 27 mar 2014


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Kasiu to dobrze że fałszywy alarm teraz trzeba się wziąć za siebie , nie przemęczać i cieszyć ogrodem ... na zmiany masz czas .. dojdziesz do siebie zrobi się cieplej my w końcu wyzdrowiejemy to w końcu będę mogła do Ciebie pojechać i podumamy co by tu pozmieniać, dasz wytyczne Twoim Mężczyznom i będzie git
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
anna_g 21:22, 27 mar 2014


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Dziękuję Kasiu za info o pomidorkach Ja tylko jeden gatunek. Spróbuję dołożyć hydrożel bo ja jakoś tak doniczki zawsze zapominam podlewać - nie wiem dlaczego Muszę pomierzyć swoje donice - mam dość duże - zamiast kwiatowych kompozycji w tym roku będą pomidory zastanawialam się czy nie mogłabym do jednej dać dwa chyba spróbuję.
Czasami to tak jest że jak się nie przykładamy to fajnie idzie a jak przedobrzymy to jakoś tak nie do końca ale na pewno Twoja plantacja pomidorowa będzie dobra Buźka
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Mala_Mi 19:18, 28 mar 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Kasia....... co ja czytam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Żesz w mordkę jeża... ty mi sie tu nie wygłupia... kto mi kronikarkę przywlecze do mnie
A z rabatami najlepiej coś radzić jak sie widzi na własne oczy... bo zawsze powtarzam.. papier przyjmie wszytko.. ...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
gierczusia 21:53, 28 mar 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
ka1sia napisał(a)
Dziekuję Wam, moje kochane za wskazówki, są dla mnie bardzo cenne Zawiesiłam sie na chwilę, bo właśnie mnie wypisali ze szpitala, gdzie spędziłam dobę z podejrzeniem zawału, ale jest dobrze, trochę odpoczynku i będzie git




Kasiu .. Przerażona jestem ... Dbaj o Siebie, proszę... Zdrowie jest najważniejsze.... ..

Ściskam gorąco
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Nikita 00:27, 05 kwi 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Kasiu zaglądam do ciebie i zamiast zdjęć co widzę...jakieś wredne choróbsko cię dopadło....Dbaj o siebie (bo o części zamienne raczej trudno) i zdrowiej....zdrowiej kochaniutka.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
admete 06:49, 13 kwi 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Kasiu bardzo się cieszę że się wreszcie spotkałyśmy w realu .
Spotkanie było cudowne i zdecydowanie za krótkie, miałam takiego smutasa że musiałam opuścić drugą połowę spotkania i jechać do domu że hej .

Ale mam nadzieję że szybko to nadrobimy .







Cebulki cebulki



Buziaki zostawiam

ps jak okna? - błyszczą ?
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Konstancja30 18:02, 13 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Aga o 6 ja o 18 ... Kasia jak ja lubię takie dni ... buziaki

ps. ja już wiem, ze okna błyszczą telekonferencja była
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
admete 06:42, 14 kwi 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Konstancja30 napisał(a)
Aga o 6 ja o 18 ... Kasia jak ja lubię takie dni ... buziaki

ps. ja już wiem, ze okna błyszczą telekonferencja była


Iza działamy jak widzisz o innych porach dnia hahahaha .
Ja zawsze byłam rannym ptaszkiem, ale dzieci wymuszają (od 6 lat ) jeszcze wcześniejsze pobudki

Igor wstaje po 6 w porywach do 7 ja zawsze koło 6, często przed żeby mieć tą godzinę spokoju przy komputerze i wielkiej kawie

Ps super że akcja okna wykonana - ile trwała ? od 6 do 18
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Joaska 12:06, 14 kwi 2014


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Kasiu, jak jak bym chciał żeby moje okna błyszczały ... ale jak na razie chętnego nie ma do mycia ... chyba muszę wyznaczyć ... paluszkiem
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies