Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Mala_Mi 13:44, 16 paź 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Aniu, Betysiu...... może za często moczone były???
Wszyscy na około którzy mieli problemy ze storczykami, jak im powiedziałam co mają robić... mają storczyki... a cioteczka.... tak się rozochociła, że ma już całą kolekcję... a też tak mówiła, że jej nie lubią... Mnie nie lubią Miltonie, ale je trzeba podlewać częściej.. a to już ponad moje ograniczenia organizacyjno-czasowe.
Anulka.. nie martw się .. ogród rośnie i nie mam zamiaru go likwidować.. może kiedy jeszcze będzie okazja... zapraszam..... I mam nadzieję, że będzie coraz piękniejszy..... w końcu może uparciuch jestem niereformowalny, ale się jednak czegoś tu uczę Najlpeszy przykłąd, że zakupiłam różnorodne cebule.......ale trzymam się jednej linii kolorystycznej na jednej rabacie. Wooow... sama siebie nie poznaję... Na jednej rabacie wszystkie w kolorach czerwieni i żółtego... Na drugiej różowe-fioletowe-białę...... na trzeciej odcienie niebieskiego i białego....
A z czytaniem wątków... do Ciebie czasami wpadam..ale najczęściej nic nie pisze bo czytam... po fragmencie, a głupio się odzywać wcinając się w pół zdania.. ... też nie mam czasu, wiec rozumiem.... nie możemy być wszędzie chociaż bardzo by się chciało...

Betysiu - następne storczyki musisz bardziej zdyscyplinować.... jak w wojsku
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
betysia 13:51, 16 paź 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
[

Betysiu - następne storczyki musisz bardziej zdyscyplinować.... jak w wojsku



nooooo do tego areszt i karcer jak beda chcialy dac dyla....alez sie usmialam...cudniasta jestes i tyle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
Martek 14:19, 16 paź 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
asc napisał(a)

Witaj Nowa mi
Ja muszę iść spać jak mi dużo krwi nie upuszczą to zacznę od tego wątku.
Rewelacyjnie przygotowałaś nowy wątek Asc z wielką uwagą i przyjemnością ogląda się historyczne zdjęcia i czyta komentarze pełne podziwu dla ciebie i twojego ogrodu.
Natchnęłaś muzą Bogdzie ,pokazałaś ile jest mocy w drobnej ,"słabej"płci.
Dzięki za możliwość oglądania twojego ogrodu na żywo i za to,że tu jesteś

Marta.... Ty też jesteś dużą częścią tego wątku i wpisałaś się w historię... i byłaś na żywo w ogrodzie za co jeszcze raz Ci dziękuję...

Ja już wjeżdżam pod chałupę samochodem.... Ale chłopaki walczą z drogą nadal... Musze wpaść zobaczyć jak u Ciebie postępy drogowe


Ale mnie rozkleiłaś ...
Dzięki piękne

Kończę obiad więc muszę na dół ,a potem coś kolejnego włożę w glebę bo mnie zima w doniczkach zaskoczy.

Będę bo jak na razie ludzie na forum są mi potrzebni jak tlen jak powietrze .Ludzie tacy Asc jak ty
Może to już problem dla psychologa jakieś uzależnienie,ale cóż lepsze takie niż hazard nie ?

____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Milka 15:07, 16 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Miałam frajdę, widziałam w realu twoje storczyki, cudne! moje traktuję po macoszemu, ale chyba ogólny klimat im sprzyja i dają radę
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Pszczelarnia 15:22, 16 paź 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Anek, przyjeżdżaj, muszę sąsiada namówić, żeby mi pozwolił drzewa posadzić na "swojej" skarpie. Skarpa nie jego ale po jego stronie. Potrzebny talent dyplomatyczny i rezolutne kobitki.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
AniaDS 17:28, 16 paź 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Moje storczyki to chyba przesuszyłam na amen...
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
Milka 17:44, 16 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Pszczelarnia napisał(a)
Anek, przyjeżdżaj, muszę sąsiada namówić, żeby mi pozwolił drzewa posadzić na "swojej" skarpie. Skarpa nie jego ale po jego stronie. Potrzebny talent dyplomatyczny i rezolutne kobitki.

i tu Ewa dobrze pomyślałaś, jak nic wynegocjuje
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
kasik778 17:51, 16 paź 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
I ja się przymierzam do storczyków, ale w przyszłym roku, w tym pewno i tak by padły, dwa i tak u nas zdechły, ale ponieważ mam silne postanowienie poprawy to kupię i dam im szansę na przeżycie u mnie
____________________
Konstancja30 20:10, 16 paź 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
asc napisał(a)


A tego okna nie zamykam....klony zaczynają nabierać barw..... to mój poranek... i patyczaki.... same patyczki, ale ile nowych gałązek z kwiatkami rośnie.. na zimę będzie widok jak znalazł.....




absolutnie nie zamykaj to specjalne okno ... uwielbiam okno i to co za oknem ... Aniu koncepcja troszkę ewoluuje ... cebulowa koncepcja ... buźka ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Bogdzia 21:52, 16 paź 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Śliczne widoki przed i za oknem. Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies