Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

MarekW 15:00, 17 paź 2012


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
U mnie też dzisiaj cebulki przyszły i trzeba je powsadzać. Powodzenia życzę,
____________________
Marek - Ogród średniowieczny i nie tylko
Tess 15:09, 17 paź 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Aniu, i ja wreszcie - mocno spóźniona! - zawitałam do nowego wątku.
Założyłaś go w piątek, czyli w weekend, który ja strasznie zapracowany i zagoniony miałam, a kiedy już tu zajrzałam, było mnóstwo stron.
To obiecałam sobie, że nic nie napiszę, aż całość przeczytam. Bo obiecałam sobie, że w nowym Twoim wątku będę na bieżąco

I obietnicy dotrzymałam i bardzo sie z tego cieszę
Bo przeczytałam wszystko, każde słowo Twoje i Twoich Gości.

Rewelacyjnie rozpoczęłaś ten nowy wątek Streszczenie - super

I zmiany jakieś tajemnicze szykujesz, usycham z ciekawości, co to będzie!

Gratuluję nowego wątku i zamiast życzeń dla Ciebie, mam życzenie dla siebie:

Zawsze bądź taka, jaka jesteś Mimo woli



Buziam, macham, tuliśkam betyśkowo

____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
mira 17:57, 17 paź 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Aniu dzięki za zdjęcie cebul - ja nie mam ani 1/5 z tego co masz i się zamartwiam kiedy posadzę - ale już mi lepiej ...
najgorsze bo czosnki miałam na zewnątrz i przemarzły i chyba nie ma co wsadzać - pracuj a ja mam od jutra urlop !!! ekstra na ogród ha

____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
bociek 18:01, 17 paź 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
asc napisał(a)



Zazdraszczam i pochlipuje w kacie, bo nic z cebulowych nie sadze tej jesieni. Tam gdzie maja byc bedzie totalna degrengolada na wiosne. Tata powtarzal, ze musze byc dzielna to bede

Pozdrawiam
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Mala_Mi 19:39, 17 paź 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Marek - zapowiadają SŁOŃCE u nas... więc będziemy walczyć....... z cebulami... ja już większość cebul posadziłam.. większość po ciemku.. więc tradycyjnie będą niespodzianki....
Tess - dzięki za takie postanowienie.... ale jeżeli idzie o mnie to fajnie jak znajdziesz i chwilkę czasu A nudne lektury zawsze się przecież przeskakiwało.. co 5 stronkę Zwłaszcza, że ja u Ciebie to taki rzadki gość... chociaż Rozlewisko bardzo mi się podoba
Mira - ja bym posadziła... w gruncie też przecież je przemraża..... aż takich temperatur minusowych nie było.... próba nie strzelba.... jak zdechły to i tak ich nie będzie, a może pozytywnie zaskoczą )
Bociek - jesteś dzielna... za rok sobie powetujesz straty....... w nowościach na które już my nie będziemy mieć miejsca I też sobie pochlipamy w kąciku.....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Madzenka 19:47, 17 paź 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
asc napisał(a)
Strajkuję i lecę spać... ale na szybko napisze...

Co do nart lista powinna być otwarta do samego końca... co najwyżej komitet organizacyjny nie zarezerwuje noclegów czy czegoś tam nie zapewni... Ludzie jeszcze nie wiedzą co będzie z urlopami i innymi rzeczami... do stycznia jeszcze prawie 3 miesiące........ ktoś się wykruszy, ktoś wskoczy na listę.. Ja też jeszcze nie wiem co będzie w styczniu..... na razie jestem chętna.. ale.... trzeba ogłosić kto che jakieś noclegi do zarezerwowania i już.... wpłata kasy.. a kto się spóźni to noclegów może już nie być i niech załatwia na własną rękę..

Weroniko.. też stwierdziłam, że ładnie się przebarwiła....

Zebrinus kwitnie jak jest długa i ciepła jesień.. i to normalne, w zeszłym roku też kwitły jak oszalałe...

A reszcie przesyłam uśmiechy.....


Lista uczestników będzie oczywiście caly czas otwarta. Natomiast rezerwacja noclegów nie jest łatwa, pamiętajmy, że zaczynają się ferie i może się okazać, że nie będzie noclegów. Datego osoby zdecydowane będą proszone o potwierdzenie zainteresowania do końca października i zarezerwujemy noclegi. Po tym terminie niestety będą już samodzielne poszukiwania.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 19:57, 17 paź 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Melduję, źe jestem na bieżąco Staję do musztry, nad stroczykami nie skaczę, jak zasusze na amen idą do kubała i kupuję nowe Zalanie u mnie im nie grozi
Melduję że w casto storczyki w weekend po 19,99 kupowalam, duuuuuuże kwiatuchy phalaenopsis
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
betysia 20:18, 17 paź 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
Anus...witaj kochana!!!!!
...ja dzisiaj tylko przelotem z wieczornymi buziakami....
...ale zdjecia obejrzalam i cebule tez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
do jutra i .... czekam z kawusia ...jak zawsze....
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
Hogata 20:49, 17 paź 2012


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Witaj Aniu. Podziwiam twój ogród i jestem pod wrażeniem twojego temperamentu.
Podglądam już od dłuższego czasu. Spotkanie jakie było u ciebie to na bieżąco czytałam relację. Najbardziej podobał mi się taniec z grujecznikiem, a jak weszłaś do wody to już wiedziałam że "wariatka " jesteś szalona.
Pozdrawiam
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Bogdzia 20:58, 17 paź 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
No nakupiłas tych cebul a te kolorowe obrazki to Ci przysłali czy sama wydrukowałaś?
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies