Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Krowy, staw i my...

Pokaż wątki Pokaż posty

Krowy, staw i my...

ella 21:41, 12 sty 2013

Dołączył: 27 gru 2012
Posty: 74
Oj, faktycznie Wasz dom jest bardzo podobny do naszego a teren wokół prawie indentyczny. Wspominalam, że mamy się juz niedługo wprowadzić ale postanowiliśmy przerobic jeszcze dom i wprowadzimy się chyba wczesną wiosną . Szkoda, że nie umiem nanosić zmian na zdjęciach, bo bym pokazała, co tam wymyśliłam.
Kochana, ja również mam nadzieję, że starczy Tobie i mnie zapału i siły, aby nasze poletka przekształciły się w godne ogrody z ogrodowiska
Serdecznie pozdrawiam ella
____________________
Mój kawałek ziemi
hanka_andrus 22:04, 12 sty 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Jak już zamieszkacie Panie w swoich domkach, to każda wolna, sprzyjająca chwila będzie wyrywana na wyjście do ogrodu! Będziemy kibicować i podziwiać!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Marlenaa 13:40, 13 sty 2013


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
GosiaJoanna, dziękuję za odwiedzinki. W wolnej chwili na pewno Cię odwiedzę
Ella
Haniu, taki kibic jak Ty to zaszczyt
____________________
krowy, staw i my
hanka_andrus 15:55, 13 sty 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Buziaczki!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
GosiaJoanna 19:42, 13 sty 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Marlenaa napisał(a)
GosiaJoanna, dziękuję za odwiedzinki. W wolnej chwili na pewno Cię odwiedzę
Ella
Haniu, taki kibic jak Ty to zaszczyt


Spoko...u mnie jeszcze nic sie nie dzieje ale wiosną już zaczynam ostro upiekszać swoją działkę
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
GosiaJoanna 11:45, 15 sty 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Co tam Marlenko u Ciebie, pewnie biało tak jak u mnie za oknem heheh ...oj zimę mamy długą na wschodzie ale za to piękne lato Pozdrawiam z Polesia
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
Marlenaa 13:13, 15 sty 2013


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Gosiu Joanno, którym imieniem zwracać się do Ciebie Ja też mam dwa imiona, drugie Beata. Przyznam, że nie bardzo odpowiada mi posiadanie dwóch imion ale cóż ... u mnie za oknem bielusieńko. Śniegu ze 20 cm będzie Właśnie obmyślam co zrobić z moim kącikiem borówkowym. Na wiosnę muszę doprowadzić to miejsce do porządku. Myślałam i myślałam, kilka stron wcześniej dziewczyny podpowiadały czym można podsadzić borówkę i w tej chwili jestem na etapie: a może jednak wrzosami i wrzoścami Najpierw była mowa o stworzeniu kącika owocowego ale cóż kobieta zmienną jest Do wiosny jeszcze trochę czasu, chociaż przyznam, wolałabym aby już nic więcej do głowy nie przychodziło w zwiazku z tym kątem borówkowym Jejku piszę o tym i już widzę siebię na działeczce ze szpadelkiem w ręku
Żałuję tylko, że nie mogę więcej czasu poświęcić na zwiedzanie ogrodowiska i zostawianie wpisu u was ale moje dziecię jest bardzo wymagające. No i mąż też chciałby czasem posiedzieć na forach bo ma swoje zakręcone pasje.
Pozdrawiam Ciebie Gosiu Joanno i wszystkich ogrodowiczan
____________________
krowy, staw i my
GosiaJoanna 13:30, 15 sty 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Rozumię ja póki co nie mam zbyt wielu obowiązków, jesteśmy narazie z mężem sami ...ja szukam pracy więc mam sporo wolnego czasu Fakt ogrodowisko wciąga ale są tego dobre strony. Tak chciałam mieć szybko rabatkę, że przez ten pośpiech narobiłam wiele błędów. Dzięki wspaniałym ludziom z Ogrodowiska zaczełam przemyslać i planować nowe nasadzenia . Miłego dnia
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
GosiaJoanna 13:31, 15 sty 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
...zapomniałam pisz po prostu Gosia
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
anipla 08:50, 16 sty 2013


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
Marlenaa napisał(a)

Wsiowy czyli wypasiowy i tego się trzymaj
Oj bentley też by mi się przydał, jakbyś kiedyś wymieniała na nowy, a nie to przecież na 100 lat albo i dużej, to chyba już wiem co na tapetkę wstawić, dziewczyny tak radziły zobaczymy czy zadziała, tylko czy na walentynki bentlay się nadaje?, a może eMowi kupić, żeby trochę w nim zapał rozbudzić.


Gosiu, bentlay na walentynki jak najbardziej i jeszcze na urodzinki, imieninki, dzień dziecka, dzień matki... itd aż całą kolekcję się zbierze


Ha,ha , dziewczyny ,jakbym siebie słyszała- też mam taki plan ja zaczęłam od gwiazki, a do tej listy "okazji" dodałam jeszcze rocznicę ślubu
Pozdrawiam
____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies