Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Krowy, staw i my...

Pokaż wątki Pokaż posty

Krowy, staw i my...

Marlenaa 13:28, 12 lut 2016


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Beata, bobrom staraliśmy się dokuczać na ile było to możliwe. Rolnicy też się za nie wzięli, to znaczy bardzo regularnie zaczęli udrażniać rowy I jak na razie jako taki spokój. Zdaję sobie sprawę, że pewnie to nie koniec walki. Bardzo dużo pomógł pastuch. Co będzie dalej czas pokaże
____________________
krowy, staw i my
hanka_andrus 20:08, 12 lut 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Marlenko, jak u Ciebie sytuacja wiosenna? Pewnie ostatnio się pogorszyło?
U nas też jeszcze zastój! W ogrodzie od 4 miesięcy nie byłam.
Pozdrawiam
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Marlenaa 22:34, 12 lut 2016


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Hej, Haniu. Wczoraj trochę śniegu spadło, ale dziś już śladu po nim nie było. Po południu znowu się rozpogodziło i wyszło słoneczko. Na kilka godzin zrobiło się wiosennie. Zobaczymy co będzie jutro. Z temperaturami szału nie ma ok 5 stopni. W sumie wszystko smacznie śpi
____________________
krowy, staw i my
hanka_andrus 22:53, 12 lut 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
To tak jak u mnie Tylko u mnie cały czas deszcz i mgły.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Jana 23:34, 13 lut 2016


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
śliczne te fotki, idealne na tapetę u mnie teraz jak na pierwszym zdjęciu, jeszcze dużo śniegu więc prac ogrodowych zazdroszczę bo widzę, że działasz już
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
kitek81 10:03, 14 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
zimowe rodzinne zdjęcia fajne miło Was widzieć
wiosna nieśmiało się rozkręca pierwsze prace w ogrodzie za Wami każdego ciągnie już do ogrodu
pozdrawiam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Marlenaa 22:39, 15 lut 2016


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Jana, Kasia, ogrodowo powoli działam muszę przyznać, że dopiero teraz prace w taki ziąb zaczęły sprawiać mi przyjemność. Jak to człowiek potrafi się zmieniać
____________________
krowy, staw i my
Marlenaa 23:20, 15 lut 2016


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Pojechałam z moim czteroletnim synem po nasiona poziomek, a wróciliśmy z poziomkami i z tym:



I muszę wam powiedzieć, że reszta nieplanowanych zakupów nie była z mojej inicjatywy Mały tylko wrzucał do koszyka i każdy swój wybór argumentował. Ogórki, marchewkę, rzodkiewkę i sałatę, nie przeczę, miałam zamiar kupić ale pozostałe Po co mi bób? Syn powiedział, że będzie jadł, bo na pewno jest dobry. A kwiatki? Mamo, ale one będą na moją rabatkę. Więc co ja mogłam...
____________________
krowy, staw i my
Marlenaa 23:25, 15 lut 2016


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Poziomki już posiane. Syn nie może się doczekać, kiedy już coś będzie widać





____________________
krowy, staw i my
anka_ 09:50, 16 lut 2016


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Świetne masz towarzystwo do zakupów, mądry chłopak- wie co dobre. Moje córy to jak tylko zerknę w odpowiednią stronę to komentują- "no nie, znowu jakieś zielsko....".
A poziomeczki szybko urosną i w lato będzie już owoc.

____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies