Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przyjazny ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Przyjazny ogród

Bogdzia 21:09, 31 sty 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Ogród wygląda slicznie , nic nie jest zdeformowane od śniegu, ładnie roślinki przetrzymały byle jeszcze luty nie narozrabiał a i maj też groźny. Bardzo mnie zmartwiłeś ze ten rezerwat nie powstał , tak mało jest tych żołn że nie powinno byc żadnych wątpliwości jak jest potrzebny i że można na zawsze stracic okazję utrzymania takiego ptaka.Bardzo mnie to martwi. Pozdrawiam Mariusz serdecznie.( Kupiłes już nowy aparat?)
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Madziarzeszow 21:15, 31 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Witam,
śliczne zdjęcia w zimowej aurze ...
lasek pięknie się prezentuje , u mnie przed domem mam mały lasek brzozy, świerki, sosny i 2 jarzębiny a na jesień grzybki , kozaki i maślaki ... Byle do wiosny!
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
Mariusz 07:47, 01 lut 2013


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
monitka napisał(a)
Trafiłam tu w ślad za kórnikami i nie żałuję! śliczny ogród masz! urzekł mnie łan liliowców, kolekcja irysów i wiele wiele innych roślin. Czekam na wiosnę i fotki z Twego ogrodu
pozdrawiam

Witam i zapraszam częściej
To ogród w którym szczegóły i skład roślin szybko doprecyzuję, obecnie daje jeszcze dużo do życzenia.

Bogdzia napisał(a)
Ogród wygląda slicznie , nic nie jest zdeformowane od śniegu, ładnie roślinki przetrzymały byle jeszcze luty nie narozrabiał a i maj też groźny. Bardzo mnie zmartwiłeś ze ten rezerwat nie powstał , tak mało jest tych żołn że nie powinno byc żadnych wątpliwości jak jest potrzebny i że można na zawsze stracic okazję utrzymania takiego ptaka.Bardzo mnie to martwi. Pozdrawiam Mariusz serdecznie.( Kupiłes już nowy aparat?)

Faktycznie ciężar lodu nie zrobił wielu szkód oprócz kilku złamanych gałęzi. Teraz zimą zdecydowanie brakuje dużych roślin iglastych, doprecyzuję to szybko.
Wiem, że komplet papierów w sprawie rezerwatu był już gotowy w 2011, co się stało? obecnie obok biegnie obwodnica Przemyśla.
Aparat Bogdziu kupiłem niezwłocznie, bo ja bez niego jak bez ręki, choć mam dostęp do niezłego sprzętu, to nie ma to jak swój i nieważne że słabszy technicznie.
Pozdrawiam
Madziarzeszow napisał(a)
Witam,
śliczne zdjęcia w zimowej aurze ...
lasek pięknie się prezentuje , u mnie przed domem mam mały lasek brzozy, świerki, sosny i 2 jarzębiny a na jesień grzybki , kozaki i maślaki ... Byle do wiosny!

Też już czekam tej wiosny, te plany wiosenne zawsze takie wielkie, a potem się okazuje, że nie wszystkiemu można podołać. Brzozy to piękne drzewa , są w tylu atrakcyjnych odmianach, że chyba pokuszę się na większość z nich .
Pozdrawiam Cię i życzę miłego dnia.

Z różnych pór roku
____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
Mala_Mi 09:07, 01 lut 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Yuka paskowana widzę, że Ci zimuje
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Sosenka 18:55, 03 lut 2013


Dołączył: 19 sty 2013
Posty: 26
Jak przyjemnie jest oglądać takie cudownie zdjęcia w taki ponury dzień ; )
Irysy , piwonie piękne . wszystko jest super .
Mam pytanie czy na piwoniach drzewiastych zostawiać wszystkie przekwitłe kwiatostany aby się nasiały ? czy część obciąć (gdzieś przeczytałam że zostawienie nasion osłabia roślinę )
pozdrawiam ; >
____________________
Sosenkowy świat
Mala_Mi 17:41, 07 lut 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Mariusz.. miałam dziś takiego listonosza 4 metry od okna siedział.....


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Bogdzia 18:07, 07 lut 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Mariusz wstaw trochę swoich cudnych roślinek bo te już znam na pamięc. Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Mariusz 19:46, 07 lut 2013


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
asc napisał(a)
Mariusz.. miałam dziś takiego listonosza 4 metry od okna siedział.....



Następny piękny strzał, jak wy to robicie . Przy okazji witam serdecznie, ciężko mi ostatnio dotrzeć do forum, ale myślami jestem z wami
Mój karmnik słabo jest odwiedzany, czasem sporadycznie zjawi się sikorka, no ale jest ciepło i brakuje śniegu, a to wszystko tłumaczy.
To z 30 stycznia - kilka wróbli, mazurków i sikorek. Przylatują dzwońce, czyże (żerują w żywotniku z szyszkami), kosy oraz gile (jest ich w okolicy sporo).

____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
Mariusz 20:07, 07 lut 2013


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Bogdzia napisał(a)
Mariusz wstaw trochę swoich cudnych roślinek bo te już znam na pamięc. Pozdrówka.

Bogdziu serdecznie dziękuję za zainteresowanie

Koniec kwietnia idzie dużymi krokami.


____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
Mariusz 20:17, 07 lut 2013


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
koniec marca, kwiecień
____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies