Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...

Pokaż wątki Pokaż posty

Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...

GosiaJoanna 06:31, 09 maj 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Śliczne rabaty, wiem jaka to ciężka praca szczególnie dla kobiet ale świetnie sobie poradziłaś, efekt jest Twej pracy a to rekompensuje ból rąk i odciski Pozdrawiam serdecznie
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
pagap 06:40, 09 maj 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
Witaj Edytko

jesteś dzielną kobietą, współczuję powodzi zalane było strasznie co widać na zdjęciach a już na żywo to sobie wyobrażam co przeżywałaś. Nowa rabatka robi się coraz ładniejsza to się namęczyłaś przy zdzieraniu darni ale co się nie robi by mieć piękny ogród, prawda? pozdrawiam i zapraszam
____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
Madzenka 06:58, 09 maj 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Edytko boskie metamorfozy!!!! Świetnie Ci wyszło!!! Trzymam kciuki za realizację dalszych planów
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Edi00 08:28, 09 maj 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
Dzięki dziewczyny za odwiedziny

To jeszcze nie wszystko, wieczorem pokażę co jeszcze zrobiliśmy
W tym roku chyba na tym zakończę, plany były inne, bo chciałam jeszcze kilka roslin dokupić, ale plany to jedno a życie to drugie...trochę się pokomplikowało...

Dużo przesadzałam w tym roku a po poczytaniu forum doszłam do wniosku, że dobrze przygotowane stanowisko to podstawa, dlatego sporo zainwestowałam w ziemię i nawozy oraz opryski, mam nadzieję, że to przyniesie efekt
____________________
Edyta - Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...
Rench 08:39, 09 maj 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Fajni Ci to wszystko wychodzi
Ja też odkrywam coś nowego w moim ogrodzie
Wczoraj przypomniałam sobie,że kupiłam tulipki lody,dopiero kiedy zaczęły sie rozchylac zatrybiłam co to jest
Te duże kule żywotnika kupowałaś może niedawno?
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
renatamama3 09:16, 09 maj 2013


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Edytko zmiany super ,ech te komplikacje ,u mnie też miało być więcej ,no ale awaria autka ,testy alergiczne córy ,odczulanie ,komunia chrześnika M ,niedopłata roczna z Tauron ech życie.pozdrawiam
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
popcorn 09:20, 09 maj 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Edyta, zaglądam, kawał dobrej roboty za Tobą! Zmiany ciężko idą, zrywania darni nie zazdroszczę, też je przerabiałam... ale efekty warte poświęcenia!

pozdrawiam serdecznie!
Karolina
____________________
Mój nowy ogródek
Edi00 12:33, 09 maj 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
Rench napisał(a)
Fajni Ci to wszystko wychodzi
Ja też odkrywam coś nowego w moim ogrodzie
Wczoraj przypomniałam sobie,że kupiłam tulipki lody,dopiero kiedy zaczęły sie rozchylac zatrybiłam co to jest
Te duże kule żywotnika kupowałaś może niedawno?


Reniu, te kule mam ze dwa lata ale oczywiście nie znam ich nazwy

Nie wiem też, czy je się kulkuje czy lepiej ich nie ciąć - może ktoś mądrzejszy mi podpowie...
____________________
Edyta - Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...
Edi00 12:35, 09 maj 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
renatamama3 napisał(a)
Edytko zmiany super ,ech te komplikacje ,u mnie też miało być więcej ,no ale awaria autka ,testy alergiczne córy ,odczulanie ,komunia chrześnika M ,niedopłata roczna z Tauron ech życie.pozdrawiam


Właśnie...mnie powaliła naprawa samochodu Wydatek zupełnie niespodziewany a kwota ...jak dla mnie powalająca

I tym sposobem mój żywopłot bukszpanowy i jeszcze kilka innych pomysłów poszło do kosza i tam oczekuje spokojnie następnej wiosny
____________________
Edyta - Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...
Edi00 12:38, 09 maj 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
popcarol napisał(a)
Edyta, zaglądam, kawał dobrej roboty za Tobą! Zmiany ciężko idą, zrywania darni nie zazdroszczę, też je przerabiałam... ale efekty warte poświęcenia!

pozdrawiam serdecznie!
Karolina


Karolina, mam nadzieję że najgorsze tzn. najcięższe prace mam już za sobą- teraz tylko dopieszczanie
Tzn. tej części ogrodu, bo jeszcze trochę zmian mimo wszystko zostało mi na następny rok
____________________
Edyta - Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies