Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...

Pokaż wątki Pokaż posty

Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...

butterfly 21:07, 24 maj 2013


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Edi, jak pojedziesz na szaber do Ani, to daj mi koniecznie znać - uda się może spotkać
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
Hogata 21:16, 24 maj 2013


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Edi00 napisał(a)
Dziękuję Gosiu za odwiedzinki

W tym roku zmieniła troszkę jeszcze jedno miejsce- moje wejście do domu.
Był totalny misz-masz, teraz zostawiłam tam tyko hosty, paprocie i języczki...
Tak było w tamtym roku w lecie:

Tak było kilka dni temu...



jeszcze nie skończone, bo pod ścianę chcę dać ławkę albo jakieś stylowe krzesło i postawić więcej donic
Po kracie pnie się kokornak- pokochałam tą roślinę za wielkie liście i ich soczysto zielony kolor...

No i co? Lepiej ?...czy lepiej nie mówić?!


No wyszło bardzo elegancko. A kokorniaka też mam, dla mnie to taka pnąca katalpa, bo liście maja podobne
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Kasiek 22:58, 24 maj 2013


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Przyszlam z rewizyta i wiem po ostatnich fotkach,ze juz tu zagladalam.Nie wiem czy zostawilam tego slady,wiec teraz nadrabiam.Podziwiam Cie za sile i wytrwalosc,za fajnego pomysla i ladne rosliny.Juz widac urok ogrodu,ktory jest coraj ladniejszy i zacheca do czestszych odwiedzin Domek po prostu miodzio,a ta donica...cudna,bardzo mi sie podoba.
Pozdrawiam cieplutko
____________________
Bawarka
Edi00 07:03, 25 maj 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
Dzięki dziewczyny
Początkujący ogrodnik jest jak małe dziecko: wciąż oczekuje na potwierdzenie tego, że to co zrobił jest dobre i cieszy się każdą pochwałą- pod warunkiem, że jest szczera

Kasiek, donicę dzisiaj przestawię na żwir i zobaczymy Tam miało stać więcej donic, różnych rozmiarów, ale na razie brakuje funduszy...;(
____________________
Edyta - Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...
Gosiniak 19:39, 25 maj 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Bardzo fajnie ci to wyszło, doniczka teraz dość mocno rzuca się w oczy, ale jak dojedzie jakaś ławeczka i więcej doniczek to zupełnie inaczej będzie,
możesz sobie pogratulować, świetna robota
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
agata19762 20:11, 25 maj 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Edi zmiany na plus.....taki duży plus......_


pozdrawiam cieplusio
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Edi00 19:53, 26 maj 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
Dzisiaj u mnie deszcz i słońce na zmianę...

Słońce...



Deszcz...



Słońce...



Deszcz...

____________________
Edyta - Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...
Edi00 20:03, 26 maj 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
Piwonia lada chwila zakwitnie...




Kupiłam w tamtym roku kilka różnych piwonii- każda miała być innego koloru, nie kwitły jeszcze ale patrząc na pąki wydaje mi się, wszystkie będą różowe...

I takie tam...





____________________
Edyta - Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...
Mala_Mi 20:55, 26 maj 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Piwonie mogą Cię zaskoczyć... bo róż jest różny i faktura piwonii też Ja też już nie mogę się ich doczekać.. ale jeszcze rodki niech pocieszą oczy...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 21:04, 26 maj 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484

hosty, paprocie i języczki.

-późną jesienią, zimą i wiosną będzie łyso A to reprezentacyjna rabata a te pory roku to daje pół roku ..... Zmiana na plus, bo nie ma tego misz-maszu...... ale ja myślę o zimie. Danusia mi zrobiła fajny projekt przegródka, ale M się rozmyślił i chyba ja też, by wyrzucić moja kratkę z wiciokrzewem.... i teraz ... mam problem .. bo z nim nie pasuje projekt Danusi........ Wszystkiego mieć się nie da
Na razie kończę to co najgorsze i dojrzewam do jakiejś decyzji.... ale musi być coś na froncie na zimę...
Masz niby jednego iglaczka, ale to tak trochę mało.... sorki ..... zołza jestem... ale to nie złośliwie, myślę swoimi kategoriami.. a też ma na tapecie przedogródek
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies