Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Blokersi w ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Blokersi w ogrodzie

Gardenarium 17:56, 21 kwi 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Joasia napisał(a)


To ponoc wisnia amonogawa.


Amanogawa jest kolumnowa, to ona nie jest na pewno, raczej Kiku Shidare Sakura.
Sądząc po pokroju.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 17:58, 21 kwi 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Podrzucam inspiracje jak go ubrać w ramę z roślin, taka wysepka będzie śliczna, zrób mu ramę z żurawek koniecznie Berry Smoothie, bedą pasowały do jasnoróżowych kwiatów wiśni.

Inne propozycje

http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/98-drzewa-w-ramach
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Joasia 18:48, 22 kwi 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 126
Artykuł przeczytany, Szefowo, już mi go Sebek podsunął
Narazie jednak drzewko pozostanie nagie (gołe ale wesołe, bez betonu )
bo koparki i młoty pneumatyzne wydrenowały nam portfele skutecznie.
Narazie musimy się uporać z trawnikiem i ogrodzeniem, a tym czasem mąż w delegację się udał ...
____________________
Blokersi w ogrodzie
Debra 19:38, 22 kwi 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Joasiu, umiejętność pilnowania prorytetów to wielka umiejętność. A drzewko poczeka, szczególnie bez tych kajdan....

____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
hanka_andrus 19:43, 22 kwi 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
W nowym ogrodzie, bez kasy się nie da, a nie chcecie przecież mieć gołego trawnika. Masz jakieś bukszpany. Tnij i rób sadzonki na drugi rok, będą na skarpety pod wiśnią.Pozdrawiam
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Debra 19:49, 22 kwi 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
A czemu nie, drzewka i goły trawnik na poczatek jest super.
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Joasia 14:01, 23 kwi 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 126
Haniu, bukszpanów to ja mam aż zanadto, na obecną chwilę.
Myślę, że jakoś uda nam się zagospodarowac trawniki. Może nie błyskawicznie
ale się uda.
"Jeżeli czegoś bardzo pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie, by udało Ci się to osiągnąć".
- to nie jest mój ulubiony autor ale trudno się z tym nie zgodzić bo właśnie odkryliśmy dom wystawiony na aukcję z bardzo zapuszczonym ogrodem, a w nim sporo skarbów. Prawdopodobnie będzie można
podzielić kilka roślin i wzbogaćić nasz ogród in spe

Okazuje się też, że aby wszystkie prace ogrodowe mogły zostać wykonane jak należy
będziemy musieli dokonac kolejnego nieogrodowego zakupu: kojec outdoorowy dla młodszej
córynki
____________________
Blokersi w ogrodzie
hanka_andrus 16:46, 23 kwi 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Ale takie zabezpieczenie jest konieczne dla człowieka w pewnym wieku. Zdrowia życzę całej rodzinie!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Debra 19:19, 23 kwi 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Paulo Coelho to też nie jest mój ulubiony autor, ale cytat akurat mógłby być prawdziwy

A będziecie mogli wejść do tego zapuszczonego ogrodu? Ciekawe co tam będzie? Jak 'Tajemniczy ogród'.
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
madzielena 11:37, 24 kwi 2013


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 656
Joasia napisał(a)


Okazuje się też, że aby wszystkie prace ogrodowe mogły zostać wykonane jak należy
będziemy musieli dokonac kolejnego nieogrodowego zakupu: kojec outdoorowy dla młodszej
córynki


To akurat przerabiam na własnej skórze - chwila nieuwagi i już malec wcina ziemię Kojec fajna sprawa!
Zwłaszcza dla ruchliwego szkraba.
____________________
Magda - Działeczka koło Muzeum
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies