Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Liliowo i kolorowo:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Liliowo i kolorowo:)

Dorota123 13:21, 18 sie 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Ciekawie spędzony czas u babci, dzieci nie mogą się nudzić zawsze to powtarzam.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
danuta_szwajcer 17:56, 23 sie 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Milka napisał(a)
Ale ślicznie kamyki wnusie wymalowały.
Faktycznie susza u ciebie, że też nic nie pada. U mnie dość regularnie leje, ale i tak widać zbliżającą się jesień.
Co do buksów, ja już 5, z tych 22-letnich wywaliłam, a jeśli kolejne zeżrą, też wywalę, bo nie mam ani sił, ani chęci aby stale z tym walczyć. Tam, gdzie wywaliłam, już mam nowe i bezproblemowe nasadzenia.
Klimat zmienia się, samym ogrodem też nie chce mi się żyć, tyle innych i fajnych rzeczy jest. Ogród ma cieszyć, a nie tylko walka stale, buziaki Danuś


To dzięki Tobie Irenko Starsza ma zdolnosci i bardzo lubi różne prace plastyczne, maluja kamienie a potem tworza rodzinki i się godzinami bawią No ja juz tez wywaliłam bo to nie ma sensu, te najstarsze w tempie zjadły,pryskałam ekologicznie ale to nie ma sensu a chemią nie będe pryskac. Teraz w jednym miejscu kombinuje bo musze tą duża dziurę zagospodarowac ale jeszcze i tak musze duzo ciec zrobić, sypie sie wszystko Masz racje, że ogrod ma cieszyc a moj w tym roku wyjątkowy biedny i cierpi od suszy chodz ostatnie deszcze chociaz w koncu trawnik w niektorych miejscach sie odnowił. Mam wyjątkowo pechowy rok we wszystkim
Teraz juz chociaz wrzosowisko pięknie kwinie.


Białe astry mojej wnusi, jeszcze inne sie rozbijają



____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 18:03, 23 sie 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Urszulla napisał(a)
Fajnie że wnuczki lubią Twój ogród


Oj bardzo i ciesze sie, nawet juz teraz nie za bardzo chcą inne atrakcje wolą całymi dniami bawić się w ogrodzie, gonic boso, malowac kredą czy polewać się węzem, jeszcze maja przyjechać na kilka dni basen czeka







____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 18:12, 23 sie 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
ElzbietaFranka napisał(a)
Pomysł w dziesiątkę. Danusiu zabawa na sto dwa. Mój wnuk Stasio to malarz pięknie maluje muszę mu zaproponować takie malowanie a kamieni mam dużo.
Tylko te farby akrylowe trzeba w rękawicach gumowych to malować.

Lepsze by były flamastry trzeba poszukać.

Danusiu u nas też chmury krążą a deszczu nie ma, bardzo sucho. Podlewam, ale już mam dosyć nic nie robię tylko w doskoku ponieważ podlewanie dużo czasu zabiera kropelkowe to tuje podlewa. Pod horty nie da rady wiadrami trzeba lać.

Pozdrawiam jeszcze idę popatrzeć


No co Ty Elu jakie rękawiczki to się tak nie da, no i w dodatku moje wnusie by Ci powiedziały, że "brudne dzieci to szczęśliwe dzieci" Zabawa jest super Jak maluja kredą, to dopiero są całe brudne No i moje chodniczki w ogrodzie też są kolorowe






____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 18:17, 23 sie 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Dorota123 napisał(a)
Ciekawie spędzony czas u babci, dzieci nie mogą się nudzić zawsze to powtarzam.


Oj tak Dorotko, no u mnie to się nigdy nie nudzą

Trawnik się zieleni









____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 18:29, 23 sie 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Biała budleja wyrosła na ponad 3m i nawet jej susza nie zaszkodziła, dała rade bez podlewania. Hortensja Tardivia tak samo ma ponad 3m
Odetka też ładnie kwitnie, w donicy do której posadziłam niecierpki, wczesniej byly bratki miniaturki i ku mojemu zaskoczeniu jak pieknie wyrosly nowe z nasion





rdest teraz pięknie kwitnie, głownie króluje biel i róż





____________________
Liliowo i kolorowo:)
anna_g 20:21, 23 sie 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Ogród odżywa Trochę chłodniej, trochę deszczu (przynajmniej u nas) i jest lepiej. Co prawda zapowiadają jeszcze gorące dni ale... już jesteśmy przyzwyczajeni Ale dni już wyraźnie krótsze Ja zaczynam czuć jesień.
A u Ciebie cudnie jak zwykle.
Moje wrzosy jeszcze nie kwitną. Ledwo zaczynają.
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Urszulla 00:41, 24 sie 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21809
danuta_szwajcer napisał(a)








Śliczne zestawienia na fotkach
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 00:47, 24 sie 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21809
danuta_szwajcer napisał(a)







Pod trawką Great Star??? Taka niska?
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 00:49, 24 sie 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21809
Mam jedną hortensję o stożkowym kształcie, kwiaty płonne i płodne, biała i różowiejąca od dołu. Sztywne pędy. Nie wiem co to za odmiana. Jakby Pinky Winky.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies