Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród średniowieczny i nie tylko

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród średniowieczny i nie tylko

Gardenarium 22:33, 09 maj 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ładnie się zapowiada
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Joanka 22:34, 09 maj 2011


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
I znowu otworzyłam buzię z zachwytu

Ps. gruzu współczuję.
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
MarekW 22:34, 09 maj 2011


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
Dziękuję Danusiu. żurawki to oczywiście dzięki forum
____________________
Marek - Ogród średniowieczny i nie tylko
Joanka 22:36, 09 maj 2011


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
MarekW napisał(a)
Dziękuję Danusiu. żurawki to oczywiście dzięki forum



Skąd ja to znam.....och te żurawki
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
greglis 19:25, 11 maj 2011


Dołączył: 02 maj 2011
Posty: 542
Witaj Marku, codziennie odnajduję na forum cudowne watki i ten do takich należy. Uwielbiam takie przedsięwzięcia. Ogród doskonale zaplanowany a do tego tematyczny. bardzo jestem ciekawa efektów. Ja również zaczynam z różami. Pierwsze posadziłam w zeszłym roku na wiosnę i jesień. Wiosenne przeżyły zimę wszystkie, jesienne niektóre wypadły i straciłam wszystkie szczepione na pniu. Kupowałam w Rosarium, piekne szdzonki i dobrze zabezpieczone
Powidzenia, będe tu częstym gościem
____________________
To będzie zaczarowany ogród
tyna 19:27, 11 maj 2011


Dołączył: 11 wrz 2010
Posty: 1711
Już nie mogę się doczekać ciągu dalszego
powodzenia!!!
____________________
pozdrawiam :)
MarekW 20:59, 11 maj 2011


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
greglis napisał(a)
Witaj Marku, codziennie odnajduję na forum cudowne watki i ten do takich należy. Uwielbiam takie przedsięwzięcia. Ogród doskonale zaplanowany a do tego tematyczny. bardzo jestem ciekawa efektów. Ja również zaczynam z różami. Pierwsze posadziłam w zeszłym roku na wiosnę i jesień. Wiosenne przeżyły zimę wszystkie, jesienne niektóre wypadły i straciłam wszystkie szczepione na pniu. Kupowałam w Rosarium, piekne szdzonki i dobrze zabezpieczone
Powidzenia, będe tu częstym gościem

Dziękuję za miłe słowa. Ja też podziwiam Twój ogród - właśnie takie klimaty lubię i gratuluję konsekwencji i ciekawych pomysłów. Róże są ostatnio prawie moją obsesją ale nie wiem jak sobie z nimi poradzę. Zobaczymy za jakiś czas. Staram się zapewnić im najlepsze jak potrafię warunki, zresztą uważam że jeśli coś się robi z pasją i wkłada w to serce to rośliny się pięknie potrafią odwdzięczyć. Przygotowanie rabatki pod róże jak widać w wątku wymaga ciężkiej pracy fizycznej i dużo potu - nietrudno o to przy tak pięknej pogodzie, ale powtarzam sobie, że jak ja się postaram i włożę w przygotowanie miejsca pracę, a przede wszystkim serce to nie będzie źle
____________________
Marek - Ogród średniowieczny i nie tylko
Sebek 21:03, 11 maj 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
No i to jest świetnie podejście - rośliny są na prawdę wdzięczne za trud i opiekę. Na pewno będą świetnie rosnąć.
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
greglis 09:46, 12 maj 2011


Dołączył: 02 maj 2011
Posty: 542
Marku a duzo róż zamawialeś w tym roku? , masz je już u siebie?
Wlaśnie wczoraj mi dosłali ofertę na roże szczepione, chyba jeszcze raz zaryzykuję. Bardzo dobrze wyglądaly po środku rabat. Też dlugo zastanawialam się nad materialem na ścieżki i moj wybór padl na grafitowybruk klinkierowy, na razie brakuje jeszcze roślin kolo niego ale już wyglada dobrze.
A u ciebie cieszy widok wlożonego ogromnego wysilku, to musi zaprocentować
____________________
To będzie zaczarowany ogród
MarekW 19:55, 12 maj 2011


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
Róż zamówiłem prawie 30 ale nie mam ich jeszcze - nawet dobrze, bo cały czas rabatki się robią. Jest jednak dobrze bo druga rabatka różana ma już ziemię i zacząłem układać obwódkę z cegieł - jak jutro będzie czas i pogoda to pewnie ją skończę. Jak już przyjdą to zrobię zdjęcia i pokażę wszystkim zainteresowanym
____________________
Marek - Ogród średniowieczny i nie tylko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies