Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród wśród pól i wiatrów

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród wśród pól i wiatrów

jolka 22:26, 13 cze 2017


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
gosika67 napisał(a)
Jolka ładne zestawienie piwonii i róży,ładne delikatne barwy. Hosty masz okazałe.


Dzięki Gosia! Co do piwonii, to jestem bezkrytyczna Uwielbiam je w każdym zestawieniu
Hosty rosną, mają w większości za ciasno, ale nawet nie mam za bardzo już gdzie ich poupychać

Dorzucam hosty dzisiejsze

____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 22:30, 13 cze 2017


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Agi2006 napisał(a)
Dziękuję za fotkę seslerii, dziekuję za wszystkie zdjęcia! I jak tu się skupić na robocie


Proszę bardzo Jeszcze wieczorem seslerię podlewałam. Ładnie się zaaklimatyzowała, a nawet mi się wydaje, że może troszkę jej przybyło. A na robocie nie ma się co skupiać, to tylko kwestia techniczna Skupmy się lepiej na czymś pięknym, pachnącym

Na przykład... no właśnie Love it
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 22:33, 13 cze 2017


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Kawa napisał(a)
ooo to czekam na ten syrop z czarnego bzu bo miodek z mniszka wyszedł pyszzzzny potwierdzam to ja gdyż samoistnie go pokosztowałam


Hehe, no to się cieszę, że Ci mniszkowy miodek smakował A tych słoiczków z syropkiem wyszło kilka, tak że mogę Ci jeden dać na spróbowanie Buziak

____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
wrobelki 23:27, 13 cze 2017


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
Jolu odbierz sobie pw
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
Lulilaj 09:55, 14 cze 2017


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
Jolu, planuje u siebie zrobienie murku oporowego. Mam problem z kolorem i w ogóle mętlik w głowie U Ciebie tak pięknie Doradzisz?
____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
Grodzia 10:15, 14 cze 2017


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 288
jolka napisał(a)


No, warzywka śmigają do góry. Teraz mam jeszcze truskawki, są przepyszne i w ogóle nie ma porównania z takimi truskawkami kupionymi w sklepie. Te są słodziutkie, aromatyczne, takie wygrzane na słonku. Nie lubię przy nich robić, ale fakt jest taki, że warto.

Co do bzu - to się pospiesz, bo już przekwita
Też mnie zaciekawił ten miętowy. Napiszesz coś więcej??


Ja też pierwszy raz w tym roku mam swoje truskawki i jestem nimi zachwycona są słodziutkie i najlepsze takie prosto z grządki zresztą jak wpadamy na działkę z dzieciakami to nie ma już co zanosić do domu bo wszystko zjedzone na miejscu

co do syropu miętowego to postanowiłam zagospodarować miętę która bardzo szaleje w moim ogródku i jest jej pod dostatkiem syrop wyszedł super potem rozcieńczam go z wodą dodaję plasterki cytryny i pyszny napój na upały idealny jeśli chcecie to Wam podam przepis
____________________
Ogród Grodzi
Lulilaj 10:20, 14 cze 2017


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
Grodzia napisał(a)

co do syropu miętowego to postanowiłam zagospodarować miętę która bardzo szaleje w moim ogródku i jest jej pod dostatkiem syrop wyszedł super potem rozcieńczam go z wodą dodaję plasterki cytryny i pyszny napój na upały idealny jeśli chcecie to Wam podam przepis


Witaj Grodziu
Ja ładnie proszę o przepis
____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
BasiaLT 10:47, 14 cze 2017


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
ja też poproszę o przepis
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Kawa 10:50, 14 cze 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Jola no baaa
jasne że chcę

Grodzia dawaj przepis
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
anabuko1 11:24, 14 cze 2017


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23593
Swoje warzywa i owoce są zawsze najlepsze,najpyszniejsze.
A przepis ja też bardzo chcę
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies