Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe dylematy Kasi ... pomożecie?

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe dylematy Kasi ... pomożecie?

KasiaW 11:35, 25 kwi 2016


Dołączył: 13 kwi 2013
Posty: 421


Aniu, jak tam, przeszła chandra U mnie trochę lepiej
Dobrze, że mnie odwiedzacie i humorek poprawiacie
____________________
Kasia Ogrodowe dylematy Kasi ... pomożecie?
KasiaW 19:38, 25 kwi 2016


Dołączył: 13 kwi 2013
Posty: 421
Dziewczyny, byłam dziś w szkółce po szmaragdy na rabatę frontową i wypatrzyłam cisy Wojtek po 15 zł. Wysokość ok 50 cm, szerokie na ok 15 cm. Dość ładnie rozkrzewione. Czy to dobra cena? Wydaje mi się, że tak.

Widziałam też pięknego świerka Conica. Wysoki na 130 cm, 70 zł, tak na mnie patrzył i wołał weź mnie i nie mogę przestać o nim myśleć. Nie kupiłam bo nie mam na liście... ale może wkomponować go w rabatę frontową (z cisami, hortkami i kulami). Co myślicie?
Toszko?? jesteś gdzieś w pobliżu?
Gosiu, Dominiko, Aniu??

Był też cis Hicsi wysoki na 1-1,2 w tej samej cenie, ale aż żal go ciąć na stożek:/ A marzy mi się taki.
____________________
Kasia Ogrodowe dylematy Kasi ... pomożecie?
anbu 20:36, 25 kwi 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
O świerku zapomnij Ja się pozbyłam One są atakowane przez jakieś coś tam i trzeba je chemią traktować, nie warto...
____________________
Ania Ogród Ani :)
KasiaW 20:41, 25 kwi 2016


Dołączył: 13 kwi 2013
Posty: 421
anbu napisał(a)
O świerku zapomnij Ja się pozbyłam One są atakowane przez jakieś coś tam i trzeba je chemią traktować, nie warto...


No właśnie Aneczko tego się boję, że go przędziorek ogołoci, że zapomnę popryskać
Ale ładny jest i kusi
Pan w szkółce mówi, że wystarczy na wiosnę popryskać i będzie git, ale jakoś nie do końca wierzę. Danusia też odradza go.
____________________
Kasia Ogrodowe dylematy Kasi ... pomożecie?
anbu 20:43, 25 kwi 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Eee tam, kup se cisa na stożek albo buksa. Pan w szkółce wszystko wciśnie, bo chce sprzedać
____________________
Ania Ogród Ani :)
KasiaW 20:48, 25 kwi 2016


Dołączył: 13 kwi 2013
Posty: 421
anbu napisał(a)
Eee tam, kup se cisa na stożek albo buksa. Pan w szkółce wszystko wciśnie, bo chce sprzedać


No właśnie, tego się obawiam
____________________
Kasia Ogrodowe dylematy Kasi ... pomożecie?
anbu 20:52, 25 kwi 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Kasia drzewa szukasz? Takie jak Tocha zaproponowała? Szukaj będzie gitara, no
____________________
Ania Ogród Ani :)
KasiaW 21:04, 25 kwi 2016


Dołączył: 13 kwi 2013
Posty: 421
anbu napisał(a)
Kasia drzewa szukasz? Takie jak Tocha zaproponowała? Szukaj będzie gitara, no


Aniu,
szukam cisów na żywopłot, jak podpowiedziała Toszka
Drzewa mają być szczepione na rabacie 1 (3 śliwowiśnie), będę się rozglądać za wysoko szczepionymi.

Na przedogródek chyba nie dam drzewa, bo jak mnie uświadomiła Toszka, tam mało miejsca. Chociaż jakiś stożek mnie kusi. Może Toszka coś jeszcze wymyśli. Obiecała wpaść wieczorkiem.

Buk Rohan Obelisk mnie zauroczył u Tosiw ogro dzie, właśnie spaceruję. Piękny ogród wg projektu Danusi. Mus coś podpatrzeć
____________________
Kasia Ogrodowe dylematy Kasi ... pomożecie?
anbu 21:19, 25 kwi 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Buk Rohan Obelisk ja chciałam najpierw mieć, potem zdecydowałam się na Davida gold. Tochula mnie uświadomiła, że to ogromne drzewa są
Widzę, że Iwonka dosyć rozsądnie do drzew podchodzi, dało mi to do myślenia, może faktycznie ludzie na forum zbyt pochopnie drzewa kupują (te co wielkie rosną). Nie wiem
____________________
Ania Ogród Ani :)
KasiaW 21:28, 25 kwi 2016


Dołączył: 13 kwi 2013
Posty: 421
Dobrze, że nam Toszka doradza i odradza

A Ty Aniu jaką odmianę cisa sadziłaś? Jak gęsto? Widziałam fotki u Ciebie, ale nie pamiętam.
____________________
Kasia Ogrodowe dylematy Kasi ... pomożecie?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies