Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Kraina Czarów w fazie projektów

Pokaż wątki Pokaż posty

Kraina Czarów w fazie projektów

beta 11:09, 07 cze 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
witam...wpadłam się przywitać...i powiem że pod mega wrażeniem jestem!!...jaka z Ciebie perfekcjonistka!!...żebym choć w połowie miała tyle zapału i konsekwencji w działniu co Ty....pisałaś , że fazę projektu trzeba kiedyś zakończyć- święte słowa...ja jednak ciągle w tej fazie tkwię...tym bardziej podziwiam

ścianka na tarasie prezentuje się super...bardzo oryginalne rozwiązanie...przykro mi z powodu donicy...ale najwazniejsze, że reklamację uwzględnili

pozdrawiam i będę zaglądać
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
beta 11:14, 07 cze 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Zapomniałam napisać, że "Alicja w krainie czarów' to ostnio ulubiona bajka mojej córki...tak jakoś mi sie skojarzyłaś
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
AlicyaLK 11:20, 07 cze 2013


Dołączył: 25 mar 2013
Posty: 1167
beta napisał(a)
witam...wpadłam się przywitać...i powiem że pod mega wrażeniem jestem!!...jaka z Ciebie perfekcjonistka!!...żebym choć w połowie miała tyle zapału i konsekwencji w działniu co Ty....pisałaś , że fazę projektu trzeba kiedyś zakończyć- święte słowa...ja jednak ciągle w tej fazie tkwię...tym bardziej podziwiam

ścianka na tarasie prezentuje się super...bardzo oryginalne rozwiązanie...przykro mi z powodu donicy...ale najwazniejsze, że reklamację uwzględnili

pozdrawiam i będę zaglądać


Dziękuję za odwiedziny i bardzo miłe słowa wiesz, z projektem to jest tak, że na papierze to jedno, a w rzeczywistości to drugie Zobaczymy... Pogoda nam trochę pokrzyżowała plany, tak więc nic się nie dzieje niestety, ale mam nadzieję, że niedługo się wypogodzi i ruszymy z pracami

Z donicą, to nie wiem, czy uwzględnią, ale jestem dobrej myśli

Zaraz biegnę oglądać Twój ogród - co tam się nowego dzieje
____________________
Pozdrawiam Alicja Kraina Czarów w fazie projektów
beta 11:29, 07 cze 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Alicjo...nie śpiesz się...u mnie same nudy
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
AlicyaLK 11:36, 07 cze 2013


Dołączył: 25 mar 2013
Posty: 1167
beta napisał(a)
Alicjo...nie śpiesz się...u mnie same nudy


Żaden ogród nie jest nudny! Twój, z tego co widziałam, też nie
____________________
Pozdrawiam Alicja Kraina Czarów w fazie projektów
polinka 13:00, 07 cze 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Przykra sprawa z tą donicą, niestety kurierzy mało uważają na przesyłki albo sprzedawca byle jak zapakuje i póżniej tylko się denerwujemy. A jak tam sprawa z reklamacją? Poza tym donica w bardzo ładnym kolorze
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
AlicyaLK 13:58, 07 cze 2013


Dołączył: 25 mar 2013
Posty: 1167
polinka napisał(a)
Przykra sprawa z tą donicą, niestety kurierzy mało uważają na przesyłki albo sprzedawca byle jak zapakuje i póżniej tylko się denerwujemy. A jak tam sprawa z reklamacją? Poza tym donica w bardzo ładnym kolorze


Nie wiem niestety Kurier ma 7 dni na przyjście do mnie i spisanie protokołu. Wtedy dopiero coś się może zadziać...
____________________
Pozdrawiam Alicja Kraina Czarów w fazie projektów
Katarzynka604_ 14:43, 07 cze 2013

Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 136
AlicyaLK napisał(a)


Nie wiem niestety Kurier ma 7 dni na przyjście do mnie i spisanie protokołu. Wtedy dopiero coś się może zadziać...


Kurcze Alu taka ładan ta donica - szkoda
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3168-ogrodkowy-zawrot-glowy?page=7
AlicyaLK 15:03, 07 cze 2013


Dołączył: 25 mar 2013
Posty: 1167
No fajna ta donica! Bardzo na nią czekałam No może coś się uda
A trzeba było pojechać na śląsk i samem odebrać? Trzeba było!
____________________
Pozdrawiam Alicja Kraina Czarów w fazie projektów
16:21, 07 cze 2013
Dziękuję Alicjo za informacje o krakowskich szkółkach.
Przy okazji trafiłam na wiadomość o uszkodzonej w transporcie donicy. Zwykle protokół z kurierem spisuje się tylko wtedy, gdy uszkodzone jest zewnętrzne opakowanie, pudło. Jeśli było w całości, to czy nie wystarczył kontakt ze sprzedawcą? Na zdjęciu widać ewidentnie, że to uszkodzenie w transporcie, a dobry sklep, szanujący klientów przysyła nową bez problemu, nawet nie trzeba odsyłać uszkodzonej. Miałam podobną sytuację i wystarczył tylko telefon do sklepu, nawet zdjęcia nie musiałam wysyłać, po prostu otrzymałam kolejną przesyłkę.
Pozdrawiam.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies