Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Kraina Czarów w fazie projektów

Pokaż wątki Pokaż posty

Kraina Czarów w fazie projektów

malkul 15:07, 23 maj 2013


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Fajnie że dołączyłyście do Klubu Szalonych
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Katarzynka604_ 10:48, 26 maj 2013

Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 136
Alu ta Twoja książka super moze kiedys sobie taka kupie póki co każdą złotówkę zbieram na roślinki

A plan ogrodu mnie powalił
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3168-ogrodkowy-zawrot-glowy?page=7
AlicyaLK 10:59, 26 maj 2013


Dołączył: 25 mar 2013
Posty: 1167
Ponieważ na nasadzenia w ogrodzie jeszcze muszę poczekać, a przekopanych terenów ogródka raczej nie będę pokazywać na forum, bo to mało ciekawe Postanowiłam sobie upiększyć mój kącik na poranną kawę i wygląda teraz tak:







____________________
Pozdrawiam Alicja Kraina Czarów w fazie projektów
AlicyaLK 11:01, 26 maj 2013


Dołączył: 25 mar 2013
Posty: 1167
Katarzynka604_ napisał(a)
Alu ta Twoja książka super moze kiedys sobie taka kupie póki co każdą złotówkę zbieram na roślinki

A plan ogrodu mnie powalił


Robię dla Regli więcej zdjęć z książki, tak więc jak mi wyślesz wiadomość z emailem, to Tobie też wyślę Dziś będę robić zdjęcia, a jutro Wam wyślę
____________________
Pozdrawiam Alicja Kraina Czarów w fazie projektów
regli 18:42, 26 maj 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 760
Sympatycznie u Ciebie na tym tarasiku Kawkę jest już gdzie wypić Lubię taki kolor drewna. A zdjęcia z robót ziemnych też pokazuj. Fajnie się ogląda, jak z niczego powstaje piękny ogród.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3227-dzialka-ktora-kiedys-moze-bedzie-ogrodem
AlicyaLK 19:11, 26 maj 2013


Dołączył: 25 mar 2013
Posty: 1167
regli napisał(a)
Sympatycznie u Ciebie na tym tarasiku Kawkę jest już gdzie wypić Lubię taki kolor drewna. A zdjęcia z robót ziemnych też pokazuj. Fajnie się ogląda, jak z niczego powstaje piękny ogród.


Ok, następnym razem obcykam roboty ziemne będzie może już coś widać... bo strasznie wolno mi to idzie... M zajmował się w ten weekend uporządkowaniem drewna do grilla i zeszło mu z tym dość długo, od przyszłego tygodnia zaczyna najprawdopodobniej kłaść kostkę, pod tarasem, bo w końcu nie żwirek a kostka będzie - ja się nie nadaję na czyszczenie żwirku... to nie dla mnie... wysypaliśmy trochę kamienia na próbę pomiędzy taras a blaszak i to jakiś koszmar jest... wszystkie brudy się tak zbierają... denerwuje mnie to na maxa, nerwów na wydłubywanie listków nie mam... nieee odpada.... kostkę przeleci M kercherem i będzie cacy, czyściutkie i w ogóle Ale wracając do tematu.... z kopaniem ogrodu zostaję póki co sama więc mega postępów nie ma dlatego też zrobiłam chociaż ten taras to mi tak jakoś lepiej, przyjemniej, jak sobie na ławeczce usiądę Mam tylko nadzieję, że w przyszłym roku kupię sobie takie doniczki, jak mi się podobają, a nie wersję ekonomiczną no ale póki co... ja się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma... cieszymy się z tego co mamy A roślinki są piękne!!!!!!



____________________
Pozdrawiam Alicja Kraina Czarów w fazie projektów
Gabriela 20:50, 26 maj 2013


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Może to i wersja ekonomiczna tarasu, ale świetnie to wygląda, zwłaszcza kolorystycznie, brązy i błękity bardzo do siebie pasują. Za jakiś czas będzie "ściana zieleni' z kolorem. Fajne miejsce sobie wymyśliłaś.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Katarzynka604_ 21:02, 26 maj 2013

Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 136
AlicyaLK napisał(a)
Ponieważ na nasadzenia w ogrodzie jeszcze muszę poczekać, a przekopanych terenów ogródka raczej nie będę pokazywać na forum, bo to mało ciekawe Postanowiłam sobie upiększyć mój kącik na poranną kawę i wygląda teraz tak:









O Rety !! ale piękne kolorki bardzo w moim stylu choc ja lubie jeszcze białe drewniane rzecczy stylizowane na stare .. pieknie by tam jeszcze wygladały takie latarnie(lampiony) jedna wieksza druga mniejsza
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3168-ogrodkowy-zawrot-glowy?page=7
eda 01:27, 27 maj 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
AlicyaLK napisał(a)
Ponieważ na nasadzenia w ogrodzie jeszcze muszę poczekać, a przekopanych terenów ogródka raczej nie będę pokazywać na forum, bo to mało ciekawe Postanowiłam sobie upiększyć mój kącik na poranną kawę i wygląda teraz tak:







Witaj Alu super widzę moje znajome roslinki czyli będą też między innymi skalniaczki ja je uwielbiam fajny kącik na kawę milutko
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
polinka 07:48, 27 maj 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Alicja doniczkami ekonomicznymi się nie martw-nie wszystko od razu Ja w tym roku też mam plastikowe. Pocieszam się, że jak już surfinie urosną to doniczkę zakryją A kącik kawowy bardzo przytulny i z wielką przyjemnością posiedziałabym sobie u Ciebie
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies