Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Kraina Czarów w fazie projektów

Pokaż wątki Pokaż posty

Kraina Czarów w fazie projektów

AlicyaLK 10:37, 31 maj 2013


Dołączył: 25 mar 2013
Posty: 1167
Evchen napisał(a)
Dzień dobry Alu piękny regał na doniczuszki bardzo mi się podoba i zdjęcia z kropelkami również... Kraina Czarów .. nazwa w pełni zasadna, potrafisz wyczarować swój wymarzony ogród, jestem tego pewna.. - bez względu na pogodę i czas pracy


Dzięki Kochana Dziś M ma pól dnia wolnego, to może uda mu się coś w ogrodzie zrobić... póki co nie pada... oby tak wytrzymało do końca dnia i jutro

Jak coś ruszymy, to wrzucę foty
____________________
Pozdrawiam Alicja Kraina Czarów w fazie projektów
AlicyaLK 10:40, 31 maj 2013


Dołączył: 25 mar 2013
Posty: 1167
gusiarz napisał(a)
Ala - trzymam kciuki za pogodę. Dzisiaj rzeczywiście zimno się zrobiło i deszczowo. Głowa do góry. Dasz radę. Fajne masz regały z roślinkami - i moją ławeczkę . Mam taką przy powojniku, tylko na szaro przemalowaną. Pozdrawiam - fajne makrofotki


Trzymaj, trzymaj, bo u Ciebie raczej podobna pogoda jak u mnie ...
Wiem... widziałam ławeczkę z powojnikiem Już nawet kombinuje, gdzie takie linki M mógłby mi zamocować Bardzo fajny daje to efekt ta Twoja ławeczka z powojnikiem
____________________
Pozdrawiam Alicja Kraina Czarów w fazie projektów
AlicyaLK 10:41, 31 maj 2013


Dołączył: 25 mar 2013
Posty: 1167
regli napisał(a)
Godziny pracy koszmarne Za to bratek cudowny. Ja bardzo lubię bratki, choć moja mama twierdzi, że to takie cmentarne kwiatki.


e tam cmentarne... No godziny kijowe 9.00-18.00 + przejazdy na drugi koniec Krakowa
A jak jeszcze pójdę na jogę po pracy, albo się z kimś spotkam na mieście to jestem 22.00 Co zrobić... Trzeba trzymać kciuki za pogodę w weekendy
____________________
Pozdrawiam Alicja Kraina Czarów w fazie projektów
reni 11:34, 31 maj 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
Witaj...słoneczko przesyłam
____________________
Ogród... reni
AlicyaLK 11:51, 31 maj 2013


Dołączył: 25 mar 2013
Posty: 1167
reni napisał(a)
Witaj...słoneczko przesyłam


Dzięki Zadziałało - świeci
____________________
Pozdrawiam Alicja Kraina Czarów w fazie projektów
regli 10:19, 01 cze 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 760
Alu, jak u Was dzisiaj z pogodą? U nas pada, więc raczej nici z pracy w ogrodzie
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3227-dzialka-ktora-kiedys-moze-bedzie-ogrodem
AlicyaLK 11:50, 01 cze 2013


Dołączył: 25 mar 2013
Posty: 1167
Pada i przestaje ale my dziś wozimy kostke brukowa tak wiec ladujemy i rozladowujemy bo transport byl drogi i stwierdzilismy, że lepiej przeznaczyc ta kase na donice albo cos podobnego
____________________
Pozdrawiam Alicja Kraina Czarów w fazie projektów
polinka 08:30, 02 cze 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Każdy zaoszczędzony grosz się liczy My też wszystko co możemy to robimy sami. A i satysfakcja większa Pozdrawiam ciepło
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
regli 22:10, 02 cze 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 760
To też lekkiej pracy nie mieliście. Ja wczoraj odpoczywałam od działki, bo praktycznie cały czas padało. A nawet jak przestało, to było mokro i zimno. Jakoś nie miałam ochoty na grzebanie się w błocie.
A dlaczego nie ma jeszcze zdjęcia Waszej kostki?
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3227-dzialka-ktora-kiedys-moze-bedzie-ogrodem
AlicyaLK 11:45, 03 cze 2013


Dołączył: 25 mar 2013
Posty: 1167
regli napisał(a)
To też lekkiej pracy nie mieliście. Ja wczoraj odpoczywałam od działki, bo praktycznie cały czas padało. A nawet jak przestało, to było mokro i zimno. Jakoś nie miałam ochoty na grzebanie się w błocie.
A dlaczego nie ma jeszcze zdjęcia Waszej kostki?


hehe Zrobię obiecuję Jak leży sobie na palecie i moknie hahaha
Taka zwykła szara, ale może zostać sfotografowana, dlaczego nie
Widziałam, że zaglądnęłaś do 'kwadratowego' Niezły, nie? Marzenie...
____________________
Pozdrawiam Alicja Kraina Czarów w fazie projektów
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies