Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

polinka 10:02, 10 mar 2020


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
MartaCho napisał(a)
Fajnie, fajnie u Ciebie Ja mam tylko trzy cisy przed domem, które mają stać się kulkami. Też przycinałam tydzień temu, mam nadzieję, że się ładnie zagęszczą. Patrząc na Twoje- jest taka szansa
Zbliżają się imieniny mojego eM, chyba go uszczęśliwię jakimś fajnym sprzętem do ogródka Tylko nie mam pewności czy się ucieszy, ale ja na pewno, hmmm


Polecam ciąć cisy jak tylko będą nowe przyrosty, a na pewno będą slicznie

Jestem ciekawa jakim sprzętem chcesz uszczesliwic eMa?
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 10:05, 10 mar 2020


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Pszczelarnia napisał(a)
Polinko, widzę ogród w pełni zmechanizowany.

.

I te białe pełne stokrotki!



Pszcołko, ogród dorosleje to i trzeba zainwestowac w sprzęt, bo pracy coraz więcej. A mój eM lubuje się w róznych urządzeniach to ma przyjemnosć podczas zakupow

Stokrotki dziękują za zwrocenie na nie uwagi!
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 10:12, 10 mar 2020


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Przycielam już Robuste, dzisiaj piękna pogoda to zabieram się za Hoserii i Baccate.
A na koniec-moje ulubione białe stokrotki

____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 10:50, 10 mar 2020


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Anda napisał(a)
Mnie również bardzo spodobała się Twoja instrukcja Moje ciski dołem też już przycięłam. Fajnie czytać, że to jednak prawidłowo


Ewa, nawet bym Cie nie podejrzewała o zle ciecie cisów
Ty doswiadczona ogrodniczka
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Anda 10:56, 10 mar 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33434
polinka napisał(a)


Ewa, nawet bym Cie nie podejrzewała o zle ciecie cisów
Ty doswiadczona ogrodniczka


Oj tam Poli, nikt nie jest doskonały, a ja nawet nigdy nie będę

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
eVka 13:41, 10 mar 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Polinko, będę pierwszy raz opryskiwać moje graby, buki, sosny i cisy Promanalem. Jestem zielona w tej kwestii i mam pytanko, to jest jednorazowy oprysk, czy trzeba go powtarzać? Czy pryskać same drzewa czy też inne krzewy obok (tak mi babka w ogrodniczym poradziła, że cały ogród trzeba nim potraktować).
Dzięki!
____________________
galgAsia 13:53, 10 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Poli, pomyślałam, żeby podsypać cisom trochę wiórków rogowych - ma to sens? Znalazłam dwie siewki, już całkiem wyrośnięte, które będę próbowała wyprowadzić na kulki, więc ilość przyrostów ma znaczenie A może teraz azofoską, a wiórki czerwiec / lipiec? A może tylko gnojówka z pokrzywy i wystarczy?
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Zakrecona 14:21, 10 mar 2020

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Dzięki Poli za instrukcję obrazkową. Twoje cisy piękne misiaczki

Widzę, że nie ma zmiłuj... każdy przyrost do zera, toż mi serce pęknie
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Anda 14:36, 10 mar 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33434
effka napisał(a)
Polinko, będę pierwszy raz opryskiwać moje graby, buki, sosny i cisy Promanalem. Jestem zielona w tej kwestii i mam pytanko, to jest jednorazowy oprysk, czy trzeba go powtarzać? Czy pryskać same drzewa czy też inne krzewy obok (tak mi babka w ogrodniczym poradziła, że cały ogród trzeba nim potraktować).
Dzięki!


To działa owadobójczo na wszystkie owady, nie tylko na szkodniki. Proszę nie pryskaj całego ogrodu.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
sarenka 14:40, 10 mar 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Zakrecona napisał(a)
Dzięki Poli za instrukcję obrazkową. Twoje cisy piękne misiaczki

Widzę, że nie ma zmiłuj... każdy przyrost do zera, toż mi serce pęknie

O jakiej instrukcji piszesz?
____________________
Magda W samym sloncu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies