Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pojedyncze pytania na temat projektowania rabat

Pokaż wątki Pokaż posty

Pojedyncze pytania na temat projektowania rabat

A_gawa 15:30, 28 maj 2024

Czy ktoś z Was ma trawnik pod brzozami Doorenbos? Daje radę? Podpowiecie co zrobić, żeby wyszedł?
Izka 10:13, 01 cze 2024

u mnie nie daje rady dlatego obsadziłam hosty zielono-białe, fajnie się komponuje
Izka 10:19, 01 cze 2024

prośba o pomoc,

taki mam widok z tarasu potrzebuję coś aby zasłonić sąsiada dom (bliźniak),

myślałam, żeby wysadzić pojedynczą tuję z lewej strony i wsadzić drzewo dość wysoko szczepione, zastanawiam się jakie? tulipanowiec, kanzan, brak pomysłu,
Karolinka1988 18:57, 11 cze 2024

Witajcie, mam wielką połać trawnika i mam zamiar go przełamać rabatą. To ten kwadrat wyznaczony białym sznurkiem na środku trawnika. Tam gdzie leży piłka planuję posadzić brzozę doorensbos. Jako obwóda jałowiec Blue star nawiazujacy kolorem do świerków. W środku rozplenice, hortensje bukietowe, róże okrywowe, jeżówki i szalwie.
Co o tym myślicie ?
ajka 14:06, 21 cze 2024

Hejka, poszukuję pomysłu, inspiracje na zagospodarowanie wysokich trzech donic na tarasie, w miejsce umarłych bambusów

https://www.ogrodowisko.pl/watek/8001-ogrod-ponad-miare-czyli-trudne-poczatki?page=453#post_5