Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Luki 21:55, 28 sie 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Powiem wam, że ta fala żurawkowa to chyba najlepsza jaka mi wyszła, najbardziej pstrokata
Seria zbliżeniowa



____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Pawlus 22:00, 28 sie 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
No ta fala jest wyjątkowo urodziwa. I ta trzmielina jaka dorodna. Całoś bardzo fajna. Nie myślałeś żeby tą wierzbę czymś zastąpić?

Wielopniowa brzoza Doorenbos by tam pasowała.
____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
ryska 22:03, 28 sie 2014


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11623
Cześć Łukasz Jestem tu pierwszy raz i muszę pochwalić falę żurawkową. Myślę, że nawet w pochmurny dzień to miejsce zadziwia ciepłem.
U mnie w ubiegłym roku była fala żurawkowo-begoniowa Pozdrawiam
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Luki 22:08, 28 sie 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909


____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Donia72 22:11, 28 sie 2014


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Łukasz i co tu pisać? ....jest pięknie u Ciebie, żurawki cudne
Na pierwszym zdjęciu widzę ładną trawkę, taką żółtąJak ona się zwie?
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Pawlus 22:13, 28 sie 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Żurawki u Ciebie nie kwitną czy na bieżąco usuwasz kwiatostany? Jeśli tak, to podziwiam wytrwałość.
____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
Luki 22:13, 28 sie 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909

____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 22:23, 28 sie 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Paweł trzmielina już dośc wiekowa jest raz bardzo mocno przemarzła i cudem odbiła, a później dwa lata nie była cięta, jakoś udało się ją uratować.
Wierzba... to okropne drzewo, które strasznie choruje(musiałbym lać mnóstwo chemii na nią, żeby wyglądała przyzwoicie, rośnie jak szalona i kora zrobiłą się brzydka bo kiedyś była gładka, jasna i po prostu ładna. Szukam właśnie jakiegoś zastępstwa o podobnym pokroju. Taka brzoza wyglądałaby świetnie, ale to mimo wszystko spore drzewo.

Renato witam i dziękuje. W pochmurny dzień ogród wygląda jak dla mnie najładniej i jeszcze po deszczu, wszystkie kolory są bardzo soczyste

Donia ta trawka to turzyca Evergold

Paweł w 90% obrywam kwiatostany w żurawkach, ale jakoś tego nie odczówam bo robie to zawsze przy okazji, tu skubne, tam skubne jednak raz w roku trzeba większą ilość za jednym razem wyciąć.
Przy odmianie Bicoche się poddałem wyrwałem jeden wyrastały chyba w zamian trzy, a teraz kwitnie bardzo obficie o dziwo nie osłabia to rośliny za bardzo bo kępa wygląda znakomicie.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Donia72 22:28, 28 sie 2014


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Łukasz, ja kupiłam sobie turzyce evergoldCzy to jest takie Twoje?


____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Lukasz2013 22:43, 28 sie 2014


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Luki napisał(a)




U Ciebie zawsze kolorowo. U mnie robi się już tylko zielono muszę chyba pomyśleć nad wprowadzeniem kolorów do ogrodu. Pozdro
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies