Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz przydomowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz przydomowy ogródek

BasiaLT 12:47, 18 wrz 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Witaj Zbyszku, i jak tam zdrówko i samopoczucie?
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
hankaandrus_44 21:16, 09 paź 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
Jak zdrowie, kolego? zostaw czasami ślad swej bytności. Wiem, starej gwardii ostatnio mało, ale gwardziści są teraz zawaleni robotą, i ogrod, i przetwory, a ja i do lasu się wyrywałam, ale już będę częściej.

Pewnie już Twoje chryzantemki kwitną? Moje wczesno jesienne już przekwitły, a te arktyczne dopiero w pąkach. Pokaż swoje, jeżeli możesz. Zdrowia dla Was jak najwięcej na te słotne dni w koronie. Pozdrawiam i zapraszam do mego ogródka.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
hankaandrus_44 17:52, 18 paź 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
Hej, hej, kolego, przecież wirusa nie dostaniesz od nas, jak zajrzysz do swego wątku. Ja tu ciągle czekam na Twoje chryzantemki. Swoich dzisiaj nawet nie sfociłam, bo byliśmy dosłownie pół godziny.

Mokro było i z góry kapało. Zdrowia dla Twej rodziny, wiesz przecież , że u nas masz wsparcie.
Zostawiam moje chryzantemy.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Basilikum 19:31, 18 paź 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Oj Tak Zbyszku czekamy tu na wiesci od Ciebie
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
zbigniew_gazda 15:18, 26 paź 2020


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11156
Basiu, Haniu, Izo - co słychać? Nie jest dobrze, bo dziadka od soboty zamknęli decydenci w 4 ścianach. Dobrze że jest ogródek i pola z drogami , miedzami to mam gdzie chodzić z Barim. Zdrowie pomału się klaruje ale o robocie w ogrodzie i podnoszeniu mogę tylko pomarzyć do wiosny.
Chryzantemy Haniu wyginęły i niestety nie ma.

Zająłem się lżejszą robotą w domu : dżemy ze śliwek i jabłek.





Pieczenie chlebka


____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
zbigniew_gazda 15:23, 26 paź 2020


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11156
W ogródku jesień rządzi.




____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
zbigniew_gazda 15:28, 26 paź 2020


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11156





____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Basieksp 15:55, 26 paź 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10209
Witam. Piekne kolory jesieni i psinka z siwą brudką tak dostojnie pilnuje dobrze że kończę za chwilę pracę i do domu, bo głodna się zrobiłam zerkając na ten chleb, taki świeżutki z marmoladą oj smacznie się zrobiło Pozdrawiam
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
hankaandrus_44 16:27, 26 paź 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
Zbyszku, izolacją się nie przejmuj, przeżyliśmy najazd szwedzki, przeżyjemy i maseczki. Na mnie też kuchenne rewolucje spadły, ale nic na siłę, każdego dnia po troszku. TeŻ pieczemy właSNY CHLEBEK A w ogródku już nie byłam z tydzień chyba.

Twój ogródek kolorowy i ma tę zaletę, że na wyciągnięcie ręki. Nasz czas ma te przypadłości, których sobie nie zamawialiśmy, a może nieświadomie na nie zasłużyliśmy, więc nie kwękamy i nie dziamdziolimy, jacy to my chorzy. Niektórym trafia się jeszcze gorzej.

Jak już kiedyś pisałam, poranna gimnastyka jeszcze w łóżku, a potem powoli stawać do pionu. I tego Wam życzę kochani rodacy. Nawet strach na wróble pion zachowuje, nie tylko przysłowiowe tuje. Mam nadzieję, że częściej się odezwiesz.

Ps. Wielką mi uczyniłeś wesołość, swoim wpisem. Bari dostojny jak kamerdyner przed pałacem.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Basilikum 16:42, 26 paź 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Hi hi ae Hania pieknie pisze
ciesze sie Zbyszku, ze jestes ogrod jesienny piekny kochalabym jesien gdyby pogoda byla lepsza
Bariego posmyrkaj za uszkiem

A konfitur nie gotuje potem juz w sloikach tylko stawiam takie gorace do gory nogami.Mniej pracy a zadna mi sie od lat nie zepsula.
Chlebek tez pieke uwielbiam jak w domu pachnie chlebem
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies