Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Małymi kroczkami do celu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi kroczkami do celu...

paulina_ns 12:11, 30 paź 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Nareszcie deszcz !!! u nas już tak sucho było, że wody zaczynało brakować...
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 08:19, 31 paź 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Nie ma jak zacząć dzień od dobrej wiadomości Wyciągnęłam sadzonki żurawek, by sprawdzić jak im tam idzie ukorzenianie i spora część wypuściła już niewielkie korzenia ale się cieszę! oby tylko przetrwały zimę !!!
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 08:34, 31 paź 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 08:41, 31 paź 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355


I na dzień dobry, berberysik pięknie przebarwiający się w słońcu ! miłego dnia wszystkim życzę
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
aleksandra_g 09:30, 31 paź 2013


Dołączył: 07 cze 2013
Posty: 1736
Jak pozytywnie ! pozdrawiam słonecznie
____________________
Alex. Rzucona na głęboką wodę... zakładam swoją zieloną odskocznię
Joanna___ 10:26, 31 paź 2013

Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 452
No już musiała te żurawy męczyc
Ostatnio mój synek kręcił się przy sadzonkach bukszpanów które ukorzeniam.I tak niby pilnuję,żeby nie wyrwał ale czekamNo i wyrwał.Były już korzonki ku mojemu zadowoleniu.No taka też jestem cierpliwa

Odpuściłam sobie już sadzenie tych szmaragdów jednak.Muszę przemyślec koncepcję.Chciałam jak najwięcej przed zimą zrobic ale czasem nie ma sensu na łapu capu.

Zdrowia dla dzieciaków dla całej Rodzinki...no przecież

____________________
paulina_ns 11:20, 31 paź 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Joanna___ napisał(a)
No już musiała te żurawy męczyc
Ostatnio mój synek kręcił się przy sadzonkach bukszpanów które ukorzeniam.I tak niby pilnuję,żeby nie wyrwał ale czekamNo i wyrwał.Były już korzonki ku mojemu zadowoleniu.No taka też jestem cierpliwa

Odpuściłam sobie już sadzenie tych szmaragdów jednak.Muszę przemyślec koncepcję.Chciałam jak najwięcej przed zimą zrobic ale czasem nie ma sensu na łapu capu.

Zdrowia dla dzieciaków dla całej Rodzinki...no przecież



Joasiu cierpliwości to mi zdecydowanie brak chciałabym wszystko i najlepiej od razu a moje bukszpany coś ukorzenić się nie chcą, miałam je w ziemi i nic, dałam do wody też nic i ostatecznie wsadziłam do ziemi





No i dobrze zrobiłaś ze szmaragdami, jak nie jesteś pewna to lepiej dobrze się zastanowić i na wiosnę działać. Dziękuję Joasiu, właśnie starszego coś już łapie, ale może się nie rozchoruje, oby! Pozdrawiam!!
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 12:17, 31 paź 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Z powodu czasu wolnego, moje myśli zapląta mi kolejna rabata i COŚ co mnie STRASZNIE denerwuje i przeszkadza jest to blaszak z tyłu domu...Obecnie wygląda on tak



czyli paskudnie !!!! Na wiosnę będzie malowany na kolor ławki, która stoi przed nim, ale czy będzie to wyglądało lepiej wątpię !! Niestety nie mogę go zlikwidować, ponieważ nie posiadamy garażu, przenieść też, ponieważ mój M. składuje tam węgiel i dlatego stoi on blisko kotłowni. Myślałam o takim czymś, by go zasłonić.

____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 12:21, 31 paź 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Na tej rabacie jest :

bluszcz pospolity ( myślę, że byłby najlepszy by zrobić ścianę dla roślin i jednocześnie zasłonić to paskustwo ( ale nie wiem, czy wspinał by się po takim czymś ? ), pod ścianą z bluszczu wsadziłabym 3 - 4 szt. róż chopin, a całość otoczyła lawendą....co o tym myślicie?
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 12:25, 31 paź 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
blaszak ma 4 m, więc na taką wielkość musiała by być rabata
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies