Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Anda 07:21, 15 lis 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33749
Pięknie u Ciebie. Nie wiedziałam co zacytować, więc nic, bo wszystko, co pokazałaś mi się podoba
Ciekawa ta mała metasekwoja. Siewka klona też śliczna. Oj, tyle drzew mi się podoba. Dobrze, że mogę je podziwiać u Ciebie i paru innych osób
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Agania 07:54, 15 lis 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
Anda napisał(a)
Pięknie u Ciebie. Nie wiedziałam co zacytować, więc nic, bo wszystko, co pokazałaś mi się podoba
Ciekawa ta mała metasekwoja. Siewka klona też śliczna. Oj, tyle drzew mi się podoba. Dobrze, że mogę je podziwiać u Ciebie i paru innych osób

Drzewami urządziłam sobie ogród....mam trochę przestrzeni dla bylin i trawnika i na przestrzeni lat mogę powiedzieć, że też mi się podoba, żałuję tylko że posadziłam wierzby i robinię za bardzo starzeją się te drzewa, wysuszają ziemię i śmiecą okrutnie.

Po klonach tak tych liści nie widać ładnie się ściółkują

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 07:58, 15 lis 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
Milka napisał(a)
Ojej, to faktycznie wolno. Moja od 2011 ma obecnie około 10-12m.

Masz Irenko giganta już naprawdę, mam drugą popularna metasekwoję Gold Rusch
ona ma już około 6m za 10 kolejnych urośnie drugie tyle, jestem w tym momencie gdzie już na wysokość
też muszę skracać nie które drzewa, wierzby i robinii najchętniej bym się pozbyła, ale dla ptaszków zostawiam

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Mala_Mi 22:15, 15 lis 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Agania napisał(a)
Z
żarówa


Jak to możliwe że tak pięknie się przebarwiło??? Żaden mróz nie zniszczył.. pieknie

Mus do ciebie na naukę fotografowania się zapisać.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Anitka 23:08, 15 lis 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7775
Agania napisał(a)

Anitko jesień dzięki klonom i dereniom
Jak listopad to z chryzantemą ja też chowałam do szklarni jak były zapowiadane przymrozki a mroziło, w donicach już nie ciekawie, na drzewach
morwa i judaszowiec oberwał.
Pralinki oczywiście od Ciebie... w przyszłym sezonie będą zdobić w wielu ogrodach są bardzo dekoracyjne


Ślicznie je wykorzystałaś.

Agatko jak sprawuje Ci się ta hortensja z Wojsławic? Będziesz ją zabezpieczać na zimę?

Powiedź mi czy zabezpieczyć na zimę derenia 'Venus' tej jesieni posadzonego?
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
anpi 00:59, 16 lis 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8211
Agania napisał(a)


W kolorze blue i pink


Dziergam już rozpieszczam w myślach
i czekam z utęsknieniem już niedługo
będziemy się cieszyć maleństwem
Tyle hakonki mi urosło, wszystkie inne wygniwały,
będę wiosną dzielić, nie wiem co to za odmiana dostałam ją od Laurowiśni


Mebelki przepięknie się prezentują w jesiennej odsłonie.A wszystkie jesienne pstryczki w Twoim wydaniu zachwycają mnie niesamowicie.Dyńki w koszyczkach i nie tylko, wyglądają pintersowo !
Agatko pochwal się dziergankami,choćby w hobbystycznym wątku!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Agania 16:29, 16 lis 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
Mala_Mi napisał(a)


Jak to możliwe że tak pięknie się przebarwiło??? Żaden mróz nie zniszczył.. pieknie
Mus do ciebie na naukę fotografowania się zapisać.

Przebarwiło się, ale mój klon i tak jeszcze mały i niepostrzegalny jest na tle krajobrazu





____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 16:38, 16 lis 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
Anitka napisał(a)


Ślicznie je wykorzystałaś.

Agatko jak sprawuje Ci się ta hortensja z Wojsławic? Będziesz ją zabezpieczać na zimę?

Powiedź mi czy zabezpieczyć na zimę derenia 'Venus' tej jesieni posadzonego?

Anitko co do horensji jak przezimuje to będzie rosła,
mam już bujny ogród nie to co na początku puste pole i wietrzne pustkowie dookoła.

Derenia jednak bym okryła, no chyba, że jest do dostania na dzień dobry,
ja kupowałam jakby był nie na sprzedaż, ale właściciel mi go oddał wtedy okrywałam
i traktowałam Venus jak ostatni cud świata

Moja najbliższa jesień


Kotki razem , chociaż sceneria mało ciekawa


____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 16:50, 16 lis 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
anpi napisał(a)

Mebelki przepięknie się prezentują w jesiennej odsłonie.A wszystkie jesienne pstryczki w Twoim wydaniu zachwycają mnie niesamowicie.Dyńki w koszyczkach i nie tylko, wyglądają pintersowo !
Agatko pochwal się dziergankami,choćby w hobbystycznym wątku!

Aneczko dziękuję pstrykam i latam za ciekawymi kadrami

Przycupnęłam po sadzeniu tulipanków na tarasie dla stokrotki afrykańskiej


Osteospermum



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 16:54, 16 lis 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
Dalej poszłam...stipa zesiwiała

drobne bratki jeszcze sobie posadziłam

przywrotnik przyjaciel kobiety

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies