Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miniary Megabasi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Miniary Megabasi :)

grazyna 13:19, 19 sty 2015


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
megabasia napisał(a)
TAk mówisz? Dobrze, ale to będę musiała więcej niż raz przyjść, żeby cały rok w ogrodzie obejrzeć



Mam taką nadzieję, że już jak się poznamy to i wizyty będą często i radosne
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
megabasia 17:07, 31 sty 2015

Dołączył: 26 maj 2012
Posty: 326
Puszcza niepołomicka dzisiaj:
____________________
Miniary Megabasi oraz Wizytówka - Ogród mojej Mamy
megabasia 12:48, 31 mar 2015

Dołączył: 26 maj 2012
Posty: 326
Parę dni temu było plus 16, teraz pada deszcz ze śniegiem i jest +3. Brrr. Ja chcę wiosnę!!!
Zakupy tegoroczne pod nowopowstałe rabaty. Piszę tu, żeby za rok nie zapomnieć, co kupiłam Zogdnie z sugestią Danusi przesadziłam Azalię i Budleję ze środka trawnika i wstawiłam w nowe rabaty. Mam nadzieję, że Dona mi ich nie wykopie
Azalia pomarańczowa
Jałowiec łuskowaty folreant
Trawa bambusowa All gold
Miskant chiński apache
Berberys thunberga pillar orange
W planach róża - chyba florentina.
Fotoleracja w optymalnych warunkach pogodnowych w terminie późniejszym - na razie berberysy w stanie bezlistnym są niewidoczne
Rozmnożyłam żurawkę, a raczej spróbowałam - zobaczymy, czy się przyjmie. Mam cichą nadzieję, że się uda i budżet przyszłoroczny nie zostanie uszczuplony o kilkanaście Marmelade
Aha. I tegoroczna wertykulacja trawnika też już zaliczona. Forsycje kwitną, trawa ruszyła w tym cieple, a teraz zima wraca w sam raz na święta wielkanocne. Jak stwierdził pan od wertykulacji, z koszyczkiem święcić to chyba sankami pojedziemy
____________________
Miniary Megabasi oraz Wizytówka - Ogród mojej Mamy
paulina_ns 13:20, 31 mar 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Witaj Basiu przeglądnęłam wątek i czekam na dalszą część bardzo ładnie tu u Ciebie u nas też zima powróciła pozdrawiam
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
megabasia 13:31, 31 mar 2015

Dołączył: 26 maj 2012
Posty: 326
Dziękuję za wizytę i ciepłe słowo, zapraszam częściej
____________________
Miniary Megabasi oraz Wizytówka - Ogród mojej Mamy
MalaGoska 14:00, 31 mar 2015

Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 70
U mnie też powrót zimy, przez 30 min mieliśmy nawet taką małą śnieżyce...
____________________
megabasia 19:12, 31 mar 2015

Dołączył: 26 maj 2012
Posty: 326
Dobrze, że nie trąbę powietrzną, bo ponoć gdzieś w Polsce dziś była... Pogoda szaleje, ale przecież to dopiero marzec.
____________________
Miniary Megabasi oraz Wizytówka - Ogród mojej Mamy
paulina_ns 19:36, 31 mar 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
megabasia napisał(a)
Dobrze, że nie trąbę powietrzną, bo ponoć gdzieś w Polsce dziś była... Pogoda szaleje, ale przecież to dopiero marzec.


Dokładnie, a wszyscy by już chcieli wiosnę ja już porządki w ogrodzie porobiłam po zimie i najwidoczniej zdecydowanie za szybko u nas dzisiaj okropny wiatr, oby tylko rośliny jakoś sobie w tych warunkach poradziły
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
MalaGoska 17:13, 01 kwi 2015

Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 70
megabasia napisał(a)
Dobrze, że nie trąbę powietrzną, bo ponoć gdzieś w Polsce dziś była... Pogoda szaleje, ale przecież to dopiero marzec.


Była i to nie daleko, tak z 30 km ode mnie. Widziałam zdjęcia i wyglądało to strasznie.
____________________
megabasia 21:04, 01 kwi 2015

Dołączył: 26 maj 2012
Posty: 326
Ja też widziałam. Człowiekowi się wydaje, że to jakaś abstrakcja z amerykańskich filmów i u nas nie ma szans, ale widać wszystko się może zdarzyć...
____________________
Miniary Megabasi oraz Wizytówka - Ogród mojej Mamy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies