Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miniary Megabasi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Miniary Megabasi :)

megabasia 15:20, 30 wrz 2014

Dołączył: 26 maj 2012
Posty: 326
Byłam Tylko niekoniecznie pisałam
____________________
Miniary Megabasi oraz Wizytówka - Ogród mojej Mamy
megabasia 22:16, 18 paź 2014

Dołączył: 26 maj 2012
Posty: 326
Ku pamięci:
z późniejszych zakupów:
Turzyca ceglasta 'Prairie Fire' wokół pergoli. Wybarwiła się pięknie. Ciekawe, czy przetrwa zimę, jak twierdził sprzedawca, czy nie, jak piszą na ogrodowisku....
Świerk Białobok - od kilku dni stoi na przyszłorocznej rabacie, będę miała zimę na przemyślenia, czym go otoczyć
Muszę sobie tu wpisać, bo zapominam, co sadzę. Fotki wrzucę, jak tylko powstaną
____________________
Miniary Megabasi oraz Wizytówka - Ogród mojej Mamy
07_Rene 20:39, 17 lis 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Cześć Basiu, trafiłam do Ciebie przypadkowo z działu identyfikacji iglaków i postanowiłam się przywitać
Widzę determinację i sporo pozytywnych zmian. Huśtawka baaardzo mi się podoba. Była kupiona gotowa, sami robiliście, czy na zamówienie? No i powiedz, czym obsadziłaś/obsadzisz tą pergolę?o
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
megabasia 22:26, 17 lis 2014

Dołączył: 26 maj 2012
Posty: 326
Cześć Reniu. Witam w moich skromnych progach Huśtawka to prezent od Teściów dla mojej córki, robiona przez nich na wzór ich własnej. Też mi się podoba Pergola wstępnie obsadzona, ale sama myślałam i jest mały misz masz w związku z tym. Chciałam trochę użytkowo a trochę i dla oka, więc przy samej pergoli z obu stron jest winogrono z tyłu, z przodu też obustronnie czerwona porzeczka na pniu. To pod dzieci. A dalej dwa pasy - turzyca ceglasta Prairie Fire (nie wiem, czy przezimuje, gość twierdził, że mu zimuje, ale na forum czytałam, że nie za bardzo ) i lawenda drugim pasem. A za nimi a przed thujami dwa pierisy białozielone (nie pamiętam nazwy), a między nimi buk płaczący na pniu, przesadzony sprzed domu, bo nie rósł w ogóle. Zobaczymy, co z tego będzie po zimie.
____________________
Miniary Megabasi oraz Wizytówka - Ogród mojej Mamy
07_Rene 22:32, 17 lis 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Nie ma co szastać miejscem w ogrodzie, tylko trzeba wykorzystać, co sie da Nie wiem czy widziałaś, ale Mała Mi (była w ostatnim odcinku Maji) też ma pergolę obsadzoną różnorodnie: milin, powojnik + kiwi.
To czekam wiosną na jakieś nowe fotki od Ciebie ukazujące te przesadzenia Pozdrawiam
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
Maria667 15:34, 18 sty 2015


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
Pozdrawiam miłośniczkę ogrodów
____________________
Marysia Ogrodowe zacisze ***
grazyna 20:13, 18 sty 2015


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
Basiu jak miło, że do mnie zajrzałaś. Tak się cieszę, gdyż mam nadzieję na poznanie Cię w realnym świecie, skoro w jednym miasteczku mieszkamy

Przeszłam Twój ogród, i wizytówkę Przykro, że musimy o kimś kochanym mówić w czasie przeszłym, znam ten ból
Te 2 ogrody, to są 2 różne ogrody, prawda ? U Ciebie bardzo szybko rosną rośliny, pokazujesz zmiany, to doprawdy bardzo duża różnica jest widoczna.

Nic, mam nadzieję, że wkrótce się poznamy

Basiu ściskam
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
megabasia 22:18, 18 sty 2015

Dołączył: 26 maj 2012
Posty: 326
Marysiu, Grażynko, dziękuję za wizytę. Również mam nadzieję na spotkanko w realu w Niepołomicach, jak zrobi się cieplej i ładniej. Muszę jeszcze Twój wątek przelecieć, ale trochę dużo stron na mój brak czasu, będę czytać na raty.
Aaaa, i tak, oczywiście, to dwa różne ogrody. Oddalone o jakieś 180 km
____________________
Miniary Megabasi oraz Wizytówka - Ogród mojej Mamy
grazyna 12:04, 19 sty 2015


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
megabasia napisał(a)
.... Również mam nadzieję na spotkanko w realu w Niepołomicach, jak zrobi się cieplej i ładniej. Muszę jeszcze Twój wątek przelecieć,


Ależ Basiu z przeglądaniem wątku to szkoda czasu Jak spotkamy się to zobaczysz wszystko
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
megabasia 12:53, 19 sty 2015

Dołączył: 26 maj 2012
Posty: 326
TAk mówisz? Dobrze, ale to będę musiała więcej niż raz przyjść, żeby cały rok w ogrodzie obejrzeć
____________________
Miniary Megabasi oraz Wizytówka - Ogród mojej Mamy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies