Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miniary Megabasi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Miniary Megabasi :)

anna_p_k 12:33, 15 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
Basiu mnie długo nie było na forum a w sumie w zimie zaglądałam ale się nie udzielałam ale teraz wraz z wisoną stałam się bardziej aktywna, pora na Twoje przebudzenie i pokazuj ogródek... i te Twoje żurawki
____________________
Ogródowe-początki
megabasia 12:42, 15 kwi 2015

Dołączył: 26 maj 2012
Posty: 326
Hehe, te rozmnożone to pokażę, o ile się przyjmą Na razie nie ma co pokazywać, bo stare liście klapły i nie wiem, co z nimi będzie.
Ogródek... hehe, póki co chodzę krok w krok za moim dwulatkiem ze złamaną ręką i czasem jakiegoś chwasta zdążę wyciągnąć. Młody ogrodnik pracował dziecięcymi taczkami tak skutecznie, że ręka w szynie gipsowej jest, a jemu to w ogóle nie przeszkadza w bieganiu i szaleństwach. Nie da się go na sekundę zostawić
____________________
Miniary Megabasi oraz Wizytówka - Ogród mojej Mamy
anna_p_k 15:03, 15 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
oj to zdrówka małemu zyczę i wiem coś o tej pracy w ogrodzie z dwulatkiem, moja już będzie miała w sierpniu 3- latka ale różnicy nie widzę no może chętniej pomaga
w ogródku ale zanim jednego krzaka wsadzę to czasami mija 2h, to musze na moja bardziej zerkać bo moja taczki dzicięce rozwaliła teraz szaleje z dziecięcą kosiarką
____________________
Ogródowe-początki
anna_p_k 07:38, 16 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
byłam i sprawdziłam i wciąż czekam na foto
____________________
Ogródowe-początki
renatamama3 08:13, 16 kwi 2015


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Witaj,po przerwie ,widzę,że lista zakupowa jest ,wertykulacja wykonana .Zdrówka dla małego.pozdrawiam
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
megabasia 09:18, 16 kwi 2015

Dołączył: 26 maj 2012
Posty: 326
HEjka.
No co za naciski. O ile młody zaśnie w dzień, wstawię coś. NIe chcę robić z nim, bo to będzie byle co...
Dzięki Reniu.
____________________
Miniary Megabasi oraz Wizytówka - Ogród mojej Mamy
megabasia 23:47, 16 kwi 2015

Dołączył: 26 maj 2012
Posty: 326
Aniu, specjalnie dla Ciebie


i magnolia, w końcu o zdrowych kwiatach:
____________________
Miniary Megabasi oraz Wizytówka - Ogród mojej Mamy
megabasia 23:59, 16 kwi 2015

Dołączył: 26 maj 2012
Posty: 326

To tegoroczna rabata, w pustym miejscu są dwie trawki all gold, jeszcze bezlistne, między jałowcami berberysy - też malutkie i niewidoczne jeszcze, jak wszystko, co kupuję
A to postrach kretów - i moich rabat też niestety

Trawka na razie marna, ale ma prawo - po zimie i wertykulacji. Na żywo jakoś lepiej wygląda
____________________
Miniary Megabasi oraz Wizytówka - Ogród mojej Mamy
anna_p_k 08:17, 17 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
Basia i odrazu lepiej mi kawka w pracy smakuje ,bo mam co oglądać, bardzo ładne te Twoje żurawki, szafirek cudo, marzą mi się ale jeszcze ich nie mam może będą w przyszłym roku ja też kupuję malutkie roślinki bo wiadomo tańsze ja na dodatek jeszcze czasami w sklepach internetowych kupuje bo u nas czasami ceny kosmos dwa sklepy ogrodnicze heheh jednego właściciela no i jeden sklep budowlany z odrobiną rośliności, więc bez szału o i piesek, jak mieszkałam u rodziców to też miałam pieska to był dopiero pogrąmca ogrodu jak ktoś przechodził drogą obok to wzdłuż ogrodzenia latała z prędkością światła i trawa, ziemia latała wyżej żywopłotu a buzia była cała ze śliny każdy myślał ze ma wściekliznę , ale ona poprostu miała porywczą naturę już jej niestety nie mamy, a ten Twój na zdjęciu wygląda na całkiem spokojnego o trawkach sie nie wypowiadam bo ten temat unikam zaraz mi się przypomina moja w jakieś kwiatki białe fioletowe i niebieskie wszystko tam rośnie prócz trawy a w tamtym roku dopiero ją zakładałam i jak widać zrobiłam to źle ...
____________________
Ogródowe-początki
anna_p_k 14:39, 17 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
zauważyłam też z rana ale już nie miałam czasu napisać, że brakuje na foto tego pojemnika na deszcz na sezon zimowy i wiosenny go likwidujesz?
____________________
Ogródowe-początki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies