Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miniary Megabasi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Miniary Megabasi :)

megabasia 16:32, 17 kwi 2015

Dołączył: 26 maj 2012
Posty: 326
Hehe , piesek to terier, żywioł i szatan w psiej skórze

Pojemnik był opróżniony na zimę z stał odłączony od rury, bo by go woda zamarznięta rozsadziła. Teraz dawno można go już było podłączyć, ale za to się men musi zabrać
____________________
Miniary Megabasi oraz Wizytówka - Ogród mojej Mamy
megabasia 22:23, 17 kwi 2015

Dołączył: 26 maj 2012
Posty: 326
Rzut na przód, z komórki
____________________
Miniary Megabasi oraz Wizytówka - Ogród mojej Mamy
megabasia 22:32, 20 kwi 2015

Dołączył: 26 maj 2012
Posty: 326
I już z aparatu:

Zastanawiałam się nad koncepcją tego:

a raczej uzupełnieniem rabaty o coś zimozielonego, bo tam azalie królują i budleja - wszystko łyse zimą i wczesną wiosną. Miałam dużego zgryza, bo bardzo chciałam brązowe włosiaste trawki, ale zginęłyby w wysypanej korą rabacie. Stanęło na turzycy włosistej frosted curls na przemian jednak z żurawką Marmelade i jednym miskancie Africa (czy Africka, różnie piszą, nie wiem, które poprawne). Kupiłam też dwie piękne uncinia uncinata Rubra - małe czerwone trawki, tylko dwie, bo piszą, żeby okrywać na zimę, co oznacza, że mogą nie przeżyć. Pożyjemy zobaczymy. Jak posadzę i już trochę urośnie, wrzucę fotki. Czyli gdzieś na jesień, hahaha
____________________
Miniary Megabasi oraz Wizytówka - Ogród mojej Mamy
megabasia 22:33, 20 kwi 2015

Dołączył: 26 maj 2012
Posty: 326
TAk sobie patrzę i stwierdzam, że stanowczo za mało tych hiacyntów. Trzeba tą koncepcję dopracować na przyszły rok
____________________
Miniary Megabasi oraz Wizytówka - Ogród mojej Mamy
anna_p_k 13:42, 22 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
na trawach sie nie znam więc się nie wypowiem żurawka ładnie bedzie wyglądać i na korze jest widoczna na zdjęcia czekam zaraz po posadzeniu fotki ładne a może w tej rabatce co chcesz zminić to może bedzie pasować jeszcze obwódka na przodzie rabatki z bukszpanu tak jak masz na tej rabatce foto wyżej że chyba masz zamiar zrobić obwódkę z żurawek
____________________
Ogródowe-początki
megabasia 18:17, 22 kwi 2015

Dołączył: 26 maj 2012
Posty: 326
Nie, zrobię na przemian trawę i żurawkę, nie chcą mi rosnąć bukszpany na tej ziemi albo nie mam do nich ręki.
____________________
Miniary Megabasi oraz Wizytówka - Ogród mojej Mamy
anna_p_k 08:20, 29 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
zapewne wina ziemi hiacynty masz śliczne własnie taki kolorek musze sobie zakupić, w zeszłym roku kupował hmm myślałam że czerwień bordo coś w takim kolorze ale hmm wyszły różowe więc musze im znaleźć inne miejsce w ogrodzie na jesień
____________________
Ogródowe-początki
megabasia 14:14, 04 maj 2015

Dołączył: 26 maj 2012
Posty: 326
I już po hiacyntach
Teraz odbiło mi w inną stronę i robię herbatkę tymiankową
____________________
Miniary Megabasi oraz Wizytówka - Ogród mojej Mamy
anna_p_k 15:23, 05 maj 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
pokazuj u mnie jeszcze dwa są wzgledne ale już też pomału kończą żywot, długo czekasz na ich ścięcie ? teraz czytam lepiej i robisz herbatkę a ja sie zastanawiam jaką rabatke tymiankową i karzę Ci pokazywać
____________________
Ogródowe-początki
megabasia 21:32, 05 maj 2015

Dołączył: 26 maj 2012
Posty: 326
Scięłam kwiatostany zostawiłam liście, żeby żywiły cebulę. Nie wiem, czy dobrze Herbatka tymiankowa - kolor brudnobrązowy, nic ciekawego. Ciekawam tylko, czy zadziała, bo moje róże znowu coś bierze
____________________
Miniary Megabasi oraz Wizytówka - Ogród mojej Mamy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies